Oodji
“Магазин подобається своїми цінами, не дорого можна одягтися всією моєю сім'єю. Навіть можна придбати діловий костюм за смішні гроші, що ми колись із чоловіком і зробили. Дуже шкода, що закрився магазин у торговому центрі променаду, там особливо магазин мені подобався. накопичувальна бонусна карта теж радує, неодноразово виходила якась річ за копійки. Магазин рекомендую.”