Огляд каталогу
- 455 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 455 результатів
Перегляньте педагоги у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 455 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 8,552 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає педагоги з таких міст як Київ, Бровари, Буча, Вишневе, Ірпінь та інших міст.
“Дуже чудовий садочок! Я у захваті, дитині сподобалося, всі вихователі дуже уважно відносяться до дітей, смачно кормлять З дітками займаються розвиваючими іграми та розвивають моторику, уяву і всіляко соціалізують діток в підготовку до школи Завжди знаєш що дитина під наглядом”
“Кращий рік, з моїх 9 років навчань в школі. Було дуже круто))”
“Ходимо в 13 ясельну групу. Дуже подобається!”
“Хороший садочок. Гарні вихователі.”
“Неймовірний дитячий садочок! Довго шукала садочок для сина, але, на щастя, знайшла! Колектив дуже дружній і відкритий, до дітей відносяться, як до своїх) дуже швидко знайшли підхід до сина, хоча йому було 1,3 роки, коли ми почали ходити! Велика територія для гри на вулиці, хороший якісний ремонт в середині! Цікаві ігри для малечі щодня! Син ходить з задоволенням і посмішкою! Окреме дякую няні Наталії та адміністратору Юлії за терпіння та розуміння! Рекомендую всім, хто в пошуці!”
“Щиро вдячні всьому колективу садочка за високий рівень організації освітнього процесу, турботливе ставлення до дітей та професійний підхід. За час перебування нашої дитини у садку ми відчули справжню увагу та підтримку з боку вихователів і адміністрації. Атмосфера у групі завжди була дружня, затишна та сприятлива для розвитку, а заняття – різноманітні, змістовні й цікаві для дітей. Особливо хочу відзначити професіоналізм, відповідальність, чуйність і терпіння вихователів Тетяни та Ірини, які не лише піклувалися про дітей, а й допомагали формувати важливі навички – спілкування, самостійності, поваги до інших. Маємо лише позитивний досвід співпраці і щиро рекомендуємо цей дитячий садок батькам, які шукають надійне та безпечне середовище для своїх дітей.”
“Садок як і школа це те місце куди хочеться повернуться і причому не один раз”
“Хочеться висловити щиру вдячність чудовому вихователю Ользі Миколаївна, яка щодня вкладає душу в наших дітей. Що особливо цінне- розвиваючі заняття, ігри, творчість і багато уваги до кожної дитини. Діти постійно зайняті чимось корисним і цікавим і це дійсно відчувається. Завдяки Вам мій син щоранку йде в садочок з посмішкою, а повертається щасливий з новими враженнями, а для мами це найкращий знак того, що він в надійних руках. Ви створюєте для дітей справжню казку дитинства — теплу та світлу. Рекомендую цей садочок усім батькам, які хочуть для своєї дитини любові, розвитку та щастя!”
“країна дитинства це наша велика любов.ходимо з радістю,дома тільки й чую про досліди,ігри які були в день. хотілося б окремо поділитися враженями від харчування.все смачне,дочка алергік але проблем в садочку не має. країна дитинства найкращий садочок”
“Одразу на вході дитину зустрічає працівниця закладу і проводить в уже сформовану групу. Так як ми долучилися до групи пізніше і не пройшли десь половину завдань, після розформування групи дитині дали можливість разом з аніматором попрацювати на пропущених локаціях. Є звісно і мінуси, наприклад мій не хотів витрачати зароблені гроші на мотузковий парк, бо відкладав на картинг, а всю групу в примусовому порядку повели в цей парк, але потім є можливість заробити на бажане. Аніматори досить привітні, намагаються знайти контакт з дітьми, моєму заблокувати тому десь на п'ять з мінусом враження.”
“Улюблене місце моєї дитини. Кожного дня цікаві заняття, інтерактиви, ігри. Всі вихователі дуже приємні, позитивні і чудово відносяться до діток. Особлива подяка нашій улюбленій Наталії Василівні.”
“Моя дитина ходить в садочок вже 2 роки, все прекрасно, дякуємо вихователям за круту підготовку до школи. Дитина ходить із задоволенням.”
“Моя дитина ходить в садочок вже 2 роки, все прекрасно, дякуємо вихователям за круту підготовку до школи. Дитина ходить із задоволенням.”
“Чудовий садок. Мої діти з радістю відвідують всі заняття.”
“Тепла та затишна атмосфера у закладі. Завжди свіжі продукти та смачно годують дітей. У групах в садочку дуже чисто, затишно та охайно прибрано. Якісне та професійна робота працівників у закладі. Адміністрація закладу слідкує за порядком, чистотою та щоб дітям було дуже комфортно в цьому закладі. Взагалі дуже задоволена цим садочком.”
“Зі скількох років йде набір на гитару????”
“Найкращий садочок. Дитина з радістю ходить. Вихователі люблять свою роботу та дбайливо відносяться до дітей. Директор організовує різні розваги для дітей . Діткам немає коли сумувати ,завжди чимось зайняті. Рекомендую.”
“Я вчився перейшов в ТЛ НТУУ "КПІ". Тоді жалів що вчуся тут тепер вже я думаю що краще б лиштвся”
“Подала заявку в цей заклад, бо вивчила, що таке система Монтессорі і побачила ефективність для малюків. Дуже вражена підходом до дітей і організацією освітнього процесу. Безліч матеріалів, які цікаві навіть батькам. Ми попали в Г-клас до Тетяни Григорівни і Наталії Володимирівни. Неймовірно уважні, чуйні вихователі. Опираюсь на їх досвід і поради. Окремі компліменти няні, вчителю музики, мистецтва і Лего. Окрема вдячність Тетяні Олександрівні - вчительці англійської мови. Ми до цього відвідували приватний білінгвальний заклад і моя дитина категорично не повторювала жодного слова. А тут природньо за півроку вже чую в побуті. Дякую!”
“Чудовий садок! Дуже задоволена ❤️ Вихователі - супер, завжди можуть знайти підхід до дитини. Рекомендую ❤️”
“Найперша музична школа Києва. Розташована на вул.Сагайдачного на Подолі.”
“Дуже задоволені садочком. Дітей тут люблять!”
“Я там займаюсь танцями! Це дуже розкішна будівля!”
“Враження супер !!! По перше - повністю війшли в положення ( я місяць шукала офтальмолога для дітей ) записали нас на самий кінець робочого дня і за счет цього змогли прийняти обох ( бо вільних місць у лікаря не було ) . Відношення супер ( не деруть три шкури та ше й знижку отримали ) . Лікарь професіонал, не дивлячись на час , вона нас оглядала як треба , все доступно пояснювала , розказувала , всі деталі розкладала по поличках . Дякую, що в цей не легкий час є такі Люди .”
“Хочу висловити щиру подяку всьому колективу дитячого садочка, а особливо нашим чудовим вихователям Катюші, Діні і Танюші за їхню турботу, терпіння та любов до наших діток! Щодня ви створюєте для малюків теплу та дружню атмосферу, де вони почуваються в безпеці, розвиваються, пізнають світ і знаходять нових друзів. Дякую за ваше вміння знайти підхід до кожної дитини, підтримувати їхні таланти та заохочувати до нових відкриттів. Окремо хочу подякувати за вашу чуйність і доброту, адже кожен день ви не просто виконуєте свою роботу, а даруєте дітям частинку свого серця. Дуже приємно знати, що наші малюки в надійних руках! З повагою та вдячністю, сімʼя СоФієвих❤️”
“Наш син навчається в А+ з 2022 року ( з 4го класу ) . Перше , що ми цінуємо в гімназії- це знання . Наш хлопчик дуже активний , непосидючий, і були хвилювання стосовно адаптації і навчання . Скажу одразу - вчитися тут треба )), але це не про вечірні муки батьків і дітей вдома . Процес засвоювання матеріалу побудований розумно , враховуючи зайнятість сучасних батьків і звільняючи вас від додаткових репетиторів . У дитини не вийде не засвоїти матеріал, бо передбачені індивідуальні консультації по всіх предметах . І час у учня теж на них розрахований. Відмітила для себе мотиваційну систему в навчанні . Грамотно спрямовують дітей саме навчатись , а не відбувати день . В них зʼявляється живий інтерес до здобуття знань , пізнання нового . Хочу підкреслити , що в А+ виховується особистість , цінуються індивідуальні якості дітей і максимально розкриваються завдяки педагогічному складу вищого рівня . Стосовно шкільної форми - вона настільки зручна і комфортна , що наш син навіть не вдягає вільний стиль , дозволений по пʼятницях. Спорт , іноземні мови , шахи, гітара , малювання і ще купа напрямків , які можна відвідувати , не виходячи з закладу ( що є дуже зручним ))). Син фанатіє футболом , не пропускає тренувань , їздить на змагання . На рахунок української мови : ми приїхали з російськомовного регіону , хвилювались , як син адаптується , але дарма . Мʼяко , без тиску , з часом дитина перейшла на українську мову в спілкуванні. І змотивував і нас ( батьків ) вивчити і вільно володіти нею . Академія і Гімназія А+ - це мега класна атмосфера , ком’юніті високого рівня і дійсно важлива інвестиція в розвиток своєї дитини . Рекомендую !”
“Мені, як мамі подобається садок. Доня задоволеням іде в садок. Готують нормально, в них окрема їдальня де вони всі їдять. В групі є парти та дошка для вихователя.”
“Пам'ятаю першого вчителя по гітарі. Улюблений вчитель. Прикро що вже його там немає. 2013-2014”