Огляд каталогу
- 869 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 869 результатів
Перегляньте мотелі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 869 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 268,944 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає мотелі з таких міст як Київ, Бориспіль, Бровари, Біла Церква, Ірпінь та інших міст.
“Святкували в закладі весілля на 65 людей 11.09.2025. Дякуємо закладу і Менеджеру Людмилі - професійна, привітна, допомогла з оформленням дуже швидко за місяць все зробили з вибором Арки, мольбертом, з вибором кухні. Кухня дуже смачна, персонал також привітний все встигали за процесом. Все, що обговорювали все було вчасно зроблено, закладу дякую всім сподобалось різноманітність страв.”
“Вже з перших хвилин перебування ми відчули атмосферу затишку та турботи. Персонал зустрів нас привітно, допоміг із поселенням і завжди був готовий відповісти на будь-які питання. Це справді те, що створює відчуття гостинності та комфорту. Номер виявився надзвичайно зручним: чистота на найвищому рівні, свіжа постіль, зручне ліжко, якісний матрац – спалося чудово. Усе продумано до дрібниць, від хорошого освітлення до сучасних меблів. Було відчуття, що тут піклуються про гостей щиро, а не формально. Харчування заслуговує окремих компліментів. Страви різноманітні, свіжі й дуже смачні. Видно, що кухня працює з душею – і подача, і смак на високому рівні. Кожен день можна було знайти щось нове та цікаве, тож ми завжди залишалися задоволеними. Також сподобалося місце розташування готелю. Зручно дістатися до основних локацій, але при цьому тут тихо й спокійно – ідеально для відпочинку. Атмосфера готелю загалом дуже приємна: гарний інтер’єр, продуманий дизайн і відчуття комфорту в кожному куточку. Ми щиро вдячні всьому колективу «Платіум» за чудовий прийом і сервіс. Це саме той випадок, коли хочеться повертатися знову й рекомендувати друзям. Якщо ви шукаєте місце для справжнього відпочинку, де поєднуються комфорт, гостинність і якість, то цей готель стане найкращим вибором! Єдине що нас змусило, це підвищення цін на бар і кухню. Думаю краще було б може знизити трохи ціни, добавити піцу в меню і закрити вхід зі своїми напоями та їжою бо люди ж не мають меж.... Своє дешеве пиво, піца, шампанське ящиками... Рівень гостей дуже падає ...нажаль ((( А вцілому,дякуємо за відпочинок !!!)”
“Чудовий спа-готель, нам дуже подобається, велике розмаїття саун, два дасейни в приміщенні- теплий для дітей та прохолодний, один басейн на вулиці, якій працює цілий рік, джікузі в середині приміщення та 4 на вулиці. Для нас дуже важливо що і спа-зона і готель і ресторан знаходяться в одній будівлі, тож не треба взимку після басейну ходити з дітьми по вулиці. Також рестопан "Шкіпер" , що знаходиться поряд з основною будівлею , дуже колоритне місце! Кухня смачна, меню цікаве. Ціни, звичайно, київськи, тож не сказати щоб було дешево, але воно того варте, якість комплексу на рівні.”
“Мені дуже сподобалося. Красивий, комфортно, 20м пляж.”
“Рекомендую готель! Гарна атмосфера в приміщенні. Привітний персонал . Гарно, затишно, чудово... Дуже дякую за такий заклад!”
“Гарнир екстер'єр, гарний інтер'єр. Привітний персонал. В номері комфортно, зручне ліжко. Мій номер був оздоблений деревом. Є кондиціонер і електричний конвектор, тому мікроклімат можна регулювати самостійно, не чекаючи опалювального сезону. В цілому - затишне місце. Рекомендую!”
“Зняли будиночок на вихідні. Нам дуже сподобалося. По відчуттям як невеличка імітація знаходження в Карпатах. Територія прикрашена ліхтариками, будиночки обіймають сосни, через вікно бачиш ліс та самі будиночки зі справжнього зрубу. Саме помешкання комфортне, з гарним ремонтом та загальною оцінкою на 5- (присутні дрібні нюанси). Окремо хочеться виділити дуже привітних та турботлевих адміністраторів! В помешкання можливо замовити їжу з ресторану. В будиночках є балкон на якому можна посидіти, а також ганок, де також є стіл з кріслами. Не дуже сподобалося ліжко, а саме матрац. Він був дуже жорсткий. А ще ковдра якась замала на двох. Довелося вкриватися двома ковдрами. Станом на лютий 2025 оренда за дві доби коштувала 5700 грн”
“Дуже ввічливий хлопець адміністратор. Комфортні номери, пристойні матраци. Чисто. На території велика беседка із зручними стільцями. Багато закутків, де можна спокійно посидіти за ранковою кавою. Присутній дитячий майданчик. Шуму від траси майже не чути.”
“По-перше, дякую за людяність, яку Ви проявили до собачки♥️ Побачила пост і вирішила написати відгук, ми часто бували у Вас, коли жили в Києві. Класний готель, дуже атмосферний, смачна їжа, привітний персонал”
“Сердечно дякую закладу за гостинність. І тут дійсно команда, яка запала мені у серденько. Всі адміни відгукнулися на всі наші прохання, пропонували замінити номер через нюанс з котиком, але ми занадто розклалися з малою дитиною і відмовилися. Дуже круті хлопці та дівчата, через них я поставила тверду вищу оцінку, незважаючи на невелику незручність з запахом. Успіхів та процвітання вам!”
“Щойно повернулися з короткого відпочинку. Дуже сподобалася атмосфера, чистий басейн, привітна адміністрація. Рекомендую.”
“Відпочивали з чоловіком у серпні в цьому заміському копмлексі і ще досі згадуємо нашу відпустку. Неймовірно гарна природа, хвойний ліс, чисте повітря, озеро, краса для очей і натхнення для душі. По стандартах готель повністю відповідає своїм трьом зіркам. Видно, що готель зазнав руйнувань після повномасштабки в 2022 році і досі деякі місця потребують ремонту, але це ніяк не вплинуло на наше з чоловіком сприйняття і не зіпсувало нашої думки щодо відпочинку. Адміністратори і персонал були привітливими та вічливими. В номері щодня виносили сміття і змінювали рушники. Поруч із комплеком знаходиться село Мощун, в якому є магазин із усім необхідним. Ми з чоловіком за 10-12 хвилин доходили до магазину і купували собі воду, солодощі і побутові дрібниці для номеру (мотузка, прищепки, шльопки і т.п.). За тиждень відпочинку ми декілька разів ходили на масажи, поплавали на човні, покаталися на велосипедах по селу Мощун, грали в більярд, сходили на пляж і в басейн. Сніданки були однообразні, але ситні, обходилися без обідів. Щовечора ходили в ресторан, в якому дуже смачна кухня і хороші порції. Єдине, що не сподобалося так це холодна вода в басейні. Немає там обіцяних 28 градусів, а десь 22-24 градуси по відчуттях. Але в цілому, відпочинком задоволені. Думаємо з чоловіком колись повернутися в це місце, але вже не на тиждень, а днів на 4-5.”
“Відпочивали сімʼєю у великому будинку, все дуже сподобалось, поруч ліс, на території озеро, є місце де можуть гратись діти. На території окремо є будиночок з банею. Дуже приємні господарі! Незважаючи на ситуацію в країні зі світлом, зробили все по максимуму для комфортного відпочинку! Обовʼязково приїдемо ще!”
“Хостел - неймовірно комфортний і дуже затишний! Гарна і простора кухня, чисті кімнати! До клієнтів відносяться дуже гуманно і лояльно! Безсумнівно 5++++! :) Рекомендую всім!”
“Приємне співвідношення ціни і якості обслуговування, умов проживання. Так, мотель стоїть на трасі, шумно від потоку транспорту. Але це – мотель, в якому зручно зупинитися, коли пізно ввечері під’їжджаєш до Києва чи треба раненько стартувати на Одесу….Рекомендуємо!”
“Були приємно вражені гостинністю, комфортом та чистотою в готелі. Приємні адміністратори, красивий інтер'єр, зручне місце розташування. Будемо ще зупинятись та рекомендувати своїм друзям та знайомим.”
“Міні готель біля аеропорту Бориспіль, буквально 5-7 хвилин їзди. Це триповерховий будинок із зеленим двориком. Сам по собі готель звичайний, але гарний. Всі чисті та красиві доглянуті номери, великий набір рушників, гарна міні косметика (включаючи бритву, зубну пасу та щітку). Найнезвичайніше в ній – це шеф-кухар. Це просто щось. Навіть із простого омлету він робить шедевр. А круасан... такі ще у Франції пошукати треба. Що там розповідати, тут треба куштувати! Всім рекомендую!”
“Відпочивали вперше в комплексі Гончарі , забронювали номер люкс , нам все сподобалось, чистий просторий номер , в вартість люксу входить вільне відвідування басейну , басейн великий , чистий, єдине що то маленьке джакузі не вистачає ще хоча б одного. Кухня в ресторані смачна, включені сніданки , на вибір є 4 види сніданків, чай та кава. Приїдемо ще обов'язково і хочемо побажати комплексу розвитку, тому що місце чудове.”
“Зелена ,закрита під охороною територія. Є парковка всередині комплексу. Привітний персонал. Безкоштовний,не великий басейн. На території кафе зі смачною їжею. Будинки великі,просторі з терасою. В будинку на 2 людини просто величезні 2 кімнати. Гостьова кімната з телевізором ,кухнею ,де можна готувати і де є все ,що потрібно . Диван , телевізор,великий стіл,гардеробна шафа. Туалет з душем теж знаходиться на першому поверсі. Другий поверх ,це величезна спальня з дуже великим ліжком,білосніжною постілю і телевізором. Будинків багато,але ніхто нікому не заважає. Гарно. Не далеко річка,де є риба. Також є ліс. Дорога до комплексу асфальтована”
“Гарна територія, видно, що з любовʼю підійшли, смачна їжа, привітний персонал, все сподобалось)”
“Рекомендую, все чудово, чисто, хороше місце, привітна гозподиня”
“Гарне місце,дуже привітний адміністратор Ірина яка мене приймала ,чисте помешкання,.”
“Відредагую свій відгук: ще багато номерів у великому будинку з рестораном. Готель невеличкий: 2 будиночки по 2 номера, розташовані біля озера. Поряд великий ресторан, що працює цілодобово. Персонал дуже ввічливий, і це приємно. У номері затишно, але фену ті кондиціонеру не було. Територія дуже красива і охайна. Все сподобалось, навіть місцевий маленький песик, що бігав на подвір'ї)”
“Дуже сподобалось, персонал уважний, доброзичливий. В номері комфортно, є всі умови для проживання, чисто. Аіда - просто клас!!! Рекомендую всім, не пожалкуєте)))”
“Дуже затишний міні-готель! Зважаючи на все нову філію, відповідно меблі та обладнання в хорошому стані. Цей міні-готель заперечує твердження, що задешево добре не буває. Не бачу сенсу переплачувати втридорога у звичайному готелі. Обов'язково повернуся, мені дуже сподобалося.”
“Все просто чудово, центр міста, привітний персонал, в номері є все необхідне і навіть більше, ціни адекватні.”
“Чисто, дешево, приємно. Із повним набором необхідних додаткових приміщень: душ, їдальня, кухня, пральня. Жінка що приймала у мене всю постіль допомогла знайти рушник(хтось забрав собі у номер) котрий я забув у душі вночі. Що допомогло мені повернути аванс.”
“Все чисто і акуратно. Рекомендую”
“Я "Галька балувана". Отель дуже сподобався, це 5⭐️. ДУЖЕ привітний персонал та в будь яких питаннях пропонує допомогу 5⭐️. Білосніжна постіль з рушниками 5⭐️. Гаряча та холодна вода. Туалет, душ. Кондиціонер. Сніданки - Шведський стіл і будь що, навіть моя улюблена сирна запіканка 5⭐️. Якщо треба буде колись зупинитися у Києві, інші отелі навіть і розглядати не буду.”
“Вражає своєю величчю. Мозаїка 11 століття вражає.”