Огляд каталогу
- 640 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 640 результатів
Перегляньте оплата у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 640 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 169,501 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає оплата з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Буча, Вишневе та інших міст.
“Гарний шинний центр. Працюють професіонали. Роботу по фарбуванню дисків та шиномонтажу виконали оперативно та якісно. Рекомендуємо”
“Завжди викликають звичайне стандартне таксі, не бачу сенсу переплачувати, бо машини приїжджають хороші, чисті і комфортні! Тарифи на сайті написані правильні, жодного разу не взяли більше, ніж показано на лічильнику. Хоча, один раз було в мене багато сумок, їхала від батьку від села.”
“Дуже задоволена їхньою роботою жодного разу не підвели, дякую вам за роботу. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ”
“Надійний продавець, оперативна доставка.”
“Все зробили в термін, ціни хороші.”
“Здійснити всі необхідні покупки набагато простіше, якщо знаєш, куди йти. Магазин Крихітки у своїх стінах пропонує витратити час з користю та придбати дитячі товари. Непідробне захоплення вашій дитині принесе вибір іграшок на будь-який смак. Яскраві та цікаві, вони припадуть до душі діткам різного віку. Основний товар – дитяче харчування, товари для новонароджених. Крихітка знаходиться за адресою: Володимира Маяковського проспект, 17/1. Розклад роботи магазину щоденно: 10:00 – 20:00.”
“Було несподівано купити оригінальну американську взуття за такими цінами. Дякую за кросівки Polo. 2 роки, політ нормальний. Зимові чоботи у дружини також просто чудові”
“Це таааак смачно !!! Кращі бургери EVER! РЕКОМЕНДУЮ!”
“Замовила спортивний костюм на флісі. Це просто бомба! Пошиття якісне, колір стійкий і ціна адекватна. Я просто в захваті від покупки. Дякую вам величезне!”
“Рекомендую Швидко, прийшли шланги на другий день Якісно, брали комплект на подарунок Все підійшло”
“АТБ прикольне. З супертовару побачив пакетоване вино: молдавське, грузинське та українське різне. В інших атб зась!”
“Чудовий магазин! Дешевше може бути тільки в АТБ, але якість- краще за інші магазини. Дуже люблю цей магазин, черги дуже малі, працівники дуже привітні. Мені іти недалеко, хвилин 10-15. Дуже раджу вам цей магазин, найкраща мережа маркетів з усіх”
“Замовляла в даному магазині демисезонні черевики-козаки. Залишилась задоволеною. Справжня шкіра, зручні. Швидка доставка. Єдиний мінус, що немає шоуруму де можна було б приміряти взуття. Але дівчата допомогли підібрати розмір і все підійшло.”
“Великий асортимент власної випічки. Дуже смачно!)”
“Великий вибір дитячого одягу для хлопчиків і дівчаток. Приємні ціни.”
“Декілька раз заходив в магазин, щоб вибрати подарунок. Менеджери привітливі, не нав'язливі, знають свою справу!”
“Меблі дуже хорошої якості і досить незвичайні в плані дизайну. Обставили кімнату малому в стилі гонщика, не тільки ліжко машина, а й шафа, стіл, все дуже круто виглядає. Що стосується сервісу, хлопці відповідально підходять до своєї роботи, жодних нарікань чи косяків не виникло, всім задоволений.”
“В даному хостелі я не перший раз. Плюси хостелах : Розташування; Ціна; Умови проживання.( Ліжка супер, кухня постійно чиста, санвузли завжди теж в охайному стані) завдяки роботі пані Олени! Мінуси відсутні. Ввічливі, комунікабельні та насамперед людяні адміністратори хостела! Насамперед хочеться відзначити роботу Ярослава. Молодий, енергійний та освічений адмін, який допоможе у питаннях які цікавлять відвідувачів хостела! Власник хостела це людина яка теж не залишить тебе в біді.”
“Замовляв доставку тренажера із США. Все зробили швидко та якісно. Дякую! Раджу.”
“Сьогодні 8 серпня 2024 року, в районі 13:30 забирав посилку з відділення і був дуже приємно здивований Я, як клієнт Нової Пошти, хочу відзначити приголомшливу роботу і професіоналізм оператора цього відділення Максима. Те, як він ставиться до клієнта - заслуговує більше, ніж просто бути оператором. Те, як швидко він обслуговує клієнтів, як він з посмішкою все робить, з любов'ю до справи - змусило запитати мене його ім'я перед тим, як вийти з відділення, щоб написати відгук зараз тут Сподіваюся, що цей оператор не залишиться непоміченим керівництвом цього відділення”
“Дуже гарне відділення Дуже задоволена Рекомендую”
“Дуже дякую менеджерам магазину, які допомогли забрати онлайн замовлення... Яке було недооформленим з технічних причин або помилки контакт-центру. Мені зателефонували і сказали, що оплата пройшла, та можна забирати заказ. Але в магазині не було інформації по моєму заказу! Дякую))”