Огляд каталогу
- 428 Всього бізнесів
- 2.2 Середній рейтинг
- 57% З відгуками
- 50% З фото
Знайдено 428 результатів
Перегляньте посилки в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 428 результатів у Києві. Середній рейтинг 2.2/5 на основі 45,033 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає посилки в з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Вишневе та інших міст.
“Маленьке відділення, але дуже спритний і чемний персонал”
“Вапше в захваті .... Дуже приємний обслуговуючий персонал, що дає приємні враження від користування новою поштою.... Досить валика парковка, що є великою зручністю для користувачів... І ще розташування в удобному місті біля торгового центру... Приїхав затарився забрав посилки і назад поїхав....”
“Користуюся їхніми послугами вже багато років, і завжди все на найвищому рівні. Посилки доставляють швидко, пакування завжди надійне, а сервіс дуже зручний. Окремо хочу відзначити привітний персонал, який завжди готовий допомогти та відповісти на всі запитання. Завдяки Новій Пошті отримання та відправлення посилок – це завжди легко та без стресу. Дякую за вашу роботу!”
“Молодці! Привітливі та швидко працюють. В порівнянні з відділенням в Немішаєве на Горького, 1.”
“Є все що знадобится для риболовлі...”
“Завжди швидко і без зайвих турбот”
“Чудовий сервіс! Зручне розташування!!!”
“Дуже зручна послуга для сільської місцевості, особливо в наш час, якої бракує. Поки що не так людяно, не всіх приваблює ця послуга, проте з іншого боку добре, що немає черг. Доставлені товари видають дуже швидко, оскільки склад із товарами знаходиться поруч із місцем видачі. Мінусів немає. Бажаю розвитку компанії.”
“Персонал ввічливий, грамотний. Приємно приходити.”
“Привітні працівники, завжди все чітко і швидко, дуже подобається це відділення!”
“Поруч з домом, весь час сюди замовляю і надсилаю. Дякую!”
“Завжди все дуже швидко і якісно! Дякую за сервіс”
“Я дуже часто користуюсь послугами цього відділення. І завжди хлопці привітні та працюють на знос коли багато людей.Хочу привітати їх з Новим роком 2024 та побажати Мирного неба! Здоров'я та Процвітання. Все буде Україна! Слава Україні!”
“Дуже приємний та вічливий персонал персонал,завжди якісно обслуговують. Вже багато часу користуюсь цим відділенням. Рекомендую.”
“Завжди привітний персонал. Телефонують й попереджають про те, що вже замовлення прибуло й можна забирати. Також не забувають сказати й про дедлайн. Є примірочна кабіна, тож якщо маєте сумніви, можете приміряти одяг чи взуття. Розрахуватись Ви можете картою або готівкою. 100 зі 100. Дякую.”
“Хочу поділитися своїм позитивним досвідом користування поштовими послугами. Відправлення було доставлено швидко та без жодних проблем. Приємно здивувала ввічливість персоналу та зручність сервісу. Усе було чітко, зрозуміло та професійно. Обов’язково скористаюся послугами ще раз і рекомендую всім!”
“Багато років користуюсь цим відділенням бо біля дому. На хамовитість не натикався. Останнім часом працюють гарні оператори які допомагають і нормально обслуговують. В цілому задоволений”
“Доброго дня! Хочу віддячити за чудову роботу співробітників відділення #61. Але була дуже засмучена сьогоднішнім з ранку інцидентом, робітників та одного з клієнтів. Співробітник виконував свою роботу, а чоловік почав чіплятися до одного з співробітників і кричати. У мене питання чому ваші співробітники ніяк не захищені!? Клієнт був дуже неадекватний матюкався та дозволяв собі переходити на особистості, він вважає що можна принижувати робітників сфери обслуговування, але співробітники були чемними та тактичними. Максимально намагалися врегулювати ситуацію. І один із чоловіків в черзі почав усно заспокоювати буйного клієнта і також подякував хлопцям за їхню роботу. Тому наголошую, що хлопці молодці!!! Дякую усьому колективу відділення #61!”
“Хочу подякувати оператору поштового зв'язку Мироненко Валентина за добре виконану роботу. Я є постійним клієнтом 129 відділення і цей оператор – найкращий.”
“Зручне розташування добрий персонал на пошті завжди чисто”
“Хороший сервіс та приємні працівники. Все достатньо швидко відбувається і майже ніколи нема черги, або зовсім мала.”
“Швидке та якісне обслуговування ! Завжди хочеться повертатися на це відділення! Посмішки дівчат заряджають позитивним настроєм)))) Дякую за таке відділення!!!”
“Дуже добре та гарне відділення, касири привітливі ніж на новій пошті№3 в петрівському, на до чого придратись, все супер”
“Чудове відділення. Ні разу проблем не виникало”
“Роботу виконують. Але є зауваження.”
“Не перший раз відвідую дану установу.Все добре.”
“Хороше, просторе відділення, яке приймає до 30 кг! Нарешті у нашому районі з'явилося відділення такого типу, дякуємо. Працівники - активні, професійні, відправка та отримання замовлень завжди проходить швидко. Дякую за гарний сервіс!”
“Найкраще відділення в районі. Ходжу сюди повз 2 інших”
“Знаходиться за касами Ніколи там не бачила чергу Швидке обслуговування. Є антисептик.”
“Усе клас але фотографії до цьго віділеня які були зроблені більше року тому не відповідні дійсності а так все норм ( ・3・)”