Огляд каталогу
- 454 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 454 результатів
Перегляньте ремонт то у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 454 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 36,575 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає ремонт то з таких міст як Київ, Бровари, Бориспіль, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
Avtokey911 — це майстерня на Оболоні в Києві (проспект Героїв Сталінграда, 37), що спеціалізується на авто ключах і ремонті замків запалювання. Сервіс орієнтований на швидке вирішення типових «аварійних» ситуацій з ключами та замками, щоб ви могли якнайшвидше повернутися за кермо.
“Все супер! Якісно та не дорого. А головне – із душею! Рекомендую!!”
“Замовляв у хлопців послугу "Ремонт під ключ" зробили все ідеально, так само виготовили на замовлення для мене всі корпусні меблі, і встановили, і як бонус зробили гарну знижку на ламінат та міжкімнатні двері, залишився задоволений як роботою так і якістю, дякую вам. Рекомендую!”
“Дякуючи робітнику цього СТО Станіславу була знайдена причина помилки, яка виводилася як check engine, дуже відповідальне відношення до пошуку проблеми , велика подяка”
“Дякую за щвидкій підбір та доставку акумулятора.”
“Робив ремонт насоса ГПК — залишився задоволений. Все пояснили, зробили за кілька годин, після встановлення кермо працює тихо й плавно. Майстри компетентні, ставлення хороше, вартість прийнятна.”
“Дуже приємні люди. Професіональний підхід. Чесно. Ціна відповідає якості.”
“Все як завжди на високому рівні! Йдуть назустріч і знаходять час прийняти в форс-мажорних ситуаціях, коли перед поїздкою вилітає «Чек») Відповідально відносяться до діагностики та погоджують весь наступний план робіт по обслуговуванню з поясненнями. І головне, дякую, що доїхав)”
“Дуже рада, що натрапила саме на цю компанію. Консультація, доставка й обслуговування - усе на найвищому рівні. Металочерепиця виглядає сучасно й якісно. Повністю задоволений, рекомендую!”
“Майстер Тарас знавець своєї справи. Все швидко , якісно.”
“Привіз повну машину різноманітних проблем і по кузову і зсередини, а поїхав як ніби на новій машині. Майстри чудово впоралися з усим, звернули увагу на проблеми, що можуть виникнути з часом. Однозначно 5 зірочок.”
“Робив ремонт двигуна на Mazda CX 5 у цього майстра. Майстер допоміг виявити проблему, через яку антифриз потрапляв до вихлопних газів: пробито головку блоку циліндрів, а також інші проблеми, що виникли в результаті цієї поломки. Всі роботи виконувались чітко за домовленостями з паралельним звітуванням у вайбері, узгодженням всіх необхідних замін, ремонтів та покупок деталей. Все було виконано якісно, на даний момент нарікань до роботи авто немає. Вартість самих робіт нижча ніж на інших сервісах обслуговування. Також майстер допоміг з пошуком всіх деталей за адекватну ціну. Рекомендую це СТО: адекватні ціни на роботи, висококваліфіковані майстри, звіти по всіх етапах ремонту, висока якість виконаних робіт.”
“Зробив чистку ноутбука, дуже швидко та дешево.”
“Ford Mustang GT 5.0. Дуже задоволений як процесом, так і результатом: хлопці проконсультували як можна покращити адськи- гучний вихлоп від американської Roush. Встановили 2 стронгери і замінили два пустотілих резонатори на камерні, повноцінні. Автомобіль не втратив характерного звуку роботи V8, але став значно більш прийнятним для повсякденної їзди без шкоди комфорту іншим учасникам дорожнього руху. Якість зварювальних швів - на вищому рівні. Хлопці затримались після робочого часу щоб віддати машину у оговорений день. Обов’язково звернусь ще, при нагоді!”
“СТО, яке рекомендую для реставрації амортизаторів. Ремонтував задні стійки на BMW X6M з системою EDC (регулювання жорсткості). Все зробили швидко, роботою задоволений, враховуючи що там є проблема з відкручуванням самого амортизатора (можуть закиснути болти і якщо не відкрутиться то треба купувати ричаг в зборі). Майстер супер, все відкрутив, зробив реставрацію одразу двох стійок, після цього машина стала дуже комфортною в їзді. Всім рекомендую”
“Привіт, не часто пишу відгуки, бо в цілому не часто є за що писати. Хлопців порекомендували в клубі БМВ, Я ласник як розумієте теж БМВ е82 купе. зідзвонились, не одразу пішов контакт, но всеж знайшли порозуміння. Після огляду отримав вердикт і домовились про зустріч. Проблема в тому що я працюю з 9-18 .. як і вони, проте з розумінням проблеми мені пішли на зустріч, вийшли раніше що б я міг залишити авто, та й затримались довше робочого дня, що б міг забрати. Дякую Роботу зробили якісно, дали знижку, все чітко як домовились! PS: Авто залишав на весь день - все ок, можна довіряти.”
“Магазин відмінний, рекомендую, заїжджаю постійно, персонал хороший, відгукливий.!!!)))).”
“Я постійно користуюсь послугами цього СТО. Вже 6 років...”
“Є майстер з лакофарбових робіт, дуже хороший фахівець. Роботою задоволена. Те, що мені зробили за 100$ в іншому місці, а там нічого не зробили просто взяли гроші, то тут за 600грн зробили на найвищому рівні. Гарний майстер Руслан рекомендую.”
“Зробили акуратно та швидко, майстер намагається”
“В п'ятницю вперше відвідав СТО. Хороші спеціалісти та якісне обслуговування . Дякую Вам за швидку та якісну роботу .”
“Чудове СТО! Гарні стенди та хороший підхід до діагностики. Тут мені вперше по-людськи зробили огляд. Приїжджав із різними дрібними проблемами по авто (зайві шуми під час їзди та за різних ситуацій), знайшли причини, допомогли виправити. Без проблем здвійснюється запис за телефоном. Можна в комфорті посидіти та попрацювати за ноутом/телефоном, поки відбувається огляд авто. Ціни дуже навіть прийнятні. Високий рівень професіоналізму.”
«Ремонт радіаторів» — це спеціалізований автосервіс у Києві, у Шевченківському районі на вулиці Дорогожицькій, 10, куди звертаються, коли потрібне швидке рішення проблем із системою охолодження. Тут допомагають водіям повернути авто в стрій без зайвих затримок і з фокусом на практичний результат.
“Чудовий сервіс! Дякую майстру Віталію!”
“Ремонтував туфлі, все якісно і в обговорені терміни!”
“Очень качественное обслуживание, сотрудница Аня классно делает свою работу: профессионально и вежливо. Платье отрезала как нужно, учла все пожелания. Пока делала мой заказ, вторая сотрудница, поскольку пандусы в магазине нет, на улице постояла с коляской.”