Огляд каталогу
- 3,406 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 3406 результатів
Перегляньте напої у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,406 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 1,695,554 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає напої з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
“Дуже класні та добрі працівники :))”
“Дуже затишне, тепле місце та смачна кава. Щей персонал такий привітний, приємний)) відчувається, що усе тут з душою і на совість. Однозначно рекомендую”
“Затишна, компактна і тепла кав'ярня, дуже приємна і турботлива бариста допомогла обрати два варіанти кави на подарунок, змолола відповідно до способу заварювання. Комфортна спокійна атмосфера, що не хочеться йти на холодну вулицю.”
“Дуже люблю цей заклад, була у ньому вже не вперше. Тут неймовірно дружній та приємний персонал, що завжди готовий підказати у будь-якій ситуації, навіть не пов'язаній з саме цим закладом. Сюди можна прийти як самому, щоб попрацювати, відпочити, так і з невеликою компанією, місце з романтичною обстановкою, тож найкраще приходити вдвох. Книжки читати тут складно, бо світло трохи приглушене, що додає романтики цьому місцю.”
“затишна, маленька кав'ярня, привітна і уважна бариста зробила мені нуууу дуже смачне какао, як я люблю. і що особисто важливо для мене - в них є какао, а не тільки готова суміш типу несквік. була там 20 хв зранку і постійно заходили клієнти. популярне місце!”
“Найулюбленіша кав'ярня з найсмачнішими десертами))) обов'язково до відвідування)))”
“Улюблена кав'ярня всієї родини ❤️смачна кава, великий вибір смакот, чисто, затишно, красиво) є куточок для діток) великий літній майданчик) дуже приємний персонал ❤️рекомендую однозначно!”
“Найліпша кава на районі! Затишне місце.”
“Найкраща кавʼярня по вулиці Романа Ратушного. Тут одразу помітно що людина яка відкрила заклад шарить за каву, працівники точно знають як зробити якісно. Вибір в меню як для спального району дивує: багато цікавих пропозицій по їжі + дякую що робите бамбл та матча оранж. Єдине, я б виключила з меню опцію сік з пакету для бамбл або матча джус. Краще автоматично чавити свіжий апельсин. А так, все супер. Стафф приємний, ввічливий. Тут завжди є де сісти, свіжо влітку та привітливо.”
“Дуже смачний чизкейк і затишна обстановка в залі. Добре, що це не мій район, бо я б залишила там і всі гроші, й фігуру)”
“Чудова кав'ярня з затишною атмосферою та стильним інтер'єром. Кава тут завжди свіжа й ароматна, а десерти просто неперевершені. Персонал привітний та швидкий. Ідеальне місце для ранкової кави або зустрічі з друзями. Рекомендується для справжніх поціновувачів якісної кави!”
“Самий (реально без перебільшення) смачний капучино на ПОХ! У мене на нього вже підсіли навіть друзі з інших міст, які приїжджають у гості. Дуже дякую! Ваші постійні клієнти.”
“Чудова кав'ярня третьої хвилі, я кайфонув. Приміщення затишне і зручне. Бариста спокійно і ввічливо обслужив, допоміг обрати десертик, швидко приготував каву(незважаючи на помітну втому). Макаронс смачний, як і кава. На столиках стоять ємності з водичкою, що приємно здивувало. Обов'язково зайду сюди ще раз колись :)”
“дуже смачна кава та сніданки! але у години пік однієї людини на замовленнях та кавомашині реально замало..”
“Все ідеально! Затишне місце, смачна кава. Приємна атмосфера для роботи онлайн ❤️❤️❤️ Улюблене місце в ЖК”
“сьогодні брала каву, все смачно, мила і привітна бариста”
“Була приємно здивована таким затишним місцем. Їжу про куштувала, тому не можу нічого сказати. Але близко до парку з озером, офіціанти дуже уважні, кава/какао топ Сподобалось”
“Крім кави, є що поїсти. Авокадо тост смачний. Єдиний мінус - трохи надто гучна музика як для маленького приміщення”
“Гарне комфортне місце зі смачною кавою і приємним обслуговуванням. Є дитячий куточок для малювання, зручності в туалеті навіть для дітей (що зазвичай рідкість).”
“Самий кращій автосервіс! Обслуговуюсь з 2014 року! Тільки лак! П'ять Зірок! Дякую хлопцям!”
“Магазин супер! Зручне місце розташування, поруч з магазином парковка для авто. Всередині чистота, порядок на полицях, комфортний температурний режим. Продавці надзвичайно ввічливі та приємні! Магазин спеціалізується на імпортних продуктах високої якості, що зарекомендували себе у світі. В магазині представлені різні групи товарів: сир та ковбаси, м’ясо та риба, крупи та макарони, різні солоні смаколики, оізноманітні молочні вироби, солодощі. І головна фішка: в магазині ви зможете придбати різні Якісні та смачні алкогольні вироби від світових брендів! Ціни доступні, якщо вживати напої розумно ;)”
“Якісна вода,смачна кава та приємні працівники!”
“Постійно «WINETIME» виручає у непростій ситуації, коли складно вибрати алкоголь. Гарний сомельє, який знає усе про кожний напій. Може підібрати ідеальний варіант. Ненав‘язливе і лагідне обслуговування. Буду заходити ще, і не одноразово.”
“Дивився чудову виставу Кайдаші 2.0 Не звичний театр - Дикий театр. Не звична обстановка, яка дивує, занурює у процес вистави та захоплює у вир подій разом з акторами. Дуче чудове місце і класно проведений час. Дякую!”
“Атмосфера топчик, дуже класний заклад) Їжа смачна, напитки теж смачненькі. Все топ”
“Найсмачніші суші))). Постійно замовляємо сет номер 4 на Оболоні. Дуже смачні і свіжі. Дякую!”
“Приємна атмосферна кав'ярня-книгарня. Великий вибір україномовної літератури на будь-який вік і смак. Періодично проводяться читанки для дітей і майстер-класи, облаштовано дитячий куточок із столиком, дошкою, олівцями та різнокольоровою крейдою. Дуже зручний туалет - продумано все і для грудничків, і для малих дітей. Книги можна брати і роздивлятися. Красивий посуд у кав'ярні. Є тістечка, морозиво, печиво, торти і різні напої. Консультанти завжди готові порадити і порекомендувати щось цікаве. Крім книг є різна канцелярія у продажу і приємні дрібнички. Дуже затишна атмосфера і інсталяції не місце. Моя дочка обожнює це місце і любить сюди ходити.”
“Дуже приємне місце! Смачно і затишно, а також привітний персонал)”
“Приходили компанією,дуже круто відпочили!!!класне обслуговування!всім буду радити!)”
“Люблю це місце. Поїсти швидко не за всі гроші світу, маленьке зручне меню, маленький зручний ресторанчик. Шкода не можу його з собою в кишені носити. Порції величезні як на мене, а я ж худаю. Зате наїдатися салатами – done. В жіночому туалеті селфі-лампа, можна фоткати обличчя і перевіряти, чи вже змарніло, і можна десерт з чия їсти. Поки не можна, тож на десерт — наливка, тут їх багато на вибір, але рекомендую малиново-м’ятну – це бімба! Особливо з м’ятним лимонадом.”