Огляд каталогу
- 570 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 570 результатів
Перегляньте піца кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 570 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 226,273 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає піца кафе з таких міст як Київ, Біла Церква, Фастів, Ірпінь, Бровари та інших міст.
“Був тут з дітьми, продавець люб'язно запросила нас присісти на задньому дворі, тому що там є дитячий майданчик.”
“Двері поруч-продуктовогосподарський магазин, у якому є термінал.”
ONE MORE SUSHI&PIZZA у Боровій — це заклад, де готують смачнющі суші та піцу. Тут використовують свіжу рибу та ідеально зварений рис, а піца має хрустку скоринку та багато начинки.
“найкращий заклад в якому я була в Києві за останній час. дуже крута атмосфера та зроблено з душею. дуже приємним було те,що власник підходив цікавився та допомагав з вибором. ще хочу зауважити що однією піцою ми наїлися дуже сильно,але ще спробували десерти.та не пошкодували. дуже приємний заклад та працівники,які допомагають та знають що запропонувати.дуже рекомендую!”
“Замовляли піцу та бургери. Ну що сказати, смакові рецептори були в захваті. Багато начинки, бургери взагалі топ. Так тримати. Обов'язково буду замовляти це. Окремо порадувала можливість оплати кур'єру через термінал.”
“Приємна знахідка в Білогородці - італійська піца така, як вона має бути. Проїжджав багато разів - не звертав увагу, бо вівіска "Магазин" ні про що не говорила. Сьогодні вперше зайшов - а тут справжня дров'яна піч. Персонал приємний, дівчина говорить гарною українською, є диванчики в середині та столики зовні. А саме головне - смачно. Спробував Мехікано - ідеально. В Гавайській, як на мене, зайвий бекон. Але то - на любителя. В меню ще є бургери, з булочкками власного виробництва. Скуштувати не вдалося, бо розміри піци - достойні. Наїлись від пуза. Є паркінг для велосипедистів. Мої поради власникам - вигадати класну італійську назву для кафе, змінити вивіску та закупити зручні, затишні меблі для вулиці. Бо, зовнішній вигляд магазину-кафе поки не спонукає зайти. А піца - вогонь! Приїду ще. Від ЖК Чайки велосипедом 6 хвилин через поле. Тут смачно, друзі. Підтримуйте місцевий бізнес.”
Кафе «Від Пуза» розташоване в Бородянці на вулиці Макарівська — це затишне місце для зустрічей, неспішних розмов і смачної паузи протягом дня. Заклад позиціонується як кафе з теплою атмосферою, де однаково комфортно зайти як удвох, так і невеликою компанією.
“Подорожували на велосипедах і заїхали на обід, вело френдлі кафе, поки обідали велосипеди завели на задній двір у безпечне місце, крім цього дуже смачно. Радимо!”
deMore — це італійське кафе з неймовірно затишною атмосферою. Тут пропонують автентичні італійські страви, зокрема дуже смачну піцу та пасту. Персонал привітний та уважний, а обслуговування на найвищому рівні.
“Дуже смачна домашня кухня. Замовляли на Новий рік: печінковий торт, шуба, паштет, холодець(як у моєї бабусі, бомба), олів'є і ще багато що. Всім все сподобалося!!! Дякуємо Анюті!!!! Сьогодні не втрималися від шуби і мімози.”
“Дуже смачна! Обов’язково спробуйте”
Кафе Dragon розташоване в Макарові на вул. Ярослава Мудрого, 33 — це місце, куди зручно зайти на перекус або замовити улюблені страви з собою. Заклад позиціонується як кафе з акцентом на популярні формати страв для компанії та швидкого обіду. У меню особливо виділяються суші та роли, які часто беруть сетами для двох і більше.
“Приємний доглянутий магазин-кафе. Вибір страв невеликий, але обід, піцца і картопля завжди в наявності. Чудовий літній майданчик.”
“Після прогулянки лісом зайдіть відпочити в кафе Літо, що в Пущі-Водиці. Справжня домашня ресторація! Тут цікаво і смачно буде і дітям, і дорослим. Адекватні ціни, смачна кухня, різнобарвний інтер'єр, меню йде у вигляді розмальовки... Обов'язково відвідаю ще раз при нагоді.”
“Перше враження переступивши поріг закладу :" Нам тут не раді ;(" Але сівши за столик вивчати меню підійшов офіціант і потурбувалась за наше здоров'я запропонувавши вибрати інший столик так як працював кондиціонер. Нам це було приємно і зразу ж перекрив мінус входу). Інтер'єр: Зал невеликий, столи з диванчиками та стільцями, дитячі стільчики також є, атмосфера невимушена, туалет ( мило, папір, накладки для унітазу, х/г вода - все є). Обслуговування: замовлення прийняли швидко, страви отримали також швидко. Кухня: кухня відкрита можна дивитись як готують страви! з яких продуктів! Піца, суші дуже смачні, лимонад фірмовий: малиновий- слабо насичений смак начебто більш розведений, чорничний -супер!!! Дякуємо за смачну вечерю!!! П.с. Персоналу : зустрічайте гостей з посмішкою:)”
“Якось відвідав ,дуже смачно)Дуже сподобалась дівчинка повар-офіціант (я зрозумів що тут так працює),привітна ,допомогла з вибором ,все чудово підсказала .Інь-янь та запечений з вугрем запав мені в серце ,смачніших ролів не їв .Швидко приготували .Найближчим часом завітаю ще скоштувати піцу))”
“Приємне місце, смачно піца, є і картопля і лавашик і шаурма, і все смачне) Дякую вам) Нам сподобалося”
“Розміри порцій вражають. Дуже смачні сирники та кава! Привітний персонал. Дякую!”
“Обожнюємо цей заклад всією сім’єю, постійні клієнти з самого відкриття!!! Найсмачніші піци в районі, а для мене і в Києві! Постійно заходимо поїсти Пепероні, наша улюблена піца, кращої Пепероні я не їла ніде, без перебільшень! А також дуже смачна кава! Найсмачніший капуоранж зігріває мене взимку)”
“Прекрасне місце. Зручно,є усі умови для святкування дитячих і підліткових свят. Розважальна програма цікава і різноманітна,їжа дуже смачна,колектив привітний. Ми багато разів користувались їхніми послуги і прийдемо ще. Дякую за чудово виконану роботу!”
“Відвідала заклад вдруге після тривалоі перерви. Дуже смачно, затишно і комфортне обслуговування. Тантар тут нереально смачний! І манго сауер теж ❤️”
“Супер смачно! Це за обід на двох здорованів. Рекомендую!”
“Дуже кліентоарентований заклад ,графік роботи зручний ,якось подзвонила їм в неробочий час але мені все одно не відмовили і зробили замовлення ,дякую за вашу людяність та повагу до клієнтів )”
“Новий керуючий молодець. Не сидить без діла. Любо оку було бачити зміни під час мого попереднього візиту.”
“Все дуже швидко,і дуже смачно. Обслуговування на вищому рівні”
“Відпочивали з родиною. Дуже класно, що є дитячий майданчик, я змогла відпочити і дитина награлася. Дуже привітний персонал, смачна їжа, ще обов’язково прийдем сюди.”
“Досить непогане атмосферне місце. Їжа смачна, свіжа (був зранку). Є де присісти, можна в закладі або на вулиці. Дуже сподобалися живі квіти на деяких столиках. Не сподобалося, що зранку не готують піцу, певно не було працівника, також мало персоналу, тому була черга(”
“Замовляю піцу вже не перший раз в цьому закладі,забуваю зробити фото,наступного разу зроблю точно. Піца завжди смачна дякую працівникам закладу за їх працю так тримати.”
“Піца дуже смачна. Замовляли неаполітанську і гавайську піци. Обидві дуже смачні, але в закладі не вистачало музики. А так все чудово просто прекрасно!”
“Наше улюблене місце для сніданків і обідів. Ми були тут вже разів 20 і кожного разу мммм. Хочеться повертатися ще і ще. Паста з курочкою і грибами найкраща яку я їла! Хлопець обожнює телячі щічки і цезар. Борщ топ. Удон топ. Сніданки чудові. Щасливі, що переїхали ближче і тепер можемо ходити ще частіше))”