Літній театр "Мушля"
“гарне місце для відпочинку, люблю коли люди влітку приходять сюди танцювати”
Знайдено 8 результатів
“гарне місце для відпочинку, люблю коли люди влітку приходять сюди танцювати”
“Все було смачно. Особливо сподобався Норвежський суп. Страви рельно смачні. Сервіс гарний і чемний. Едине, на столах не було солі і перцю. Не критично, я і так все з'їв. Було бажання трохи перцю добавити...але чомумь на столи не сталять... для мене це секрет, чому не ставлять..).”
“Один з найкращих закладів в Ірпені (хоча закладів там не мало) і кращих закладів мережі Мушля, так розумію він франчайзинговий, в Києві вони помітно зіпсувалися, а конкретно це цілком на рівні, хороший сервіс і якість кухні, великий двоповерховий зал, чистий і затишний, сервіс на рівні Київських закладів цього бренду 2018 року, тобто цілком окей, рекомендую”
“Дякую за смачну кухню ,окрема подяка офіціанту Любчіку(Любомиру) за пропозиції що до меню.”
“Обідали в Мушлі в суботу. Обслуговування чудове - замовлення було готове менше, ніж за 10 хвилин. Все смачно. Ціни дуже помірні. Прийдемо ще.”
“Дуже смачні обіди, вартують своїх грошей, брала Норвежський суп і салат з креветками це було дуже смачно”
“В Мушля робили велике замовлення з доставкою. Доставили вчасно. Запаковано якісно, товарний вигляд страв не постраждав. Смак страв відповідав очікуванням, не було до чого придертися. Єдине що, менеджер при підтвердженні розмовляв російською, попрацюйте над цим!”
Ресторан «Суліко» в Білій Церкві пропонує шикарну атмосферу та смачні страви. У меню можна знайти дорадо на грилі, мідії в мушлях, шашлик та салат з баклажанами. Обслуговування тут на найвищому рівні, а офіціанти завжди уважні.