Огляд каталогу
- 428 Всього бізнесів
- 2.2 Середній рейтинг
- 57% З відгуками
- 50% З фото
Знайдено 428 результатів
Перегляньте посилки в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 428 результатів у Києві. Середній рейтинг 2.2/5 на основі 45,033 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає посилки в з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Вишневе та інших міст.
“В мене майже всі родичі проживають в США і в зв'зку з подіями (самі знаєте якими) ми не могли знайти компанію, яка б змогла доставляти звідти посилки і не "дерти три шкури". Але ось нарешті знайшли! Самі дешевші тарифи та швидка доставка – ось головний преорітет на сьогодні і ця компанія з цим справляється. Дякуємо вам!”
“Дуже класний сервіс! Швидше ніж Aliexpress. Були спочатку непорозуміння, але компанія швидко "врятувала ситуацію", все виправила і наприкінці залишились тільки приємні спогади. Так тримати і успішного розвитку!”
“Користуємось сервісом більше ніж півроку, і відправили досить багато посилок. Приємно, коли поєднується швидкий сервіс та прийнятні ціни. Окрема подяка менеджеру Діані, яка оперативно вирішує питання, якщо вони виникають.”
У Вишгороді, на вулиці Ватутіна, 55, лабораторія VyshLab спеціалізується на професійному аналізі питної води для приватних домогосподарств і бізнесу. Це зручне рішення для тих, хто хоче не «здогадуватися» про якість води зі свердловини чи колодязя, а отримати підтверджені лабораторні результати.
“Швидке та привітне обслуговування.”
“Улюблене місце сімейних посиденьок: завжди доброзичливе обслуговування, ароматна і смачна кава і ніжна якась. Перед роботою забігти на філіжанку і привітатися з хлопцями – саме воно. Дітки наші теж люблять відвідувати цю кав'ярню. Рекомендую!”
“Хороше місце розташування. Зручно, близько до будинку. Дуже прийнятні ціни на доставку. Персонал приємний. Привітна дівчина працює. Завжди приємно приходити до неї. Щоправда, бентежить сусідство з пивною. Шумно через музику. Та й запах не дуже.”
“Хороший персонал і швидке обслуговування”
“Класне відділення! Завжди з великим задоволенням заходжу сюди отримати чи відправити посилки. Особливий респект Вадиму і Сергію! Чудовий колектив, справжні професіонали!”
“Працюють дуже привітні дівчата. Обслуговування на 5 зірок”
“На даний час в самому приміщенні зробили маленькі ремонтгі роботи, розташування касирів змінили і завдяки тому що недалеко відкрилося ще одне відділення стало менше людей, тому черги майже відсутні, також працює термінал, що для мене дуже зручно, ввічливий персонал.”
“Гарне і нове відділення. Вигідне розташування. Привітні дівчата))”
“Переїхали в нове приміщення (в тому ж будинку), з плюсів: новий ремонт, пандус (дуже не вистачало в попередньому приміщенні) і окремі двері для вигрузки вантажу.”
“завжди чудовий сервіс! Це має бути відділення #1 у Білогородці!а не той гадюшник, що на вулиці Осінній”
“Сервіс значно покращився, провели реконструкцію в приміщенні, добавили стелажі для невеликих відправлень. З'явилась точка самообслуговування для створених в особистому кабінеті відправлень. Дуже зручно.”
“Дуже гарне відділення, все швидко!”
“Приємні працівники. Олесі респект...”
“Дуже добре місце, працівники гарні, обслуговують швидко наскільки тільки можливо й завжди добровізчлеві.”
“Дуже добре місце, працівники гарні, обслуговують швидко наскільки тільки можливо й завжди добровізчлеві.”
“Найкраще відділення НП із тих в яких я була. Дуже класний персонал. Близько 10 людей обслуговує (в різні часи), і всі ввічливі і завжди допоможуть, якщо потрібно.”
“Дуже задоволена відвідуванням клініки! Професійний підхід, уважне ставлення до проблем з улюбленцями. Особлива подяка Миколі Олександровичу за професіоналізм у своїй справі! Дякую, за дбайливе, турботливе ставлення до моєї кішечки Маші усім лікарям клініки!”
“Відділення не маленьке. Приймають вантажі аж до 30 кг. Багато працівників, а тому і черги рухаються швидко)”
“Чудове відділення, приємний персонал, черга тут - велика рідкість, всі оператори стараються, велика витримка!”
“Все подобається. Дуже гарне обслуговування”
“По буднях з 14 до 16 годин і у вихідні багато людей. В інший час вільно, заходь і бери посилку”
“Обслуговування Супер. Персонал профісіонали”
“Якісне та швидке обслуговування! Але інколи аж навіть дуже швидке! Майже роботизоване!Складається враження,що на одну людину виділено певний час,що вимірюєся в секундах і ні секундою більше,бо порушите таймінг!”
“Надійна транспортна компанія, з гарним сервісом. Дуже зручне розташування. Із мінусів - немає де припаркувати машину, частіше всього з парковкою виникають складнощі. Подобається 60 відділення привітністю операторів, якщо важке відправлення, то вантажники залюбки допомагають донести до машини. Нещодавно у цьому відділенні відбулися деякі приємні зміни, повісили нову рекламну вивіску та в самому відділенні замінили старі меблі на нові)”
“Дуже все швидко. Живу поруч, замовляю доставку часто, майже ніколи не чекаю. Два рази відправляла посилки за кордон...дуже допомогли, проконсультували, склали перелік, список речей і з доставкою на адресу. Професійні приємні хлопці і дівчинка)”
“Гарне відділення, швидкий персонал”