Огляд каталогу
- 570 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 570 результатів
Перегляньте піца кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 570 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 226,273 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає піца кафе з таких міст як Київ, Біла Церква, Фастів, Ірпінь, Бровари та інших міст.
“Відвідала ресторан і залишилася дуже задоволена! Атмосфера затишна, обслуговування на високому рівні, офіціанти уважні та привітні. Страви смачні, красиво подані, а порції — щедрі. Обов’язково повернуся ще раз і раджу всім відвідати!”
“Був на райончику і саме по карті шукав щоб поїсти. Рішення впало на піцуню і карта показала пару варіантів. Був припаркований біля цього закладу і лєнь взяла гору щоб нікуди не їхати. Не очікував нічого особливого але приємно вражений. Переступив поріг - зустріла приємна посмішка дівчинки. Забезпечили приємною розмовою на час очікування. Чек доступний. Піца смачна, давно не їв такої. Дуже задоволений випадковим знайомством з вами. І доречі місце де піцерія дуже затишне, дитячий майданчик, бігає дітваро. Сміється. Душенінька)))”
“Дуже смачна піца. Рекомендую спробувати. Приємне обслуговування і атмосфера в мінізакладі.”
“Піца смачна. Начінки достатньо. Виконання замовлення швидке!”
“Добрий день. Дякуємо вашій команді за проведення весілля наших дітей. Все було чудово:страви гарні і смачні,офіціанти і весь персонал уважні і досвідчені.Гостям було зручно і просторо,тепло і затишно. Постійно непомітно велося прибирання приміщень. Окрема подяка офіціантам за поради по ходу свята.Вони встигали виконувати всі прохання гостей і швидко і непомітно обслуговувати. Страви були смачні:салати,закуски,основні страви.Чудові канапки на фуршетному столі-різні і смачні.Вразили чорні вареники з сомом,смак і подача.Ікра була красиво оформлена і смачна.Їжі було вдосталь,а що залишилося,було акуратно складене в бокси з собою. Дякуємо ще раз. До зустрічі.”
“Цей заклад я та мої друзі відвідуємо багато років, з відкриття. Тоді ще виготовлення піци було мрією. Завжди було затишно, приємно, обслуговувала власниця. Тепер за стільки років меню удосконалили, з'явилося багато смачних страв, серед них і смачна піца . Їжа створена з любов'ю, все смачне. Святкували недавно День народження, страви ідеальні та неперевершені, все свіже, за це велика подяка поварам, до них питань нема. А от молода дівчина, яка приймає замовлення(з темним волоссям), на касі, досить непривітна, грубо спілкується. Настрій був спорчений. Зірки у відгуку не знижую, знаю як стараються власники. Але ми приходимо у ваш заклад отримати позитивні емоції, а не за негативом. Такі працівники у вашому закладі не на користь кафе....”
“Смачна їжа. Ввічливий персонал. Гарна тераса. На вулиці є невеличкий дитячий майданчик. Також гарне місце для бенкету. Святкували тут день народження, орендували окремо зал, залишились задоволені. Адекватні ціни.”
“Гарне комфортне місце зі смачною кавою і приємним обслуговуванням. Є дитячий куточок для малювання, зручності в туалеті навіть для дітей (що зазвичай рідкість).”
“Був по справах на Оболоні , зайшов до кавʼярні замовив капучино і кальцоне з куркою , дуже сподобалась страва , смачно і ситно . Заклад невеликий , затишна спокійна атмосфера. Обов’язково ще раз відвідаю цю кавʼярню, коли буду поруч.”
“Тепер це наш улюблений заклад. Їжа дужа смачна, обслуговування теж гарне. Місце тихе, у жк Автограф. Зручно, що для закладу є набір на домафоні, що допомагає зайти на територію жк. Смачні сніданки, також смачний борщ та салати.”
“Взяли спробувати піцу Цезар та Італійську салямі, швидко приготували та вона виявилася дуже смачною та ситною, також тут постійно купувала товари з Європи, рекомендую цей заклад і надалі буду його відвідувати”
“Затишна невеличка піцерія. Розташована фактично в ЖК Фортуна, але із зовнішнього боку, тобто не в закритій території.Знайти непрлсто, гугл веде через зачинену на замок територію. В суботу ввечері гостей тут небагато, тому абсолютно затишно. Кафе більше працює на винос. Часто кур'єри заходять. Тут смачна піца і снеки. Пиво крафтове, також смачне. Офіціанта хочеться відмітити - добре розбирається в меню і радить в точку, видно все перепробував сам.”
“Замовляла суші в цьому закладі в свій ЖК, мій комплекс славиться тим що його важко знайти навіть якщо дати геолокацію, точно также трапилось сьогодні :( АЛЕ! Коли приїхав кур'єр Сергій, і доречі дуже милий, він почав дуже сильно вибачатися наче він винний! (Хоча звісно це не так) Ставлю 5⭐ дякуючи вашому милому кур'єру !!!!”
“Смачно і затишно. Фонова музика спокійна, не заважає спілкуватись. Замовили піцу. Приготували швидко, а подали з усмішкою))) хороше місце, рекомендую)”
“Дуже сподобалась робота офіціанта) Молодий хлопчина, видно, що старається і переживає за результат! Молодець! Бургери смачні, але з яловичиною був холодний. Чудова знижка на пиво ввечері -50%. Хотілось би ще якісь супи, крім борщу. Атмосфера приємна. Меню ніде не знайшла, тому сфотографувала і викладаю) соцмереж також нема у закладу.”
“Чудова бургерна, в яку я потрапив випадково, перебуваючи в Вишгороді. Затишне приміщення, смачні бургери та картопля - все супер. Якщо ще раз доведеться тут побувати, то обов'язково завітаю.”
“Шикарна піца , за таку ціну - краще ніж в Італії! Шкода що не в місті, 30 хв гарної траси. В меню також панакота і смачна кава від шефа з Італії.”
«Є Все» — це заклад з приємною атмосферою та хорошими напоями. Тут готують неймовірно смачні суші та роли. Мила касир-офіціант з посмішкою є візитною карткою цього закладу.
“Замовили 4 піци, доставка вчасно, всі 4 піци дуже смачні, топчік. Апдейт: тепер піцу замовляємо тільки тут, а друзі з Києва стали приїзжати в гості частіше заради цієї піци, особливо вогняної))”
“Чудове місце. І переночувати можна і смачно поїсти.”
“Втретє вже у цьому закладі. Мені він подобається, по-перше, своєю атмосферою: легка та тиха музика, гарне освітлення, великі столи та відстані між столами теж достатньо. Ще один раз ми були в ресторані, коли грав музикант за фортепіано. Він також робив приємну атмосферу. По-друге, їжа дуже смачна. Я люблю борщ, лимонад з маракуї, шоколадний фондан, запечений лосось та пюре. Піцца Пепероні також сподобалась, а от реберця BBQ для нас були трохи незвичними. Сервіс також чудовий. В ресторані є гардероб. Також з таких дрібничок мені подобається запах мила у вбиральні. І не подобається, що на столах стоять пляшки з водою, за які треба платити. Також не має компліменту від закладу.”
“Дуже смачна піца! Персонал дружній та привітний, ціни доступні, ходжу сюди майже кожен день, дуже задоволена!”
“Гарна кав'ярня, з теплою атмосферою. Баристи це окрема ланка, завдяки їм хочеться повертатись знову й знову=)”
“Невеликий зал у закладі. Великий вибір пива на розлив. Замовляла салат з прошуто, брі та грушею та сирні палички з моцарели з солодким соусом . Обидві страви були дуже смачні. Салат велика порція 250 г. Все дійсно дуже неочікувано смачно.”
“Сам магазин на 3 , якийсь не приємний запах, та охоронець просто топ, в саме серденько, приємний , вихований, , просто найкращий”
“Ідеальне місце для невеликої компанії, смачна їжа та просто тихе місце. Ідеально підійде для одиноких людей.”
“Шановні власники, робітники та робітниці заміського клубу "Тернопільське сонце" ! Хочемо від усього серця подякувати вам за той час, що ми провели у вас! Посмішка, привітне вітання адміністраторів, їх щире бажання вирішити наші питання одразу стали чудовою візитною карткою. Стильний інтер'єр номеру, білосніжна постіль, щоденне ретельне прибирання дуже вразило. Неможливо передати захоплення від самої території.. Банкетки з білими скатертинами, ландшафт з різноманітними топіарі, відкритий акваріум та зручні гамаки- це все, і не тільки, додавало естетичного задоволення) Дуже смачна їжа, щедрість та різноманіття страв фуршету принесло фізичну насолоду) Велика подяка власникам, що змогли створити таке місце, де особлива атмосфера тепла і затишку, і всім працівникам, що сприяють цьому калориту! Бажаємо вам подальшого успіху і можливості радіти кожному дню, як написано: "Світло приємне, і сонце милує очі. Якщо людина живе багато років, то хай насолоджується всіма цими роками" (Екклезіаст 11:7-8)”
“Дякую за піццу, дуже смачна, обслуговування супер! Замовляю кожні вихідні)”
“Один із найкращих ресторанів Києва. Часто тут буваємо із сім'єю чи друзями. Прекрасна атмосфера, затишний літній майданчик, вишукана кухня, смачні десерти. Сервіс на дуже високому рівні. Однозначно рекомендую.”
“Бронювала тут будиночки на вихідні - хороше місце для відпочинку від міста. В кафе смачна їжа, хороший сервіс. Ну і літак, звісно, зі своєю історією - можна було зайти всередину, сісти на місце пілота. Крута локація.”