Огляд каталогу
- 3,406 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 3406 результатів
Перегляньте напої у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,406 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 1,695,554 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає напої з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
“Атмосферне місце з якісними кальянами та смачними коктейлями. Місце де можна круто провести час та відпочити. Стафф красені.”
Сервіс "shashlik.com.ua" у Коцюбинському спеціалізується на приготуванні та доставці шашлику. Заклад робить основний акцент на використанні дуже якісного та свіжого м'яса. У меню представлені різні види шашлику, зокрема зі свинячого ошийка та телятини. Також готується люля-кебаб з телятини, курки та баранини.
“Це було просто неймовірно! Відвідати Шалену білку одне з найяскравіших вражень цього літа. Атмосфера, енергія та доброзичливість персоналу зробили мій день незабутнім! Особлива подяка адміністратору настільки приємної та уважної людини рідко де зустрінеш. З перших хвилин вона створила відчуття, що ми тут не просто відвідувачі, а бажані гості. Все чітко, зрозуміло, з посмішкою та позитивом Інструктори справжні професіонали! Терплячі, уважні, впевнені у своїй справі. Пояснили все доступно, допомагали на кожному етапі маршруту, підтримували морально й фізично, якщо десь було складно. Сам парк — це казка серед природи. Безпечно, цікаво, драйвово! Є рівні як для дітей, так і для дорослих. Всі траси доглянуті, спорядження надійне, а локація — просто чудова. Рекомендую, якщо Ви хочете провести час із драйвом, Вам сюди.”
“5 за різновид шаурм і за бажання створити щось нове. Просто звик до класичних шаурм”
“Нещодавно святкували важливу подію для нашої родини, яка зʼїхалася із заходу і сходу. Ми вже були в ресторані і залишилися під враженнями від кухні і сервісу, тому вирішили святкувати саме тут. Гості сказали, що не було жодної страви (а їх було достатньо), яка була не смачною; атмосфера перевершила очікування; персонал - Вадим і Максим подарували такі приємні емоції, які не забудемо ще довго. Хлопці старалися, щоб всім було зручно і смачно, всі маленькі прохання гостей були виконані, страви виносили чітко по таймінгу, спілкувалися ніби ми всі одна велика дружня родина. Ми неймовірно вдячні персоналу ресторану Отаманша, керівнику і адміністратору, що змогли зробити наше свято атмосферним, смачним і незабутнім. Ще не раз замовимо їжу і відсвяткуємо не одне свято! Дякуємо ❤️”
“Гарне місце, смачна кухня, працює тільки тераса на вулиці.”
“Дуже сподобалась робота офіціанта) Молодий хлопчина, видно, що старається і переживає за результат! Молодець! Бургери смачні, але з яловичиною був холодний. Чудова знижка на пиво ввечері -50%. Хотілось би ще якісь супи, крім борщу. Атмосфера приємна. Меню ніде не знайшла, тому сфотографувала і викладаю) соцмереж також нема у закладу.”
“Вітаю! Смачне лате, капучіно і дитяче какао. Окрема любов-то макарунс. Куштували з динею і малиною, вишня/шоколад і полуничний/ з чимось ( не пам'ятаю). Звісно, все суб'єктивно. Єдине, більше року війна, а в кав'ярні звучала російська естрада. Не дуже приємно. Не знаю, чи радіо, чи в записі, але факт. Але рекомедую спробувати. І звісно, приємне обслуговування)”
“У цьому кафе готують неймовірно смачні обіди з душею! Замовляємо тут регулярно – завжди свіже, апетитне й дуже смачно. Рекомендую всім!❤️”
“Найсмачніші роли які я куштувала, дуже смачно, гарно, швидко. Спробувавши один раз, щось інше не хочеться замовляти)”
“Дуже чисто в приміщенні, привітні менеджери”
“Ідеальне місце для зупинки! Не тільки кава, а і персонал зранку заряджає позитивом)) трішки здивували деякі коменти, щодо мене в якості продукту не виникає ніяких сумніві! Нарешті з'явилось місце, завдяки якому можно зекономити час на сніданок. Дякую вам!!!)”
“Краща кава і круасани на всю округу!”
“Якщо бажаєте скуштувати смачну їжу та насолоджуватися приємною атмосферою закладу - Вам сюди! Привітний та уважний персонал! Обслуговування на найвищому рівні! Однозначно рекомендую.”
“рідко лишаю відгуки,але смак страв здивував.Замовляла на доставку Борш,Цезар з креветками,гавайська піцца та млинці .Пакування дуже акуратне та сучасне.Не жаліють боксів та опрятно все виглядає.Порціі великі,що дуже порадувало.Порція борща дуже велика і ситна.До борщу дуже смачні пампушки щ часником і намазка з сала.Смак приголомшливий.Всі страви свіжі та смачні.Дуже рекомендую і тепер нарешті я знайшла доставку поруч яка буде достойною .Дякую вам !”
“Сподобалось. Смачна кава, є літній майданчик”
“Сподобалось. Смачна кава, є літній майданчик”
“Шикарна піца , за таку ціну - краще ніж в Італії! Шкода що не в місті, 30 хв гарної траси. В меню також панакота і смачна кава від шефа з Італії.”
“Одна з кращих кавових точок в Фастові. Я сюди кожен день приходжу і насолоджуюсь приємним сервісом, та смачною кавою. Хто хоче може спробувати і чай, чайна карта також хороша. Є можливість купити каву та чай на розсип.”
“Дуже хороша кав’ярня їхав на електро самокаті ніде з ним непускали але бариста дозволила в кавярні гарна лампова атмосфера музика і зручні крісла”
“Дівчатка завжди усміхнені, пояснять що в них та допоможуть обрати”
“Дуже смачно, приємно,по домашньому, дякую)”
“Неймовірно атмосферне, затишне місце. Якщо шукаєте, де попити каву, то це місце Вас не розчарує !”
“Найкращий чай і найкраща кава. А ще найпривітніші дівчатка бариста))))”
Time Food Бургер-Кафе — це сучасний заклад у Ворзелі на вулиці Курортній, де можна швидко й смачно перекусити в затишній атмосфері. Формат поєднує бургер-кафе та кавову зону, тож сюди зручно зайти і на обід, і на каву з десертом.
“Хороше місце. Дуже хороші, доглянуті коні. Приємний персонал! Професійно! Приїдемо ще!”
“Дуже сподобалося, в першу чергу гарна кава, завжди свіжі смаколики, культурний та приємний персонал. Відвідую не вперше і рекомендую абсолютно всім”
“Я в житті не їв смачнішого за цей шашлик”
“Суші середнього розміру, проте дуже смачні!) Кожна рисинка відділяється одна від одної, суші тримають форму та не розвалюються. Окремо хочеться відмітити пакування!Дякую”
“Шановні власники, робітники та робітниці заміського клубу "Тернопільське сонце" ! Хочемо від усього серця подякувати вам за той час, що ми провели у вас! Посмішка, привітне вітання адміністраторів, їх щире бажання вирішити наші питання одразу стали чудовою візитною карткою. Стильний інтер'єр номеру, білосніжна постіль, щоденне ретельне прибирання дуже вразило. Неможливо передати захоплення від самої території.. Банкетки з білими скатертинами, ландшафт з різноманітними топіарі, відкритий акваріум та зручні гамаки- це все, і не тільки, додавало естетичного задоволення) Дуже смачна їжа, щедрість та різноманіття страв фуршету принесло фізичну насолоду) Велика подяка власникам, що змогли створити таке місце, де особлива атмосфера тепла і затишку, і всім працівникам, що сприяють цьому калориту! Бажаємо вам подальшого успіху і можливості радіти кожному дню, як написано: "Світло приємне, і сонце милує очі. Якщо людина живе багато років, то хай насолоджується всіма цими роками" (Екклезіаст 11:7-8)”