Огляд каталогу
- 551 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 551 результатів
Перегляньте підвіски у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 551 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 63,090 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає підвіски з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Постійно роблю замовлення , все супер”
“Професійно, по ціні лояльно і по термінам все гуд! Рекомендую!”
“Якість відмінна ,ціни прийнятні швидко роблять свою роботу”
“Якість відмінне, ціни прийнятні швидко роблять свою роботу”
“Швидко та якісно зробили, за гарною ціною. Рекомендую!”
“Чудове СТО якісні послуги , чудові спеціалісти ! Все зробили , за короткий час і не за всі кошти світу . Рекомендую”
“Чудові люди в чудовому місці, профі своєї справи”
“Багато запчастин на амеріканців в наявності. Ціни приємні, рекомендую.”
“Це мала бути ремонт двигуна звернулася в STO Okey, ремонт був виконаний швидко (раніше зазначеного часу), якісно і недорого. Тепер якщо виникають проблеми з машиною, завжди звертаюся тільки в це СТО.”
“Відмінний механік. Сервіс та ціни.”
“СТО хороше. Обслуговують уже протягом 15 років в одного майстра - Миколи. З шиномонтажу тільки у Сергія на цьому ж сто.”
“Відмінне СТО .Хлопці майстра .Все супер. Яну привіт від дядька Віті. Нивки”
“Був на ремонті тут, всього поки-що, двічі! Ні Я, ні авто нарікань не маємо! Адекватні, привітні, як на мене, люди. Толкові майстри своєї справи!...”
“Добре зроблена робота, ціну взяв нижчою від заявленої спочатку, що в даний час майже не зустрічається. Професійний і доброзичливий фахівець.”
“Обслуговую тут авто. Персонал привітний. Варто записуватись заздалегідь, бо може бути черга. Щодо якості роботи нарікань нема. Є кімната де можна почекати поки ремонтується автомобіль. Є кавовий автомат.”
“Анатолій, найкращий майстер якого доводилося зустрічати”
“Завжди на звʼязку, гарне відношення, зробили гарно і швидк”
“Обслуговую тут свій автомобіль вже 4 роки, якість на висоті майстра ретельно ставляться до ремонту, ціни відмінні всім раджу”
“Хлопці молодці, роботу роблять швидко та якісно)”
“Змінював на "Станції" олію. Замінили швидко, ціна прийнятна. Хлопці молодці – рекомендую.”
“Найкраще сто! Завжди швидко, чесно та якісно! Рекомендую!”
“Топ майстри Олександр та Артем. Обслуговуюсь 5 років у них. Рекомендую.”
“Їжджу на сто до хлопців вже другий рік, дякую за обслуговування! на деталі дають знижку. я задоволений.”
“Після ДТП моїй машині був потрібний капітальний кузовний ремонт. Потрібно було відреставрувати вм'ятини та повністю перефарбувати авто. Переживав, що це затягнеться дуже на довго, і я ходитиму пішки мінімум місяць. Хлопці дуже оперативно взялися за роботу. Два тижні, і я просто не впізнав своєї красуні. Крім того, змінював на цьому СТО гальмівні диски, але вони приїхали на день пізніше за обіцяне, але хлопці оперативно встановили!!! Ціни цілком адекватні, тільки врахуйте, що кожна машина має свої нюанси, тому остаточна ціна говориться вже після того, як машину подивиться майстер.”