Огляд каталогу
- 630 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 630 результатів
Перегляньте пицерии у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 630 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 342,240 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає пицерии з таких міст як Київ, Біла Церква, Софіївська Борщагівка, Ірпінь, Бровари та інших міст.
“Піца дуже смачна. Замовляли неаполітанську і гавайську піци. Обидві дуже смачні, але в закладі не вистачало музики. А так все чудово просто прекрасно!”
“Придбав американо з молоком, ну дуже смачна кава , дівчина на барній стійці бармен/офіціантка ну дуже приємна , у закладі чисто та затишно, піццу ще не пробував але всьому свій час.”
“Я відвідав це місце в передостанній день року, щоб повечеряти. І не помилився з вибором. Піцерія не дуже велика, проте тут дуже смачна і соковита піца. Особлива вона тим, що готується у справжній пічці, як запевнила мене офіціантка. В новому році вже вирішив замовити піцу. І та піца не підвела. Отже, в "Іл Моліно" їсти піцу можна, і вона дійсно вам посмакує!”
“Обожнюю це місце!!!! Завжди смачно, тепла атмосфера, привітний персонал. Це місце підійде як для ділової зустрічі так і для сімейних посиденьок. Сьогодні особлива подяка для Мирослава!”
“Це одні з найкращих бургерів в Києві! Дуже смачно порівняно не тільки з закладами України. Хто хоче соковитий, великий бургеру, яким навіть дуже голодна людина наїсться - вам сюди. Раз в деяких час, я цілеспрямовано сюди приїжджаю. Стосовно живої черги - це правда. Тут дійсно на вихідних повна посадка. Ціни - трохи вище середнього. Але воно того вартує, повірте! Однозначно рекомендую.”
“Везуй - це справжній динозавр піцерій Києва, одна із перших та доживших до нашого часу. Персонвал привітний, піцца смачна, готують швидко. Майте на увазі, що піцца саме така, яка була у 90-х роках. Сам заклад виконано в стилі 90 - х - 2000 - х років. Приємно відпочити на літньому майданчику. Варто як мінімум самостійно відвідати та обрати собі піццу до смаку.”
“Гарна піца. Вічливі офіціанти. Гарний дизайн. Вибір вин гарний.”
“Замовляю вже 6й рік. Сьогодні привезли 10 піц на компанію,всі смачні, з'їли тільки 6,4 залишили на потім,бо наїлися. Піци як завжди топ сирна,фірмова,Цезар 10 з 10. Дякую що з роками,не втрачаєте якість”
“Дуже смачна піцца, швидка доставка порівнюючи ціни -так вони великі але ціна відповідає якості та начинці. Оплата була переводом на картковий рахунок, чесно кажучи не було ніякої проблеми. Але на майбутнє кладіть серветки) Дякую.”
“Вперше вчора замовили доставку ролів в Pizza House, дуже сподобались роли, все смачно, швидка доставка. Замовляли теплий сет, до нього йшли у подарунок ще роли класичні Філадельфія, все смачно, однозначно рекомендую! Самі роли великі, начинки всередині достатньо, на смак все свіже, єдине що не сподобалось, то це зелена цибуля яку трохи додали як прикрасу на роли, можна і без цибулі) Але це не критично, її зовсім трохи і вона не перебивала смак ролів. Взагалі все смачно, однозначно краще ніж суші з Osama чи Євраазії чи з інших схожих доставок. Робили передзамовлення на вечір Дня Валенина,кур'єр доставив суші дуже вчасно, навіть трохи раніше зазначеного часу. Суші були акуратно та герметично запаковані, все в коробочках,приїхала ще теплі, також поклалали палички та набір з васабі , імбиру і соєвого соусу. Соєвий соус і васабі звичайні на смак, але теж не критично. Буду однозначно замовляти ще в Pizza House, тому однозначно рекомендую заклад та їх доставку.”
“Піца дуже смачна (найчастіше замовляю Парму, Неаполітано й Італійську), доставка завжди вчасно.”
“Для мене тут карбонара просто ідеальна, дуже смачна, за інгредієнтами саме те, що я люблю (без цибулі!, маслин, оливок, перцю, кукурузи, яєць та іншого будь-чого, що додають до цієї піци інші піцерії поряд), справжня моцарела, яка добре плавиться, дуже смачний соус, шинка смачна. Сервіс хороший, ніколи з цим не було ніяких проблем, готують відносно швидко, замовляю, йду в магазин, повертаюся і забираю, дуже зручно. Мамі дуже подобається піца Цезар, ще смачна м'ясна, інші не куштувала, бо топ для мене карбонара, більше ніяку і не хочу, окрім неї!)))”
“Рік тому робив негативний відгук за обслуговування (більше 20 хв.чекали меню, після чого пішли з ресторану). Перед Новим роком два рази відвудували родиною даний заклад - залишились задоволені і обслуговуванням і стравами. В сезонному меню медальйони з телятини просто супер, хотілось би їх бачити і в основному меню. Приємно було отримати подарунок від закладу (кантучіні) до 10-річчя мережі.”
“В цьому ресторані італійської кухні сподобалося дуже. Атмосфера така приємна, великі дивани, все таке миле, сучасне та одночасно затишне. Є дві ігрові кімнати, для маленьких дітей та для трохи старших. Відвідали в будній день, людей було дуже мало, і як виявилося в них був Happy hour - 2 страви за ціною одної, здається в четвер. Обслуговування добре. Їжа смачна, особливо сподобалося Лінгвіні з чорнилами каракатиці та морепродуктами. Єдине зауваження, музика хороша, але не зовсім італійська. Загалом рекомендую.”
“Дуже смачна піца, та прекрасний персонал! Багато начинки і дуже ситно. Дякую дівчатам за оперативність❤️”
“Дуже приємне кафе! З перших хвилин відчувається турбота про гостей — обслуговування на найвищому рівні: привітний персонал, швидко реагують на прохання, завжди з посмішкою. Кухня просто чудова — усе свіже, смачно приготовано й красиво подано. Атмосфера затишна, хочеться повертатися знову. Рекомендую всім, хто цінує якість, комфорт і щирий сервіс!”
“Вчора вперше завітала до цього закладу і залишилась приємно вражена. Дуже затишна атмосфера, великий вибір — піца, суші, бургери, тож кожен знайде щось для себе. Страви подали швидко, все було свіже й смачне. Особливо хочеться відзначити обслуговування: офіціанти ввічливі, уважні та приємні у спілкуванні. Видно, що персонал дбає про гостей. Обов’язково прийду ще раз і з радістю пораджу цей заклад друзям!”
“Приходжу сюди часто. Все смачно і досить швидко. Люблю коктейлі - тут часто буває щось новеньке і завжди смакує) добре, що є таке затишне місце) дякую за гостинність”
“Воджу дитини на дитячі мастеркласи по неділях. Дуже крута взаємодія шеф кухаря Вʼячеслава та адміністраторів з дітьми. Був момент, що я мала прохання до адміністрації з організаційного моменту і була почута. Раджу, якщо дитина інтересується кулінарією.”
“Дуже класне місце з високим рівнем обслуговування та стильним затишним і сучасним інтер'єром. Смачна, цікава і максимально різноманітна кухня для будь-якого віку. Особливо хочу виділити чізкейк. Це найсмачніший чізкейк на планеті! Дуже вдячна за приємні враження.”
“дуже смачна свіжа піца! чисто й швидко❤️”
“Звана вечеря в Pesto Cafe - це справжня магія , атмосфера , вино , страви - все було вишукано і смачно . А вау- подачі страв були дивовижні .”
“Люблю Хамелеон, справді дуже смачно. Працюють хороші приємні люди, затишна літня тераса. Для мене тут, напевно, найсмачніша піца в Києві, адже вона саме така, як мені подобається – тоненька та хрумка. Мої фаворити: Римська з ковбасками та Діавола. А ще дуууже смачний борщ, куряче філе по-мексиканськи (беріть разом з картоплею фрі, не пожалкуєте), пельмешки. І деруни!”
“Замовляю вже 6й рік. Сьогодні привезли 10 піц на компанію,всі смачні, з'їли тільки 6,4 залишили на потім,бо наїлися. Піци як завжди топ сирна,фірмова,Цезар 10 з 10. Дякую що з роками,не втрачаєте якість”
“Дуже велике дякую! Смачно нереально! Задоволені повністю, особливо хочу звернути увагу на позицію " Bellissimo піца сир" - це найкраще що я куштувала, це краще хачапурі! Наше замовлення: папероні та барбекю! Замовляємо вдруге - не шкодуємо що обираємо Вас! Рекомендую !”
“Офіціанти приємні, пропонують новинки і можуть фото зробити) замовила салат з лососем і трюфелями і тар-тар з яловичини. Було смачно. Рекомендую. Присутня новорічна атмосфера, музика грає як фон, не голосно.”
«Ті Амо піца» — це заклад в Ірпені на вулиці Центральній, який поєднує формат ресторану та доставки для Ірпеня, Бучі, Гостомеля й Ворзеля. Тут можна швидко замовити улюблені страви для обіду вдома, в офісі або завітати в зал і поїсти на місці в затишній атмосфері.
“Найсмачніша піца, завжди беремо тільки тут❤️”
“Не один раз замовляли банкет у цьому закладі, і завжди все добре - дуже смачна їжа, подача, обслуговування. Це наш улюблений сімейний заклад на Софіївській Борщагівці.”
“Всім раджу відвідати цю піцерію, там дуже смачна піца, бургери та завжди свіжі закуски. Персонал дуже ввічливий)”