Огляд каталогу
- 724 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 724 результатів
Перегляньте радість у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 724 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 154,341 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає радість з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
Студія манікюру "NAIL STUDIO" — салон краси для щоденного догляду. Заклад пропонує манікюр. Особливу увагу приділяють сервісу: дотримуються гігієни та чистоти інструментів та підтримують охайність про...
Салон манікюру та педикюру — салон краси з фокусом на якісному сервісі. Послуги включають манікюр, педикюр, навчальні програми для майстрів.
1708 Pizza di Napoli — затишний заклад у Солом’янському районі Києва, на Відрадному проспекті, де роблять акцент на неаполітанському стилі та комфортній атмосфері. Це місце, куди зручно зайти як на швидкий обід, так і на неспішну вечерю з друзями.
“Фора-кафе тут просто найкраще! Більшість персоналу дуже привітні, піца та бургери смачні, ціни хороші. Ще й чудовий вид на озеро, словом супер-пупер. У самому магазині дуже великий вибір товару, порівняно з іншими форами поблизу.”
Ramen-Bar — це чудовий заклад, де готують надзвичайно смачну вечерю. Тут можна скуштувати рамен із яловичиною, гюдон та цзяоцзі. Порції великі, а обслуговування чудове.
“Молодці! Привітливі та швидко працюють. В порівнянні з відділенням в Немішаєве на Горького, 1.”
“Доброго дня, у вас є заняття з вокалу? Якщо так, то скільки коштують?”
“Були тут з родиною у Неділю. Все сподобалось. Надзвичайно смачно! Дуже гарно і затишно.”
“Відмінний магазин 24/7, де є все найнеобхідніше.. від хліба до солодощів”
“Класний сад, дитина щодня йде з радістю, обожнює вихователів. Дуже подобається їжа, ставлення персоналу, жодного разу не пошкодували, що віддали перевагу цій установі. Бажаю саду подальшого розвитку та процвітання.”
“Дуже чисто в магазині, продукти свіжі, дівчата на касі молодчинки, піднімають настрій і самі завжди посміхаються)”
“Моя дружина ходить сюди за зачіскою, дякую, що зачіска триває довго. Дружина щаслива, а для мене це найголовніше. Гарний салон.”
“Чесно кажучи, не думав, що тут такий великий вибір ліків. Дуже зручно!”
“Із задоволенням робимо покупки у магазині «Обнова Єврошоп» на проспекті Червоної Калини 43/2 Завжди привітний персонал , приємна атмосфера у залі . Особлива подяка , Агеєнковій Тетяні, за чудовий підхід і особисту увагу до покупця ! Влучні поради та прекрасний смак ! Одразу видно , що працівники люблять свою роботу ! Творець благословляє старанних працівників : «…і що кожен повинен їсти, пити й тішитися своєю тяжкою працею. Це дар від Бога» Екклезіаста 3:13 Дякуємо вам !”
“Парк не великий, але для дитини є все.”
“Купили розкладний столик за 1650 рік. Відмінна якість, дуже зручно розкладається, є прихована скринька. Не знаю, чому на сайті столиків за такою ціною немає – у магазині не дорогих столів є навіть вибір. Дуже сподобався, дякую (і у батьків, до речі, подібний служить вже порядно часу)”
“Найкраще відділення нової пошти! Чому? Бо там чудові люди працюють!”
“Консультанти суперські в цьому магазині)) Такі ввічливі та уважні. Взуття теж порадувало - по sale купувати взагалі милу справу - і дешево, і красиво.”
“Сьогодні завітала до магазину Miraton у Рівер Моллі , не можу не залишити позитивний відгук ) Чудовий асортимент , придбала декілька пар , а все завдяки персоналу магазину , стільки уваги , дівчатка допомагали на максимум ( хоча я вибагливий клієнт ) Дуже рекомендую , без покупки точно не підете ! 10 з 10 !!”
“Все на найвищому рівні. Дякую за гарно проведенийчас в цьому закладі. Офіціант Глєб - суперпрофесіонал своєї справи. Все було супер”
«Салон красоты BE BEST на Зеленом острове» — салон краси у столиці. У наявності макіяж. Усередині підтримують акуратність та чистота.
“Вельми дякую майстрині Олександрі, за гарну зачіску, я була сама гарна подружка нареченої, ви собі не уявляєте, як зачіска впливає на настрій, я їхать не хотіла, а як вийшла від Олександри одразу настрій зʼявився, ще і зрозуміла мене і ввійшла в моє положення, окреме Дякую за людяність! Зачіска витримала все! І спеку і танці, ні одна волосинка не торчала, на всіх фотках все ідеально вийшло! Ще раз дякую, тепер я ваша клієнт!”
Привітний персонал і уважні спеціалісти. Пацієнти відзначають якісне лікування та вичерпні відповіді на запитання.
Салон красоты "ГламурА" оболонь, минская — салон краси з індивідуальним підходом. Тут надають перукарські послуги та стрижки та фарбування та тонування волосся.
“Просто топ Обідаємо з чоловіком тут на вихідних. Смачно - все!”
“Мені все сподобалось. Я не очікувала якогось вау-ефекту, та його й не було. Весь час у думках порівнювала його з львівською сетью "Реберня". Замовляли ребра, рибу на грилі, овочі гриль, соус ягідний, паляничку, лімонад облепіховий та вишневу наливку. Ребра смачні, м'ясні, добре приготовані. Ягідний соус до нього добре пасував. Риба приготована добре, але те що це скумбрія, для мене це великий мінус. Не люблю скумбрію. Ну то вже справа смаку. Овочі гриль були смачні з часниковим соусом. Порція маленька, скромненька. Два маленьких кусочка кукурудзи (звісно, що сам качан їсти не будете, але вагу він порції, і без того маленької, додає), один кусочок кабачка, один баклажанчика, два з половиною грибочки та кусочок солодкого перцю. Смачно, але мало. Сподобався облепіховий лимонад та вишнева наливка. Вона не така спиртуозна, як П'яна вишня, але така ж приторно солодка. Можна випити багато та не помітити, як сп'янієш. Те що є в меню та ми куштували - приготовано смачно.Немає питань. Але, мені не вистачило узвара (хотіла заказати, але запропонували лімонад, у зв'язку з відсутністю), також, хотілось би іншу рибу, ніж скумбрія. Наприклад, форель. Офіціантка була дуже спритна. Замовлення приймала швидко та швидко приносила. Інколи навіть прибирала сміття зі столу. Принесла воду нашим песикам (ми попросили). Зрозуміла, чого мені не вистачало там: це атмосфери тієї самої реберні. Але то таке... Хто не був, той заміни навіть не помітить. Висновок такий, що якщо хочете поїсти ребра та не їхати до Львова або хоча б Київа, то можна прийти сюди.”
“Гарний магазин, привітний персонал, після ремонту дуже зручно робити покупки. Все чудово.”
“Чудове місце) затишна атмосфера, хороша кухня, доброзичливі господарі, персонал і прекрасна анімація) Дякую всім причетним за те, що зробили саме ту програму , яка була потрібна мені :) Святкую вже не перший і не останній рік поспіль ;) Дякую вам !”