Огляд каталогу
- 455 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 455 результатів
Перегляньте парковка у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 455 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 141,727 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає парковка з таких міст як Київ, Ірпінь, Бориспіль, Вишневе, Бровари та інших міст.
“Відпочивали тут двічі. Враження чудові. Сказати все сподобалося-це не сказати ні чого. Дуже смачно годують, Київське море в 2х хв ходьби ... Оля, Ірина, Слава і Толя, дякую вам за все! Приїжджатимемо знову і знову!”
“Дуже сподобалась клініка! Чудовий та чуйний персонал, знавці своєї справи. А в якій гарній місцині розташована клініка Медок! Дякую лікарям та персоналу!”
“Просто смачна українська кухня! Щедрі порції, густа окрошка, м'ясо подають прямо з вогню! Дуже сподобалась робота офіціянтки, доброзичлива, не нав'язлива. Від відвідування закладу лишилось враження простоти і домашнього затишку.”
“Чудовий магазин! Видно скоординовану роботу різних служб закладу! Чемний персонал! Молодці!”
“Чудовий готель, нам дуже сподобалося. Знімали двомісний номер із окремими ліжками на 5 поверсі. Постільна та рушники білі, номер чистий, були тапочки/шампуні/мило. Так, є нюанси щодо центрального опалення, але ходили у футболках. Окреме дякую співробітникам, всі пояснили, нагріли номер до нашого заїзду”
“Приємний персонал, смачна піца. Довго чекати не довелося. Невимушена атмосфера.”
“Культове,і легендарне місце усіх ІРПІНЬЧАН. Але,генеральна реконструкція,не завадила б. Якщо у влади міста,є гроші на розвиток інфраструктури,то очевидно що у найближчому майбутньому базар очікує,саме генеральна реконструкція. А знаючи як це відбувається у Ірпені,-це буде цукерочка!”
“Їжа просто Бомба!! Було смачно!”
“Нормальни магазин і піцерія водночас”
“Відвідав 04.12.24, міська комунальна стоматологічна поліклініка повноцінно працює. На прийом до лікарів виключно за попереднім записом(записатись можна самому через сайт,або в регістратурі особисто та по тел.Контакти див.на фото).Коли відсутнє світло(ел.енергія)то працюють від генератора,але лише декілька годин,бо перезаправка і перезапуск генератора вимагає певного часу).Тут завжди охайно прибрано,якісне освітлення. Рентген апаратура дає знімки високої якості,що відмічали лікарі інших закладів.Для зареєстрованих офіційно в Вишнівській-Крюковщинській тер.громаді деякі послуги і рентген безкоштовні.Під цю категорію попадають і ТПО якщо вони офіційно зареєструвались.Розцінки на послуги є на стенді при вході.Дуже старанно працює сестринський персонал і більшість лікарів молодше 50-ти років. Старше покоління(а тут є лікарі за 70!)не хоче вчитись і засвоювати навички сучасних технологій,тому такий шквал негативних відгуків.P.S.Був візит по запису в липні 2025, пломбування карієсної порожнини пройшло швидко,результатом задоволений.”
“Агротехбізнес як завжди порадував недорогими цінами і ввічливими співробітниками, що готові допомогти Вам з покупками навіть у нічний час.”
“Чисто, зручно, працює багато кас. Приємно вражає в порівнянні з багатьма київськими магазинами цієї ж мережі.”
“Дуже зручне і легке, а найголовніше тепле і практичне в носінні! Задоволена якістю і ціною! Спасибі)))”
“РЕКОМЕНДУЮ! Брав плитку на дачу, всім задоволений. Особливо сервіс, підказали що і як краще, який формат і т.д. Навіть угостили кавою, що навіть у гарних салонах не запропонують)”
“Приїжджали в гості до родичів до Києва і щоб нікого не бентежити вирішили скористатися готелем Перлина, оскільки вона була зовсім поряд. Досить затишне місце, приємні ціни, особливо як для столиці. Великий плюс, що є холодильник і мікрохвильова піч, а також недалеко супермаркет, де можна купити продукти.”
“Рекомендую! Вже не першій рік клієнт цього закладу, все стабільно гарно)”
“Чудове місце, суші смачніші ніж в тематичних кафе і ресторанах, не сухі. Салати середньо, малі порції, а піца також чудова”
“Такий норм маркет, наче все необхідне в ньому є, багато знижок ввечері після 21.00.”
“Білла була символом свого часу, відкрила еру супермаркетів у Києві але з часом розслабившись програла конкуренцію бо слабо покращувалась. Novus зараз непогана мережа і новий супермаркет замість Білли (хоч і класу "малюк") все-таки виглядає краще... Всередині чисто приємно і персонал у гарному настрої, можна сказати навіть по домашньому відчуваєш себе бо немає юрби людей.”
“Супер! Я раніше не знав буду кожні вихідні приходити грати ...”
“Купила недавно пару взуття в цьому магазині, працівники добре обслужили і допомогли з вибором. Персонал дуже чуйний і привітний. Дуже задоволена і якістю взуття, і обслуговуванням, і ціною!”
“великий асортимент страв на будь-який смак. смачні десерти”
“Христина розумничка! У наші дні цей рідкісний випадок висококваліфікованого співробітника. По товару все якісно та у мінімальні терміни. Лайк”
“Заходимо з чоловіком на обід іноді. Готують смачно. Наш топ: борщ, гороховий суп, деруни. Обслуговування та атмосфера гарні.”
“Гарні будиночки з красивим інтерʼєром та видом на річку. На території розташовані 2 будинки. Біля кожного є своя зона для барбекю. Всередині все зроблено комфортабельно та зручно. Є посуд, мікрохвильовка, плита для приготування їжі. Боялася, що буде холодно. Але кондиціонер, тепла підлога та камін у спальні прекрасно впоралися із своєю задачею. Залишилися лише позитивні емоції. Дякую!”
“Супер продавець, дала спробувати продукцію, хоч і не просив!!)) виробник бмк - якісний, порівняно з салтівським МК небо та земля, рекомендую!”
“Найсмачніший шашлик. Обладнана як звичайна кафешка-забігайлівка, охайна- завжди чисто. Також часто багато людей.”