Огляд каталогу
- 551 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 551 результатів
Перегляньте підвіски у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 551 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 63,090 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає підвіски з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Обслуговуюся тут уже років 5. Якістю виконаних робіт завжди задоволений”
“Чудове СТО!Працівники майстри своєї справи!Рекомендую!”
“Оцінка відмінно . Ввічливий, компетентний продавець, допоміг розібратися в проблемі. Швидка доставка. Рекомендую цей магазин.”
“Все зроблено в строк, мені дуже сподобалося. Робив ходовки, приємний персонал, і ціни вогонь”
“Відмінний сервіс, швидка робота, варять аргоном відмінно”
“Класні хлопці, встановили гбо швидко і без проблем, спасибі їм”
“Малярка просто на висоті, попав в дтп і потрібно було красити весь правий борт хлопці все зробили як для себе , максимально нададаючи увагу усім деталям , ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ !!”
“Фарбув у хлопців бамбера, заднє крило, відновлювали мені арки. Роботою залишився задоволений, зробили все вчасно. Бонусом відполірували мені фари, коли на інших СТО пропонували лише заміну. Хлопців рекомендую.”
“Гарне СТО, звичайно зі своїми тарганами, але досить відповідальні. Спеціалізуються на Субару, але роблять і інші марки. Фахівці хороші, і що не менш важливо, свої косяки (трапляються у всіх) не бояться визнавати і виправляти. За це 5 балів.”
“Дуже хороший сервіс! Привіз авто на евакуаторі, хлопці швидко знайшли час виправити проблему з помпою і термостатом. Додатково промили касету радіаторів. Дякую і рекомендую!”
“Якісний шинмонтаж, низьки ціни, все необхідне обладнання, металеві диски катають”
“Респект хлопцям, обслуговуюсь у них близько року, жодного разу не було жодних питань до якості та цін. Михайло сам займається підбором якісних запчастин та пропонує їх за відмінними цінами (я не морочуся з підбором і не переплачую за це «підбирачам»)”
“спасибо, все супер, сервис, доставка.”
“Обслуговував своє Subaru Outback /Nissan Tiida, ТО, ходова, кондиціонер, шиномонтаж, сварка, аргон, електрика все добре робили, є вибір по запчастинам, швидко підвозять. Помилки свої (були незначні) визнавали. Нові господарі машин не нарікали на недоліки, машини 19/11 р. норм.працюють. Раджу.”
“Був сподобалося. Залишився задоволеним!”
“Дуже компетентні і добросовісні майстри. Особливо раджу перед покупкою їхати до них”
“Відмінно СТО з газових установок. Люди знають свою справу. Звертався і не пошкодував.”