Огляд каталогу
- 869 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 869 результатів
Перегляньте мотелі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 869 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 268,944 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає мотелі з таких міст як Київ, Бориспіль, Бровари, Біла Церква, Ірпінь та інших міст.
“Чудовий хостел, комфортні умови проживання. Одним словом файно)”
“Був у цій гостинці дуже сподобалося номера чисті просто ідеально, персонал дуже приємний та ввічливий та добрий,Але більше сподобалося кафе та жіночка яка там готує дуже смачно не дорого і все свіже.ціни дуже приємні рекомендую цей готель))))”
“Є актуальний номер телефону та прайс?”
“Потрібен був Готель не далеко від Братиславської. Готель порадував хорошим розташуванням, поряд новус, лавина,епіцентр. Персонал приємний. У номері, що НАЙГОЛОВНІШЕ чисто ! Номера не дорогі. Смачна кава. З мінусів: 1) "скрипуче" ліжко - рекомендую на заміну 2) "запрані" рушники - рекомендую на заміну 3) Телевізор, як в далеких "нульових" . 4) Шумоізоляція”
“Дуже атмосферне гарне місце, будемо приїздити часто. Дякую власникам, все супер”
“Місцерозташування відповідає назві.Гостинні господарі,гарні номери,в яких є все,що потрібно.Простора ванна кімната,гаряча вода,душ,холодильник,телевізор, кондиціонер,посуд,фен.В коридорі мікрохвильовка,праска,чайник.Про все можна домовитися,завжди йдуть назустріч. Найкращі побажання господарям!”
“Чудове місце, непогана кухня. Були тут на конференції. Доглянута територія.”
“Ми зупинились в готелі з двома малими дітьми. І хоча він позиціонується як бізнес готель, нам підійшов ідеально. Місце дуже зручне. Є укриття. Ціна/якість відмінна!”
“Я чудово провів час у цьому хостелі. Тут є все необхідне, а у загальній кімнаті панує чудова атмосфера. Також все дуже чисто. Господар був дуже доброзичливим і корисним. Я б залишився тут на 100%. Розташування також дуже чудове.”
“Дуже гарне місце. Жила та ще буду. Є плюси та мінуси. Плюси: локація, комфорт, ліжка не ярусні, і звичайно адміністратор Іриночка, мила та уважна. Мінуси: якщо жити в кімнаті для жінок там шумно трохи так як саксаганського пожвавлення вулиця навіть уночі, друге це те, що адміністраторів кілька і не всі дотримуються чистоти та правил. Але незважаючи на все це, хостел справді затишний.”
“Зупинялися на добу, у справах, в сімейному номері, з дитиною 7.5 р. Все гаразд. Метро поруч, маркет поруч, тихий район. Для відвідин столиці у вихідні - ідеальний варіант. З бронюванням проблем не було, з поселенням також. Радимо! Окрема подяка адміністратору Тетяні. Прекрасна працівниця й чудова, привітна, доброзичлива жіночка.”
“Маленький і приємний готель в центрі. Номера затишні, симпатичні. Душова кабіна приємна. Ліжко дуже зручне. А місцезнаходження просто вогонь. Все що треба для 2-3 днів в Київі”
“Я дуже задоволена своїм перебуванням у цьому готелі! Я подорожувала у жовтні цього року, і мені довелося взяти свою собачку, тому що мені не було з ким її залишити. Коли я зателефонувала в готель, вони були неймовірно ввічливими, пропонуючи різні варіанти розміщення та підтверджуючи, що в готелі дозволено розміщення домашніх тварин. Вони запевнили мене, що я можу приїхати зі своїєю собакою. Єдиною вимогою було залишити заставу на випадок потенційних збитків, завданих нею, яку було повністю повернуто під час виїзду, оскільки моя собака Люсі дуже вихована)) Під час реєстрації мене тепло зустріла усміхнена адміністраторка, і швидко поселила. Але що найбільше дивує?! Вона запитали про породу моєї собаки та подарували нам пакет ласощів Royal Canin, спеціальний, для маленьких порід! Крім того, вона дала нам гігієнічні пакети для собаки та пелюшку — все безкоштовно! Навіть запропонували надати в користування миску для води, спеціальну собачу лежанку та затишну ковдру для моєї крихітки в кімнаті. Звичайно, я погодилась. Такий рівень обслуговування перевершив усі мої очікування! 100% буду рекомендувати цей готель друзям!”
“Чудовий готель. Чисті, охайні номери, приємний персонал. Великий плюс , що можна зупинятись з тваринками. Навіть запропонували лежак і пелюшки”
“Комфортно, гарно, у номері є все необхідне, включаючи посуд. Тихо. Ввічливі та приємні люди працюють. Дуже сподобалося, обов'язково повернемося.”
“Все бездоганно. Затишно, в номерах все продумано до дрібниць. Ночівля в готелі доповнила відпочинок в столиці та участь в довгоочікуваному спортивному заході.”
“Ідеальне розташування прямо на узбережжі! Вид із вікна на море просто неймовірний. Номер чистий, все працює бездоганно. Персонал дуже привітний, допомогли організувати екскурсію. Відпочинок вийшов максимально комфортним.”
“Зручний Готель якщо ви на машині. Близько до центру і при цьому в тихому місці. Мінус це запах води.”
“Зупинялися з чоловіком у цьому готелі на добу. Чудовий номер - чистий, акуратний, є все необхідне, окремий плюс за гідромасажну ванну. Тепло, затишно, за необхідності можна скористатися сейфом. Адміністратор привітна та дружелюбна. Напередодні заїзду декілька разів сконтактували для уточнення часу прибуття, інших моментів. Хотілося б побажати більш яскраву вивіску, бо готель знаходиться в житловому будинку і якби не інструкції в електронному листі, не впевнена, що вдалося б його знайти. Місцерозташування шикарне - в центрі міста, поруч є все, що душа забажає. Обов'язково зупинятимемось тут при наступних візитах до Києва.”
“Дуже хороше місце. Привітний і дуже уважний персонал! Допомогли і з вибором меню, і з організацією! Чудовий офіціант - Олександр! Професійні адміністратори- Лариса та Вікторія! Страви надзвичайно смачні, подача - неймовірна! Дуже продумані зали, гарно, зі смаком все оформлено. Немає відчуття затертості, або заїзженості. Місце, куди хочеться повернутися. Якщо якесь свято, банкет, день Народження - то однозначно рекомендую Ель Гаучо!”
“Чудове співвідношення ціни та якості, сподобався сніданок на даху.”
“Відмінний сервіс, приємні господарі, дуже чисто та охайно. Обов'язково заїду ще”
“Хороший готель, навколо чудовий ліс. Хороші, чисті номера. Сніданок непоганий, на території є гриль бар де можна пообідати та повечеряти. Куріння заборонено, алкоголь також.”
“Задоволена на всі 100%. Рекомендую тому що тут чисто, зручно і безпечно.”
“Прожив у хостелі пів року. Для спільного користування є все необхідне кухонне приладдя, пральна машина і т.д. Хостел зазвичай не повністю заселений, черги на користування санвузлом бачив лиш декілька разів за весь час. Близько до метро і магазинів. Висновок: за ці гроші найоптимальніший варіант”
“Чудове затишне місце для сімейного відпочинку : природа , ставок для риболовлі, басейни , СПА зона , дитяча площадка та різні активності для дітей, привітний персонал , гарне харчування, зручні та комфортні номера З задоволенням завжди відвідуємо та відпочиваємо, рекомендуємо Враження від останнього візиту , були з дитиною 26.07.19 к.312 - в номері відчувався не зовсім приємний запах від напольного покриття , мабуть вже "просить" хімчистки чи заміни , на дитячій гірці була тріщина - можна порізати ногу ( фото додаю), до басейну де відпочивали сім'ї з дітьми - прийшло багато людей , які святкували корпоратив та мабуть їм не пояснили де вони знаходяться- почалися 3 поверхові мати , розбиті скляні бокали біля басейну ( співробітники зауваження не робили) , довелося забирати дитину і йти в інше місце, під час вечері в локації біля басейну при замовлені - меню не велике , але офіціант не могла чітко розказати про страви і постійно бігала уточнювати - не зрозумілий момент. Мабуть нам в цей день не повезло В цілому дуже гарне місце і зауваження пишу щоб було краще , оскільки- рекомендую”
“Чи повернемось ми в готель Kiev365? Звісно так. Як практично у будь якому готелі є свої плюси та мінуси. Плюси Особисто для мене: все сподобалось, вартість повністю відповідає якості послуг. Щодо затишку, то він зашкалює. Територія дуже зелена та красива. Багато місця на парковці, чисті без стороннього запаху номери. Біла чиста постіль, як має бути. Чиста кухня на сніданок. Сніданок в цілому як в більшості де я був готелях. Не зважаючи що готель розташований поруч з великою трасою, в готелі не чути руху автомобілів. Мінуси Іноді чути сусідів Подушки як на мене трохи не зручні Розташування (окружна дорога) тільки для тих кому зручно проїздом. Номер в якому ми зупинялись видно що вже поюзаний. Подряпини на стінах, десь відходять шпалери. Але це прям якщо прискіпливо дивитись”
“Готель знаходиться в тихому місці. Надзвичайно чистий і доглянутий. В номерах чистенькі рушники, білосніжна постіль, цілодобова гаряча вода. В кожній кімнаті телевізор і кондиціонер. Персонал привітний і уважний, відгукуються на всі прохання. При необхідності можна взяти фен, праску і все що необхідно. Дуже задоволені умовами проживання і посправжньому домашнім затишком.”
“Затишне та комфортне місце для відпочинку, надзвичайно гарна та доглянута територія, діти просто в захваті, дякуємо за прекрасне місце для чудового відпочинку, всім рекомендую!”
“Вітаю. Однозначно рекомендую. По перше, я прям хочу зазначити, інтер'єр, вау, був вражений, мотель при дорозі, а тут така краса, видно що власниця прям контролювала кожен сантиметр! 2) все ідеально чисто. В номерах пахне свіжою білизною, ідеальна чистота. Рушники, тапочки,мила і тд.це все є. Однозначно,якщо вагаєтесь, без сумнівів заїжайте, пушка бомба ракєта!!”