Огляд каталогу
- 455 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 455 результатів
Перегляньте педагоги у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 455 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 8,552 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає педагоги з таких міст як Київ, Бровари, Буча, Вишневе, Ірпінь та інших міст.
“Дуже затишний дитячий садок) Подобається, що групи маленькі і вихователь дійсно приділяє увагу кожній дитині. для мене, як для мами, це важливо”
“Дочка ходить із задоволенням в садок. Спасибі вам велике!”
“Мій син ходить в цей сад вже майже рік. Ми з дружиною більш ніж задоволені. Тут не просто доглядають за дитиною, як в державних садках, а розвивають. Причому розвиток тут повноцінне і разносторонее: інтелектуальне, психологичес і фізичне. Тут використовується на мій погляд дуже ефективна фінська методика викладання, коли діти не окремо предмети вивчають, а вивчають предмети в контексті якоїсь цілісної об'єкта або явища. Діти щільно зайняті весь день - з 8.30 до 18.30. Дитина задоволений, ми теж. Все це завдяки професійній команді педагогів, зі штатним дитячого психолога і відмінною організації. Спасибо ОГРОМНОЕ Школі На газоні !!!!”
“Ходимо в цей дитячий сад вже третій рік, дуже все подобається. Територію охороняє, як сказав мій син "Дядя-поліція". Вихователі дуже хороші, легко знаходять підхід до діток. Медсестра просто чудова, дуже відповідальна і доброзичлива. Завідуюча, людина мудра і тактовний, здатна вислухати, не відмовляє в допомозі, якщо звернутися. В цілому я всім задоволена.”
“Простора школа на мікрорайоні Яблуневий. Величезні дерева біля входу. Біля школи стадіон також два поля для баскетболу міні футболу, тенісу, майданчик з спортивними тренажерами і також ігровий майданчик для маленьких дітей.”
“Одні з найсвітліших років мого життя! Ну, включаючи деякі не дуже яскраві. У будь-якому випадку, чим старше я стаю, тим краще почуваюся до школи No 268 (1987-1997).”
“Класне місце, красиві туалети але є один мінус, маленький хлопчик викрав у мене іграшку.”
“Рекомендую цей садок. Мій син любив ходити в садок , йому дуже подобались вихователі. І це не випадково, вони професійні, відповідальні. Багато часу приділяють різноманітним іграм на свіжому повітрі і в приміщенні. Дякую всім вихователями 9 групи. Ви супер. І також окрема подяка завідувачі садочка.”
“Любимо нашу початкову школу! Дякую, Лайно Борисівно та Людмило Миколаївно, за наших діток, за тепло, за сім'ю, за щирість!”
“У будь-якому садочку буде добре, якщо у людей буде добре серце”
“З цього року почали ходити до 572 садка до початкової групи Соняшник. Станом на сьогодні всім задоволені.”
“Напишіть ваш ДІЙСНИЙ НОМЕР для зв'язку!!!!”
“Дуже гарний державний садок. Відгуків як таких не знайшли вчасно, але електронною чергою потрапили саме сюди і ризикнули! Згодом можу сміливо рекомендувати цей сад батькам! Завідувачка Ольга Петрівна - Людина, яка знаходиться саме на своєму місці! Завжди на зв'язку, вислухає і піде на зустріч... Підібрала відмінний персонал від двірників, які весь час як бджілки працюють на території і закінчуючи нянечками з вихователями. Не дивлячись на складну і низькооплачувану роботу всі викладаються на всі 100%. Розчарувавшись зі старшою дитиною в садках, що знаходяться поряд з будинком у пішій доступності, раді, що вдалося знайти саме НАШЕ МІСЦЕ! Дякуємо всьому персоналу саду та Ользі Петрівні особисто за нелегку працю!”
“Чудовий садок! Дитина ходить із великим задоволенням вже півроку. Ходимо в старшу групу. Міс Люда і Люба величезні молодці! Цікаві заняття та ігри. Вихователь часто знімає відео, монтує їх з музикою і постить в батьківський чат. Дуже цікаво і сучасно. Зранку класна фізкультура з музикою. Дитина в кінці дня приносить купу папірців із малюнками, витворами ручної роботи, листами із виконаними завданнями по підготовчому навчанню (літери, цифри, вправи на логіку). Круті святкування днів народження. Якщо в когось з групи ДН, то це справжнє свято для всієї групи! Грають в ігри, дарують подарунки, солодкий стіл, міні дискотека. Дитина в захваті! Садок слідкує за дієтою дитини. Пропонує альтернативні продукти на ті, що в нас алергія. В садку є різні додаткові заняття як малювання, гімтастика, і т.п. Англійську мову від вихователя чув часто. Вихователь говорить до дітей на англійській. Це не постійно, але те що англійська є - це точно. Якщо раніше в інший содок дитину потрібно було вмовляти, домовлятися, мотивувати чимось. То в цей садок дитина хоче ходити сама з великим задоволенням! Твердо рекомендую цей садок.”
“Ми задоволені садком, вихователями, ставлення до дитини, дочка з радістю ходить в садок ..”
“Син відвідує не перший рік І він, і ми з дружиною дуже задоволені, що маємо справу з чудовими вихователями, Оленою Вікторівною й Людмилою Григорівною”
“Супер садочок! Щаслива, що Вас обрали. Дякуємо Вам за Ваш професіоналізм.”
“Відмінний садок. Вихователі уважні, порядні. Директор завжди думає про дітей і йде на поступки. Годують відмінно, є заняття фізкультурою і музичні. Готують постановки на свята і вихователь завжди допомагає вивчити вірш. Дуже рекомендую. Дитина і вчиться і розвивається відмінно. Притому працює з 7 до 19, що дуже радує.”
“Хочу подякувати чудовому персоналу клініки за фахову роботу. Якість рівня обслуговування відчувається вже з перших секунд перебування в клініці з моменту початку спілкування з адміністраторами. Також абсолютно очевидним є найсучасніший рівень оснащення і методів, що використовується для лікування тут. Особливо хочу подякувати хірургу Віталію Володимировичу Гнип за бездоганно виконану складну операцію з сінус ліфтінга, нарощування кістки та імплантації. Чесно кажучи, тільки досвід лікування у цього чудового хірурга надав мені сміливості нарешті погодитися на це лікування. Зичу подальших успіхів ЛюміДент, на Мацієвича бажаю їм не втрачати здатність дотримуватися таких самих високих стандартів лікування. Сподіваюсь побачити розширення мережі до масштабів усієї Європи.”
“Чудова школа, де є все необхідне для навчання - гарні вчителі, комфортні класи, нове укриття, група продовженого дня, гуртки”
“Гарне місце дуже красиве,добрі люди,вічлеві,”
“За парканом, є охорона, матусі хвалять! Чи не проїзний адреса, немає руху транспорту, для дітей супер!”
“Садиком дуже задоволені! Є моменти щодо ремонту, меблів, держава вважає що й так піде, на жаль. Але при цьому завжди все чисте, охайне, вимите. Територія Оцінка: 5 Територія доглянута. Персонал добрий і чуйний, зустрічає і поважає з посмішкою, це багато про що говорить.”