Огляд каталогу
- 222 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 222 результатів
Перегляньте огляд авто у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 222 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 26,206 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає огляд авто з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Чудова якість ремонту, дотримання обіцяних термінів, невисока вартість. Рекомендую!”
“Було у хлопців на сто, питання з електрики, вирішили. Тлумачні, уважні до клієнта, за цінами не скажу, тому що в мене не проста ситуація. Порадити їх можу, сам ще звертатимуся.”
“Дуже приємне враження після відвідування, хлопці були молодці. Швидко та оперативно підказали наступні кроки по мої проблемі, наразі був з питанням в середині квітня 2023, АЛЕ ХЛОПЦІ ПІШЛІ НА ЩИТІ на початку весни. Від сусідів взнав, що наразі невідомо як буде працювати сервіс далі, поки зачинено :(”
I AM Group — надійна оренда авто в Києві, що працює для тих, хто цінує справний транспорт і прозорі умови. Компанія знаходиться у Дніпровському районі на вулиці Каунаській, тож зручно звернутися та швидко отримати автомобіль. За відгуками клієнтів, автопарк тут доглянутий: машини охайні, у гарному та часто «ідеальному» стані.
“Супер професіонали своєї справи! Швидко, якісно, комфортно.”
“Відмінне СТО по ремонту, в теперішній час подзвонив описав проблему , попросився на ПРИЙОМ, через 1,5хвилини ПРИНЯЛИ та зробили. /Ні так як і знайомі бл. Та інши СТО три дня чекати./Правда чекати ніде там , а так все зашебись. Дякую”
“Швидко підібрали деталі, хороші деталі + відносно дешево, замовили їх о14:00 десь, а 17:30 їх вже можна було забрати Сподобалось більше, ніж Док юа”
“Уважний персонал. Ціни приємні. Замовлення виконуються швидко і якісно. Прислуховуюсь до їхніх рекомендацій по запчастинам - ні разу не пожалів.”
“Приїхав на вихідні до рідні, але поламалася пружина переднього лівого амортизатора і він блокував ходову. Хлопці просто молодці. Особливо допоміг Дмитро, - і з евакуатором і з підбором та замовленням запчастин. Все зробили оперативно та якісно. Дуже дякую. Всім рекомендую звертатися, - не пошкодуєте.”
“Обслуговую регулярно своє авто Volvo v50, на даний момент в цілому задоволений. Завжди все швидко і якісно, без нарікань. Хоча прибрали послугу виклику таксі клієнту ( за рахунок авто сервісу) наче дрібниця, а було приємно. Все інше на вищому рівні”
“Відмінне сто із уважним ставленням до клієнта. Особливе спасибі менеджеру Олександру за оперативність і допомогу в вирішенні всіх питань. Рекомендую це сто”
“Велика подяка майстру з золотими руками на ім'я Олександр так тримати.”
“Був сьогодні. Проїхався на Renault Daster все дуже сподобалося. Також сьогодні та завтра проводяться розиграши.”
“Робив у них двигун та проводку на Рено Колеос та Прадо. Все зробили учасно. Дуже сподобалася послуга драйвера містом. Після ремонту ГБЦ у них витрата та робота двигуна дуже порадувала. Дали гарантію 100 000 км або 3 роки. ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ. ДУЖЕ ГРАМОТНІ І ТОЧНІ ЛЮДИ. Сто супер!”
“В перше на "АВТО СТО" заїхав рік назад. Дуже гарне відношення до нас, як до клієнта, бережне ставлення до наших авто. Сподобалось те, що за досить короткий час, Денис зробив діагностику, механіки ретельно і професійно оглянули автомобіль і поставили вірний діагноз. На даному СТО обслуговуюю автомобіль рік часу, і за цей період не було жодного косяка. Жодного!!! Схема проста: приїжджаєш, знаходять проблему, замовляють запчастини, якісно і не дорого ремонтують... "Якісно і не дорого".Ти не шукаєш запчастини, не витрачаєш свій дорогоцінний час на пошуки підходящої тобі ціни і якості, просто залишаєш свій автомобіль в надійні руки, відповідальним спеціалістам своєї роботи. В домовлений час приходиш і забираєш свій відремонтований автомобіль. Бувають випадки коли для консультацій телефоную в вихідний (неділя), Денис завжди відповідає на дзвінок, завжди вислухає і дасть цінну пораду. "АВТО СТО" це дуже сильна команда професіоналів, які завжди ідуть на зустріч, вислухають, підкажуть, відремонтують... Любите свій автомобіль? Хочете для авто найкращого обслуговування??? "АВТО СТО"- якість, швидкість, безпека на дорозі...”
“Радіатор відремонтували швидко та якісно. Хлопці молодці.”
“Рекомендую! Тут можна не тільки придбати найкраще зі світу автозвуку, а й отримати грамотні поради, і просто добре провести час у спілкуванні! Асортимент відмінний, під будь-який запит, бюджет, напрямок системи та гаманець. Плюс є інстал. Рекомендуватиму всім)”
“Гарний сервіс. Обслуговую дві автівки. Швидко, якісно. Іноді треба зі своїми запчастинами, ну то таке.”
У Києві, в Оболонському районі, «Техосмотр Киев | Центр Авто» — це місце, куди звертаються, коли потрібен техогляд без зайвих затримок. Як випробувальна лабораторія 10.3, центр фокусується на організованому та чіткому проходженні процедур, пов’язаних із технічним оглядом авто.
У Києві, у Подільському районі, на вулиці Копилівській 67 Б працює сервіс, який спеціалізується на лобовому склі та робить це по-справжньому професійно. Це місце, куди звертаються, коли потрібно швидко повернути авто безпечний огляд і акуратний вигляд без зайвих витрат.
У Борисполі, Київська область, «ОТК-Сервіс» допомагає швидко та без зайвих клопотів пройти техогляд і сертифікацію авто, зокрема привезених із США, Європи та Кореї. Це зручне місце для водіїв, яким важливі оперативність, порядок у документах і зрозумілий процес.
“Хороша робота. Якщо буду в Києві буду звертатися.”
“Полірував фари за 800 грн., до цього робив в іншому місці за 600 грн. і через місяць знову каламутними ставили, зараз їжджу 2 місяці фари ідеальні. можу рекомендувати.”
“Міняв ГРМ, на своєму авто, сподобався підхід майстра, людина знає свою справу, адекватна ціна, СТО по чистоті на 5, що немало важливо! Рекомендую”
“Робив планове ТО, заміну гальмівних дисків із колодками та гальмівною рідиною. Все якісно. Досвід хлопців вселяє повагу. Перед зимою за їхньою порадою міняв масло в коробці передач із заміною фільтра. Усі роботи було зроблено на найвищому рівні. Один з небагатьох сервісів, який рекомендуватиму!”