Огляд каталогу
- 455 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 455 результатів
Перегляньте педагоги у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 455 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 8,552 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає педагоги з таких міст як Київ, Бровари, Буча, Вишневе, Ірпінь та інших міст.
“Локація зручна, територія чиста, персонал свою роботу знає. Спокійно можна лишити свою дитину і знати, що з ним все добре. Тут немає новомодних нейровправ чи обов'язкової англійської. Так, хочеться більш енергійних виховательок і різноманітних активностей. Але, основне завдання - соціалізацію і підготовку до школи він виконує.”
“Дуже хороший садочок, починаючи від лагідного ставлення вихователів, закінчуючи чудовим меню. Можна приводити малюків від 1,6 років — вихователі наймолодших привчають до горщика, без якихось травм чи криків з боку вихователів чи няні. Спочатку дитина повертається з пакетом мокрих колготок, але за рік — вже й забули, що таке було:) На тривогу дисципліновано швидко всі ходять в укриття. Є музичне заняття і фізкультура, дітки вивчають з вихователями віршики, малюють, ліплять, клеять. Навіть цибулю саджали. Деяким приватним закладам можна поставити цей садочок у приклад. Немає ніяких «зборів на штори» тощо. Постіль і канцелярія у садочка своя.”
“С другого сада перешли в этот и ни разу не пожалели, почему раньше не сделала этого. Сад шикарен, моего ребёнка, реально, любят, не обижают и поддерживают. Занятия всегда креативные и опять же "реально" проводятся и каждый день и даже летом, и не на "выгуле" детей стоят воспитатели, а детвора всегда что-то делает. Персонал и директор заинтересованы в процветания сада, чего и я желаю!”
“Чудовий садочок . Адаптація пройшла непомітно , дитина з задоволенням ходить в садочок! Вдячна вихователям за їх чуйність, професіоналізм та прекрасне ставлення до діток.”
“Дитячий садок, в роки Президента Кучми Л. Д., був підпорядкований Адміністрації Президента України. Надалі, садок був переданий Київської міської державної адміністрації. Хороший дитячий садочок. Прекрасне ставлення до дітей, прекрасні вихователі. У свята обов'язково проводяться заходи, в яких беру участь всі діти групи, що особливо важливо. Вихователі не ділять дітей на обраних, які беруть участь у всіх заходах, і на тих хто займає місця глядачів.”
“Зробили ремонт, замінили інвентар на дитячих майданчиках. Завідуюча молодець”
“Найкращій дитячий садок. Такого гарного відношення до дітей я не зустрічала, в інших садочках. Дитина в цей садок завжди йде з радістю, коли ходили в інший садок - заходили з істерикою.”
“Дитина завжди йде з садочку з гарним настроєм. Дуже класні вихователі і няня в групі. Ми в групі найменших (Горобчик) Гарна, охайна територія садочка. Проблем не було ніяких.”
“У нас про садок залишаться добрі спогади. Якщо Ваша дитина потрапить у яслах до Ольги Олексіївни, а потім у молодшу групу до Марини Георгіївни та Олени В'ячеславівни – то Ваша дитина буде у надійних руках. Коли через хворобу чи інші причини наш син не міг ходити в садок, він дуже за ним нудьгував і завжди з радістю туди повертався. Вихователі суворі, але справедливі. Загалом, дякую Вам велике за Вашу турботу та чуйність.”
“Вчитися досить легко так як вчителі можуть допомогти з освоєнням матеріалу, учні (говорю не про всіх) досить доброзичливі, ціни в буфеті невисокі так що вижити можна. У висновку можу сказати що це одна з кращих шкіл цього району. P.s. учитель історії прекрасна людина”
“дуже гарний садочок. Велика подяка вихователям”
“найкращий дит. садочок, мені бы такий в дитинстві”
“Чудовий садок. Відповідальний директор, чуйні та люблячі вихователі, шикарний музичний керівник. Дитина ходила всі 3 роки до садочку з великим задоволенням. Неймовірно вдячна всім працівникам за працю.”
“Чудове місце! Таке атмосферне, затишне, наповнене любов'ю до дітей❣”
“Дуже гарний дитячий садок 671! Малиши приймаються у дві групи Сонечко та інша, обидві гарні! Вихователі дуже чемні та уважні. Потім дитинку переводять у іншу групу, ми були в Калинці. Вихователі Наталья Миколаївна та Наталья Ананіївна нам дуже сподобались! Ми їм дуже вдячні! Найкращі вихователі. Особлива подяка завідувачці садочку! Хороша людина, завжди допоможе.”
“Чудовий дитячий заклад, в який не страшно віддати свою дитину.”
“На мою думку, головною причиною успішності, прекрасної атмосфери і затишку нашого садочку є його керівник -Савченко Людмила Анатоліївна. Це дивовижна жінка, яка втілює в собі силу-силенну якостей: вона водночас сильна духом і ніжна та турботлива, надзвичайно мудра, цілеспрямована, вона і психолог, і вчитель, і вихователь, і дійсно справжній професіонал своєї справи. І колектив навколо себе вона створила такий, який «не просто ходить на роботу», а залишає тут частинку свого тепла, частинку своєї душі і любові. А це і є те головне, завдяки чому наші дітки можуть гармонійно розвиватися і не відчувати себе самотніми без своїх батьків, зростати в здоровій атмосфері, приходити додому радісними і усміхненими.”
“раніше там була, діти дружні і в цілому все добре)”
“МАМСІКОВ навчаю добре своїх діток, рекомендую”
“Чому не працює телефон , який вказаний на сайті ? У кого є номер телефона садочка, або директора ?”
“Чудовий державний садочок! Якщо потрапляєте в яслі до Оксани Григорівни або в групу до Тетяни Миколаївни - Вам дуже пощастить. Вихователі прекрасні.”
“Доброго дня, мала змогу ознайомитись з відгуками батьків про садочок, але є одне НО. Викладені факти щодо знущання над дітьми ,особливо вихователем Кошвід І.В., та дій директора закладу НЕ МАЮТЬ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ 396: 1.Педагог на призвіще Кошвід І.В НЕ ПРАЦЮЄ І НЕ ПРАЦЮВАЛА В ЗАКЛАДІ 2.ВСІ ПРАЦІВНИКИ нашого закладу на робочому місці ВЧАСНО 3.БЛАГОДНИХ ВНЕСКІВ НЕ МАЄ 4.ДІТИ НАШОГО ЗАКЛАДУ ХОДЯТЬ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ 5ПОМІЧНИКИ ВИХОВАТЕЛІВ СУМЛІННО ВИКОНУЮТЬ СВОЮ РОБОТУ ТА ДОТРИМУЮТЬСЯ ВСІХ САНВИМОГ В УМОВАХ РОБОТИ В АДАПТИВНОМУ КАРАНТИНІ Велике прохання видалити відгуки ,які мають характер наклепу на роботу сада , принижуючи честь та гідність. Розумію Батьків, доведених до відчаю ,але будь ласка в своїх відгуках напишіть реальний заклад дошкільної освіти, АБО МИ БУДЕМ ВИМУШЕНІ ЗВЕРТАТИСЬ З ПОЗОВОМ ПРО НАКЛЕП ДО КОМПЕТЕНТНИХ ОРГАНІВ.”
“Дуже хороший і найкращий сад для моєї дитини. Величезне, від чистого серця дякую нашим улюбленим вихователям Олені Віталіївні і Ірині Володимирівні і няні Оленці - з вами я була спокійна за дочку і знала що вона в надійних руках! Хочеться відзначити всіх співробітників саду, вони люблять дітей і приділяють їм багато уваги, дитина завжди йшов в сад з радістю !!!”
“Хочу висловити подяку всьому персоналу садочку 495. Дякую за цікаві заняття, захоплююче пізнання світу з нашими дітками. Дякую що завжди поруч, завжди заохочуєте дітей. Особливо дякую нашим вихователям випускної групи Галині Миколаївна та Галині Іванівні. Ви неймовірно прекрасні вихователі. Ви даруєте дітям невимовну любов, ласка, тепло. Діти завжди з великою радістю йдуть до Вас. Дякую адміністрації садочку, а саме Аллі Володимирівні та Світлані Олександрівні. Ви завжди вигадуєте щось неймовірне (калабаня, катання на поні, походи і т.п.). Я, як мама випускниці та ще однієї дитини яка у вас, щиро дякую за все, що робите для діток.”
“Найкраща школа Деснянського району. Закінчили початкову школу у вчителя Прокопенко Зоя Петрівна. Це найкращий вчитель, про якого можна мріяти - вимоглива, яка дійсно зацікавлена у високому рівні знань своїх дітей, відповідальна, порядна та інтелігента людина . Після знань, отриманих в цій школі, з легкістю , без будь яких додаткових занять, вступили до гімназії. Директор Лапіка Ірина Олександрівна за ці роки дуже багато зробила для школи-відремонтовано шкільна їдальня, спортивні зали, кабінети, територія навколо школи. Завжди відкрита до діалогу та дійсно віддається справі та покращенню рівня школи, професійного рівня вчителів та учнів. В школі є басейн, які діти відвідують раз на тиждень як урок фізкультури. Шкільні життя також організоване -конкурси, олімпіади, свята, екскурсії. Якщо дитина має бажання вчитися і батьки виховують в дитині поняття важливості знань та навчання, виховують повагу до вчителя, а не тільки вимагають від вчителя, і займають позицію "щ о у всьому винен вчитель", то вам точно сюди. Прекрасна школа! Якщо можна було б поставити оцінку вище 5, то поставила б і вище. Дякуємо.”