Огляд каталогу
- 20 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 20 результатів
Перегляньте попкорн у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 20 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 39,639 відгуків та оцінок.
“Ну Дуже Смачний Попкорн. Особливо раджу ласунам Попкорн з фруктовими добавками.”
“Дуже цікавий і оригінальний кінокомплекс. Персонал ввічливий. Місто гарне. Головне, щоб не було тривоги”
“Лишаю власний відгук після перегляду та першого візиту до кінотеатру: Повністю задоволений, навіть вражений, кінотеатром, а особливо переглядом анімаційного мультфільму «Зоотрополіс 2» 15.12.2025. Раджу сходити бодай на показ у режимі ScreenX. Велика дяка прибиральникам, котрі постійно моніторять чистоту та порядок вбиралень.”
“Чудовий маленький кінотеатр на районі! Є в прокаті новинки, особливе дякую за документальні фільми! Персонал ввічливий і приємний! Люблю і повертаюсь)”
“Дуже гарне місце для відпочинку на криші. Гарний вигляд на місто, Батьківщину Матір. По вихідних діджей. Є куполи для компаній та особливих подій. Кальянщики професіонали. Їжа та напої смачні. Є парковка прямо на криші. Рекомендую це місце для компанії та пар.”
“Загалом залишилися приємні враження як від кінотеатру, так і від обслуговування. На касі з квитками нас обслужили швидко та якісно, проте хотілося б трохи більш доброзичливого ставлення. Є й нюанс: під час повітряної тривоги зовсім незрозуміло, що робити далі. Не повідомляють, чи повернуть гроші, чи продовжать сеанс, чи перенесуть показ. Каса з квитками просто закривається, працівники йдуть, а глядачі залишаються сам на сам зі своєю проблемою. Було б добре, щоб у таких ситуаціях давали хоча б мінімальні вказівки. Щодо решти - все сподобалося: стильний інтерʼєр, великий асортимент їжі та напоїв, смачний попкорн. Персонал бару привітний і позитивний, навіть попри великі черги працюють швидко й піднімають настрій. Зали чисті, просторі, з якісним звуком. Приємний бонусом буде те, що можна брати із собою власну їжу на перегляд”
“В перше за життя, в макдональдсі, мене зустріли, проводили до каси самообслуговування, допомогли з вибором та навіть відкрили двері коли я виходив з зайнятими руками. Якщо не помиляюсь, дівчина з імʼям на бейджику - Марина. Дякую вам”
“Кінотеатр належить до Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київкінофільм". Дуже здивувало, що навколо кінотеатру розташована ботанічна пам'ятка природі міського значення, а саме (Вікові дуби). Їм від 250 до 350 років. Вони зберіглись з часів формування листяних дубових насаджень на півничних околицях Києва. Зараз все кінотеатри "Київкінофільм" переживають друге народження. В кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченко, роблять ремонт, облагороджують територію. На першому поверсі, біля каси, є бар. У центрі, як заходиш у кінотеатр, знаходиться, дуже красиве, мозаїчне полотно на якому зображений Т.Г.Шевченко. Із поганого, у чоловічому туалеті немає дзеркал і одноразових паперових рушників.”
“Були з друзями на виставі "Д", рекомендую, дуже незвично: і фільм, і спектакль в одному дійстві. Молоді актори, приємно, що вони не заангажовані, на щастя взагалі не проглядаються старі театральні прийоми. Візуально цікаві актриси, особливо запам'яталися Клаудія та Антуанетта із чорно-білого складу. Дякую артистам та авторам шоу! Бажаю прославитись за межами України!”
“Нам сподобався сервіс, та уважність робітників. Ми чекали хвилин 15-20, але коли ми дочекалися, нам сказали, що ви можете вибрати або картоплю, ( ми вибрали картоплю ) або каву. Плюс нас сказали почекати пару секунд , а після цього нам ще принесли додатковий купон на картоплю, чи морозиво або каву що приємно здивувало — такі дрібниці завжди роблять враження. Ми були дуже задоволені не тільки якістю страв, а й увагою до кожного клієнта.”
“Охайний зал + великий екран + хороші фільми за помірну ціну = доволі непогане місце, де можна круто провести час. До того ж завжди наявні місця на будь-який фільм. Я задоволений”
“35 г лісо-парку серед багатоповерхівок Києва. Простягається від мето Нивки до метро Берестейська та до вул.І. Сікорського. Атмосфера лісу - птахи, кущі, дерева, лісові квіти, каскади озер з качечками та чайками, можна побачити рибки і черепаху. Тут до природних джерел люди приходять по смачну воду. Чудове і красиве місце для відпочинку, прогулянок, занять спортом. На території парку є старий яблуневий сад, де весною можна насолоджуватись красою його цвіту, декілька занедбаних будівель, які були дачами можновладців часів Щербицького, залишки входів до добротних старинних погребів загорнуті землею, але видно арки. Парк пересікає залізниця, зупинка міської електрички "Рубежівський" в самому парку. Лотка з морозивом чи водою в парку немає. Туалет в парку теж відсутній. Є біля входу в підземний перехід метро Нивки. Це не зручно. Але ще більше підсилює відчуття, що ви в лісі:)”
“Дуже смачні піци рекомендую особисто дякую кухарю Владиславу за смачну і гарну піцу діти були в захваті”
“Цей кінотеатр демонструє результат реставрації капіталізму. І так буде з усім - економікою, промисловістю, наукою, освітою, медициною і всіх інших сфер.”
“Були на фільмі на Райдужній 25, 8 липня. Здивована попереднім поганим відгуками, у нас все пройшло відмінно! Гарний вид, зручні пуфи, прекрасний звук. Один раз щось відмовило - але це відразу ж виправили, протягом хвилини. Скрізь покажчики - ясно, як дійти. Все пояснили. З замовленнями проблем не було взагалі. Запалили лампу - через пару хвилин підійшов офіціант, ми замовили коктейлі і попкорн, отримали все в перебігу 10 хвилин. Багато курили кальян - і всім його теж оперативно винесли. За деякий час до кінця фільму офіціант сам підійшов до нас з рахунком. Все швидко, ніяких труднощів. Або хлопці явно виправилися, або іншим відвідувачам просто не пощастило з змінами співробітників. До цього двічі переносили сеанс з інших локацій - через погоду. Але в телеграм-чаті мені легко і швидко поміняли квитки на обраний мною замість фільм і локацію. Нам все дуже сподобалося і ми обов'язково прийдемо ще!”