Огляд каталогу
- 1,544 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 1544 результатів
Перегляньте піца у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,544 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 786,039 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає піца з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
New York Street Pizza — це сучасний заклад у Житомирі (Богунський район, вул. Київська, 77), де поєднали міський «street» настрій із комфортом ресторанного формату. Локація зручна для відвідувачів ТРЦ «Глобал»: до закладу можна зайти як зі сторони паркування, так і зсередини торгового центру.
“Прекрасна піцерія. Робила передзамовлення "з сьогодні на завтра" на певну годину. Внесла повну оплату замовлення. Прийшла на наступний день. На оговорену годину все було готове! Замовляла сирну піцу, 4 м'яса та м'ясна Crispy. Піца смачна. М'ясні були з сирними бортиками. Смакота. Буду замовляти ще.”
“Улюблений заклад! Ввічливий, дисциплінований персонал! Завжди смачно, різноманітні страви, діти обожнюють піццу! Часто замовляємо страви з собою!”
“Найкраще місце для закупівлі продуктів, персонал завжди готовий допомогти, продукція вся свіжа, піца найкраща в місті, рекомендую на всі 100%”
“Смачна кухня, уважні офіціанти, свіже пиво... Все, що потрібно для затишку...”
“Приємна "сімейна" атмосфера і смачна кава. Бариста Яна - дуже класна і дружелюбна. Можна приємно провести час з родиною на шезлонгах і смачними напоями”
“Неймовірно приємна жінка,що готує каву! ( чорне коротке волосся):)Побільше б таких працівників !”
“Приємне місце, норм персонал, замовила сніданок Маріо, принесли через 15 хв, по акції 120 грн і напій на вібір(чай). Скажімо так: яйця пашот були смачні, але біфштекс з картоплею так собі, але все їстівне. Ще на додаток огірок і квасолька в соусі. Чай, як чай) Ставлю 5, за співвідношення ціна+якість, тим більше моє остаточне враження: сподобалось)”
“Піца дуже смачна. Особливо 4 сири. Але буває дуже довго готують.”
“Дуже смачна італійська кухня. Постійно там обідаю. Супи-пюре, пасти з грибами, сардинами, кальмарами і телятиною та песто наполегливо рекомендую на ланч! Приємно, шо в бізнес-плану також входить компот, бо дехто з сусідів (не будемо тикати пальцем) обмежується лише водою.”
“Замовляли сьогодні піцу на захід — і залишилися в захваті! Піца дуже смачна, свіжа й дійсно достойна. Приємно вразив склад піци: білі гриби, якісний сир, а також м’ясні інгредієнти — на високому рівні. Є не тільки звичайна шинка, а й ростбіф або прошутто — усе добірне та смачне. Замовляли майже всі піци з меню, і не було такої яка б не сподобалась. Нажаль не встигли сфотографувати для відгуку, бо все розлетілось за хвилини. Завтра будемо замовляти ще, то обовʼязково додамо фото-відгук. Сервіс — на найвищому рівні. Нас навіть зустріли, допомогли зорієнтуватися, як потрапити на територію. Попри великий обсяг замовлення, усе приготували дуже швидко і без затримок. Тепер плануємо замовляти у вас піцу ще й додому, адже за якістю і смаком вона абсолютно не поступається популярним і розрекламованим закладам Києва. Велика подяка команді за чудову організацію та сервіс! Рекомендуємо!”
“Завжди смачна піца, у часи блекаутів є генератор, тому голодними не лишаєтесь)”
“Замовили піцу (4 сири з гострим медом +додали пепероні), ньоки з лисичками, бурата з печеним перцем, лимонад ананас-грейпфрут та коктейль breeze. Чек 1744(з чайовими) Коктейлі непогані - вибір є і доволі цікавий. Закуска та основна страва - не розчарували, але спеціально за ними не повернемось. А от піца це те, заради чого повернусь і не один раз - Дуже смачно ! Офіціант приємний, але після того, як нам винесли страви більше до нас не підходив, хоча запари не було. О 18:00 місце на терасі знайти важко, але всередині є вільні столики.”
“Замовляла вперше. Персонал приємний. Ціни розумні. Піца смачна. Чекати зовсім недовго. Їли «чотири сири» і «баварську». Свіженька-смачненька.”
“Гарний заклад для відпочинку. Сучасний інтер`єр, чисто, охайно. Пиво варять самі - дуже смачне. Меню різноманітне, також є піцца на будьякий смак. В цілому приємні враження.”
“Друг запросив нас вперше в Capo di Monte. Як ми прийшли - столики у вихідний день були зайняті. Люди вечеряли, відпочивали, бачила як святкували свої дні народження. Заклад живий, теплий. Приємне жовто-гаряче освітлення з красивих люстр. Місця для сидіння були дуже комфортними, хотілось залишатись в них. Що сподобалось найбільше: 1. Фізичні меню. Як же приємно повернутись до книжкового формату вибору. 2. Великі порції за хорошу ціну. 3. Незвична подача страв, в особливості наполеону. Відрізали хороший такий шматочок, яким мм нагодували шістьох людей. 4. Піцу, що готують в печі. Тісто, що роблять на заквасці. 5. Пасту, яку готують за спеціальним рецептом, з використанням якісного борошна. Нас дуже швидко обслуговували. Офіціанти приємні люди. +1 місце в центрі міста, куди можна прийти та насолодитись проведеним часом. Сиділи до останньої можливості. Рекомендую!”
“Ділимося нашими враженнями. Замовляли доставку вперше. Попередньо було узгоджено що і в якій кількості має бути тому «сюрпризів» не було. Приємна дівчина в телефоному режимі оформила замовлення вона уважно вислухала та надала уточнення по блюдах. Заказ прибув у зазначений час гарячий та дуже духм'яний. Замовляли блюда які готуються на мангілі все прожарене та соковите .Блюда відповідають фото наданим у меню. Ціни середні, виправдані. Страви смачні і порції великі. Дуже сподобались такі страви як Пательня Вестфальська, Пряний свиний ошийок та Пікнік сет BBQ. Маємо бажання спробувати інші страви. Будемо рекомендувати нашим друзям та колегам Дякуємо!!!”
“Кетчуп став для нашої компанії друзів справжнім місцем зустрічі) На жаль закладів такого рівня у нашому мікрорайоні не вистачає. Великий вибір бургерів з першого погляду може розгубити, але обравши будь-який ви не помилитися, наша компанія за роки скуштувала майже всі і завжди були задоволені, правда не всім було доснаги впоратися з півкілограмовими монстрами). Варто зазначити, що меню регулярно оновлюють і додають окрім нових бургерів, ще різні салати та інші страви. В закладі завжди є вибір пива, темне, світле, нефільтроване, завжди можна обрати. Замовляли різні коктейлі, все на рівні, окремо варто вказати про фірмові настоянки, широкий вибір смаків, додасть до вашого відпочинку трохи настрою) Тут ще можна взяти різні настільні ігри. Інтер’єр закладу оформлено у американському стилі, грає неголосно відповідна музика, на проекторі показують американські мультики, симпатична атмосфера.”
“Смачна їжа. Єдине, що перед подачею гарбузового супу пюре питайте, ви додавати насіння ...”
“Прекрвсне кафе, приємний персонал, круті акції і пропозиції, а саме головне дуже комфортно і смачно, замовили сирний бургер, це просто "божественно", дужеее смачно, сиру було дуже багато!Також смачні крильця!”
“Завжди смачно, улюблений тут курячий бульйон, кальцоне, теплий салат з телятиною, локшина вог, та взагалі все смачне і швидко. Нещодавно заходили замовити 4 страви з собою, все було готово через 15 хв. Чудове рішення, коли не хочеться готувати вдома :) Також є доставка до квартири по комплексу Із приємного, ще з моменту відкриття закладу все так само добре, всі привітні, страви смачні, навіть обличчя не змінюються, а це багато про що говорить!”
“Не можу нічого сказати про інтер'єр даного закладу, оскільки замовляв доставку. Тим не менш вона була швидкою хоча мені казали що чекати до сорока хвилин, замовлення отримав лише за 20 хвилин, можливо це тому що я проживаю неподалік, піца сподобалась, хоча вона була не великою, гадаю приблизно 500 грам, я звик до більших бо віддаю перевагу мережі домінос, там і розмір можна обрати, хоча ціни тут приємні до слова”
“Сама найкраща лазня у Києві. Користуюсь вже декілька років та різними залами. Завжди чисто, охайно, перед заходом у лазню вона вже протоплена та запускають у зал трішечки раніше. Тому вона завжди дарує гарний настрій та здоров'я. Раджу усім відвідати цю гарну лазню. А власникам щиро дякую за такий добрий сервіс та бажаю мирного неба та багато клієнтів.”
“Тут смачно, затишно, можна прийти з дітьми, бо є спеціально обладнана зона для дітей - дитяча кімната для малюків і старших дітей-підлітків. Часто приходимо сюди з дитиною, зараз їй вже 2 роки, ми тут часті гості майже з її народження. Беремо для дитини пасту-фузіллі з фрікадельками з дитячого меню - їй дуже подобається. Також тут смачні десерти, що не візьми - все буде смачно”
“Найкраща піцерія на районі, доступні ціни і реально смачна піца, дуже щедро кладуть інгредієнтів та не економлять, це дуже радує. Беремо часто і завжди подобається ❤️”
“Чудовий заклад майже в центрі міста, ціни приємні, дуже смачна піца та картопля! Обслуговування також чудове, ніяких мінусів не видно. Заклад сучасний, чистий, світлий, саме те що треба щоб зайти дешево перекусити з друзями.”
“Хороший заклад, смачна піца італійського формату, обслуговування на достатньому рівні, десерт "шоколадний фонтан" - бомба, не могли відірватися :) єдине, що над чим варто було б задуматися адміністрації закладу - це над презентабельним входом у піцерію)))”
“Затишно та смачно, по домашньому, дуже смачна піца.”
“Піца була дуже смачна, офіціантка була дуже ввічливою) Обовʼязково зайду ще раз”