Огляд каталогу
- 455 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 455 результатів
Перегляньте педагоги у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 455 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 8,552 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає педагоги з таких міст як Київ, Бровари, Буча, Вишневе, Ірпінь та інших міст.
“Дитина любить свого вихователя, ми задоволені. Організація свят на найвищому рівні, завжди фото. Дякую Оксані Юріївні.”
“Хочу подякувати вихователям Наталії Анатоліївна та Любов Миколаївні та Няні.Дуже гарне ставлення до дитини!) Для ВПО харчування безкоштовно,що дуже важливо.На ремонт нетребують тільки за бажанням) рекомендую. Відвідували би щє,но нажаль довелося переїхати в другий район ((”
“Красива і доглянута територія, вирощують трохи овочів.”
“Ми вважаємо найціннішим у своїй діяльності – повагу до особистості кожного нашого школяра та врахування особливостей розвитку його індивідуальності. Саме тому ми намагаємось створити атмосферу любові та прийняття в «Ярина School» як протягом навчального процесу, так і у позакласний час.”
“Унікальний дитячий садок, збудований наприкінці 30-х за індивідуальним проектом і більше схожий на дворянську садибу, ніж на дошкільний заклад.”
“Чудовий сад, поруч з садом знаходяться дві школи, є додаткові розвиваючі заняття для дітей.”
“Чергова спроба вивчити англійську випала на школу Flash. Знаєте, мені подобається. Заговорити за кілька занять здавалося нереальними, але тут мені довели зворотне, так, зрозуміло це прості речення, але я можу пов'язати слова в речення. Приємно отримувати такий результат за короткий час, вселяє довіру.”
“Ми вважаємо найціннішим у своїй діяльності – повагу до особистості кожного нашого школяра та врахування особливостей розвитку його індивідуальності. Саме тому ми намагаємось створити атмосферу любові та прийняття в ЯРИНА School як протягом навчального процесу, так і у позакласний час.”
“Дуже гарний садок, рекомендую! Душевні вихователі, гарна атмосфера, смачна їжа, дитина із задоволенням ходила в цей заклад!”
“Чудовий садочок! Дитина ходить в ясельну групу з осені 2023 З дітками займаються, уважні та привітні вихователі, різноманітне харчування. Є укриття в підвалі, де облаштовано місце для сну. Дякую директорці та вихователям за роботу!”
“Дякую за те, що навчили мого синочка читати і писати. А ще, вмінню спілкуватись і впевненості у собі. До Окешки він був дуже несміливим і в жодному садочку не хотів залишатися. Неодмінно прийдемо до вас на групу продовженого дня для школярів.”
“Якщо Ви не знаєте куди віддати Вашу дитину, то вже вистачить думати Вам сюди ... Просто супер чуйні люди працюють тут від директора до вихователів!!!!!”
“Хороший дитячий садочок. Нам подобається. Симпатичні вихователі і всі інші теж.”
“Йдемо з 1 вересня )по спілкуванню директор та дівчина,ніби методист, дуже приємні,сподіваюсь і дитина ходитиме із задоволенням ) Якщо хтось мав досвід відвідування з великою цікавістю та вдячністю почитала б відгуки )”
“Ніколи не пишу відгуки,але тут я не можу пройти повз. Це найкращий садок ,який може тільки буде ( нам є з чим порівняти, були в приватних садочках ). Директорка Ніна Валеріївна дуже хороша людина,керівник ,завжди іде на зустріч, допомагає коли б ти до неї не звернувся. А найбільше нам пощастило з нашими вихователями Людмилою Іванівною , Вірою Петрівною і окрема величезна подяка Наталії Миколаївні група" Зірочка" . Такої відданості своїй справі і такої допомоги ми ніде не зустрічали. Ми вам безмежно вдячні за те що ви з'явилися в нашому житті. Це садок який робить дива!!!! Дякуємо,що ви є!!!”
“Хотілось Подякувати директору Марченко Наталії і Вихателям Світлані Миколаївні і Наталії Михайлівні групи #14 за Любов дитини до садочка і довіру до цих неймовірних людей.Наша адаптація була супер складною,але диво-вихователі змогли і допомогли в короткий термін з нею.Дитина залюбки їсть в садочку .Чисто ,приємно.Доглянута територія.Круті зайняття і розвиток для малят.Ми дуже задоволенні,що потрапили до цього садочка.Нам неабияк пощастило з нашими Найкращими вихователями групи "Пізнайки"#14.”
“Наш син був у дитячому садку до того, як перейшов до німецької школи. Ми надзвичайно задоволені садочком, концепцією та "навчанням". Особливо якщо мова йде про дошкільний заклад. Невеликі групи, чудовий дитячий майданчик у дворі, приємний персонал та дуже приємна атмосфера. Мені особливо подобається, що дитячий садок виховує дітей цілісно, на перший план виходить не лише німецька мова, а й спорт, мистецтво, розваги і звичайно багато ігор :)”
“Відмінний по-справжньому інклюзивний садок. Професійно, душевно. Індивідуальний підхід до кожної дитини, море фантазії. і я і дитина дуже задоволені”
“У садочок ходимо 3й рік, цього року у нас випуск і дуже важко прощатись із садочком! CrystalKids - мрія кожної дитини і найкраще, що можуть дати батьки своїй дитині. Садочок має цокольний поверх, де дітки перебувають під час повітряних тривог і продовжують цікаві заняття у соляній кімнаті, ігрових лабіринтах і спортивній залі. Денний сон також організували на цокольному поверсі, діткам не потрібно прокидатись і переходити у безпечне місце. Садочок має багато переваг: - затишні групи; - облаштовані ігрові майданчики на території; - власне футбольне поле; - забезпечення усіма матеріалами для ігор і занять; - чуйні та професійні викладачі з індивідуальним підходом до кожної дитини. Завдяки їх роботі випускаємось із садочку з високим рівнем підготовки до школи; - власна кухня, п’ятиразове смачне харчування, при наявності проблем у дитини - індивідуальне меню. Смачна власна випічка. - кожне свято - це незабутні емоції для дітей і батьків… Ми дуже вдячні усьому колективу садочка CrystalKids, окрема вдячність директору, Наталії Вікторівні, професіонал, чуйна і добра людина, завдяки якій садочок з кожним роком стає кращим і до якої завжди можна звернутись з проханням чи питанням, яке обов’язково буде вирішене з урахуванням інтересів дитини і батьків!”
“Нас перевели у 106 садок тимчасово, доки не відкриється наш садок. Оскільки нас часто перекладали, ми познайомилися з багатьма вихователями. Загалом вони всі не погані, вони стежать за дітьми, але окремо хочу відзначити Оксану Андріївну. Я її помітила ще коли ми були в іншій групі. Поки решта вихователів сидить по куточках і спостерігає за дітьми, Оксана з дітьми грає. Вона бігає за ними, носить на руках, вигадує якісь ігри, заплітає їм волосся. Моя дочка вже не захотіла нікуди від неї йти. Якщо йдете в цей сад ідіть до Оксани, і нехай Вас не бентежить сережка в носі) Вона дуже хороша, і дисципліна в нормі, діти її слухають, не тому, що вона кричить, а тому, що вони її люблять та поважають. Також хочу відзначити директора, дуже приємна жінка, одразу порозумілася з моєю дитиною, видно що дітей любить. Загалом усім задоволена.”
“Наш досвід навчання в ліцеї Інвентор є винятково позитивним! З моменту вступу ми відчули себе частиною дружньої та підтримуючої спільноти. Педагоги ліцею – справжні професіонали, які не лише володіють глибокими знаннями своїх предметів, але й вміють надихати дітей до навчання. Їхній індивідуальний підхід до кожного учня допомагає розкрити потенціал кожної дитини. Особливо хочеться відзначити сучасну матеріально-технічну базу ліцею, яка створює комфортні умови для навчання та розвитку. Різноманітні гуртки та позакласні заходи дозволяють дітям всебічно розвиватися та знаходити нові інтереси. Адміністрація ліцею завжди відкрита до спілкування та оперативно реагує на будь-які питання. Ми цінуємо їхню турботу та залученість у навчальний процес. Результати навчання нашої дитини говорять самі за себе – зросла не лише успішність, але й інтерес до знань, самостійність та впевненість у собі. Ми безмежно вдячні ліцею Інвентор за якісну освіту та сприятливу атмосферу, яка сприяє гармонійному розвитку нашої дитини. Рекомендуємо цей ліцей усім батькам, які прагнуть найкращого майбутнього для своїх дітей!”
“Садок чистий і затишний. Харчування відмінне. Дуже доброзичливий персонал. Моя дитина, 3 роки, з першого дня ходить із задоволенням і у вихідні проситься до садка.”
“В цій школі дуже хороші вчителі”
“Дитина хоче ходити в садок. Побажання батьків враховують.”
“Це новітній заклад освіти для дошкільнят та школярів з 1-ого по 11-ий клас. Тут викладають кращі вчителі, тренери та психологи, які формують в дитини європейський світогляд із національною свідомістю. З першого класу учні навчаються поважати одне одного, ефективно співпрацювати в колективі та розвивають свої індивідуальні здібності. Учні самі формують спеціалізацію школи для себе. Власна будівля, закрита автономна територія школи та продумана інфраструктура гарантують безпеку та доглянутість з дев’ятої ранку до шостої години вечора. В Новопечерській школі є все необхідне: сучасні оснащені класи, цікава учбова програма, кваліфіковані вчителі з України та з-за кордону, смачні обіди, спортивні майданчики, місця для прогулянок і дозвілля, а також власна медична служба із сучасним обладнанням.”
“Вчуся тут і мені все подобається P.S ♢ Агаева Ельміра 7- А”
“Чудова затишна невелика школа. Педагогічний склад - професіонали і великі молодці! Я, як мама, дуже задоволена організацією навчального і постучебного процесу і ставленням до дитини.”
“я навчалася у цьому садочку 8 років тому, вчителі там найкращі!! сумую за ними”
“Наш дитина ходить до початкової школи Ай діти, перейшли з державної школи по сусідству. Як ковток свіжого повітря після державного задушливого освіти. Дитина не просто відсиджує уроки, а з задоволенням вчиться. Несподівано полюбив готувати проекти з предметів, щоб зробити доповідь в класі. Учитель слухає кожного учня, багато спілкуються. Домашку роблять в школі, все без винятку. Додому цей головний біль не приносять))) Їдять в школі, обід, полуденок, вечеря. Є настільні ігри, бібліотека, гуртки. Навіть дискотеки у свята! Дякую Наталі, директору школи і її команді вчителів і адміністратору Ірині! Ви створили прекрасну екосистему в рамках школи Ай Діти, бажаємо вам процвітання і нових звершень! Марія, Єгор, Максим, Вадим”