Огляд каталогу
- 1,160 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1160 результатів
Перегляньте рецепти в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,160 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 397,348 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає рецепти в з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Дякую за піццу, дуже смачна, обслуговування супер! Замовляю кожні вихідні)”
“Відповідає своїй назві Смак! Дуже смачно і якісно готують. Всім, хто подорожує, або повертається до Києва, раджу зупинитися і підкріпитися!”
“Чудова мережа закладів! Привітний персонал, великий вибір власної кондитерки, справжня арабіка. Єдиний стиль інтер'єру по всій мережі. Є coffee2go. Рекомендую!”
“Свіжа ч Якісна продукція.дуже вихований персонал. Трохи дорожче ніж в магазині але вартне.”
“Дуже атмосферне місце. Їжа і напої смачні. Подали дуже швидко.”
“Дуже гарне місце! Смачна їжа, гарна подача , не дорого, чисто.”
“Давно хожу в цю кавʼярню , моя улюблена кава це лате на альтернативному молоці , лавандовий раф , айс лате , та дуже смачні сирники та макаруни. Такий смачний лате не куштувала ніде. Американо також добрий. Матча не смачна”
“Заїхала о 8-й ранку в суботу в цей район, і навіть не чекала, в цей час, випити пристойну каву, але коли я спробувала ще й мафін, це щось).”
“Дуже часто ходжу сюди після школи. Все чудово:)”
“Буває необхідно відпочити від метушні міста... це найкраще місце... дякую.”
“Прекрасний заклад, який перевершив всі мої очікування! Оскільки живемо в Династії, вирішили відсвяткувати 2й День народження нашого сина саме в Новенькому. І я надзвичайно задоволена! Кухня, сервіс, персонал, атмосфера - все на рівні. Тепер ми будемо частими гостями закладу. Дякую за свято!”
“Дуже гарне місце! Смачна їжа, гарна подача , не дорого, чисто.”
“дуже люблю вері вел за хороші ціни , і смачну їжу , дуже часто там буваю , так як живу поруч , а з відключеннями світла це стало супер актуально але щоразу більше і більше розчаровує обслуговування свого офіціанта катерину бачила тільки при замовленні , весь інший час біля мене крутилась аріна і я їй за це дякую в будь якому випадку сервіс у вас прям дуже хромає попрацюйте над цим ви мережа , мають бути якісь стандарти для офіціантів для прийому замовлень і так далі обслуговування я була в обід була не дуже велика посадка і можна гостям приділити трошки більше сервісу бажання повертатися залишається тільки через їжу”
“Смачна кава, гарне обслуговування. Дуже привітно та затишно.”
“Чудова кава та смачні десерти, чудове місце погріти руки по дорозі)”
“Затишне місце. Величезний вибір чаю. Асортимент десертів не дуже великий. Але ШУ з чорницею неймовірне!”
“Сьогодні з самого ранку о 7.00 я не пила каву,а чекала поки розставлять стільчики. Ви з якої години працюєте?З 7.00.....! Шановні керівники попрацюйте х вашими баристами”
“На районі єдине місце, яке знаю, з бельгійськими вафлями, зазвичай при тобі і тісто одразу замішують, різні начинки. Смачно”
“Класна сімейна кав'ярня, приємна атмосфера, персонал дуже привітний, смачна кава і великий вибір смаколиків та подарунків!”
“Ну дуже хороше кафе! Є чим перекусити,чай та великий вибір хорошоі кави.”
“Тут працюють дуже приємні дівчата, гарні спеціалісти у своїй справі. Сама мережа теж одна з кращих-великий вибір, наявність, адекватні ціни .”
“Сьогодні відвідали Barsuk, завітали з подругою на смачне какао з чизкейком. Проте хочу розповісти про обслуговування, бармен Каміль допоміг не тільки викликати таксі, а й розповісти водію, як і куди заїхати і не дати нам замерзнути на вулиці, коли мінус 15. Можливо, головним тут став людський фактор не байдужості. Нас провели на вулицю і дочекалися, що все гаразд. У часи пандемії, важливо відчувати підтримку людей. Рекомендую!”
“Якщо любите індійську кухню - вам сюди. Все просто, демократично, і головне- смачно. Можна було б і гостріше…. Обслуговування на висоті теж”
“Все було неймовірно смачно і гарно. Особливо сподобалася піца з морепродуктами і загальна атмосфера. Обслуговування також на дуже високому рівні, у нас була дуде приємна офіціант Тетяна ☺️”
“Почула від подруги про це місце і вирішили відвідати з чоловіком, були дуже звидовані сервісом і смаком страв!”
“Найсмачніша карбонара в Києві. Чисто заради неї я тут замовляю. Інші також куштували мені не до смаку( чисто іза балансу смаку), а ось хлопцю сподобалися, тож хейтити інші не буду бо то ділу смаку. Найголовніше все свіже, тісто та продукти якісні.”
“Кожну відпустку чоловіка (він військовий) починаємо саме з цього закладу. Для нас важливо, щоб перші моменти адаптації військового до мирного життя проходили спокійно і без метушні. Дуже затишно, атмосферно, страви смакують на 100%. Робота колективу на висоті: офіціант Віталій професійно відповів на всі наші питання та запити по меню, ненав'язливо час-від-часу запитував чого ще бажаємо і при розрахунку нагадав, що для військових діє знижка -25%. З задоволенням відвідаємо це місце ще не один раз”
“Смачні роли! Дуже дякуємо за швидку доставку!”
“Давно друзі рекомендували цей заклад, навіть знущались) і ось це сталося. Різне замовлення (на 20.30) завітав в заклад, мене зустріли, сет вже був готовий. Мої враження-друзі не просто так радили цей заклад, я не думав що ікра яка додається до ролів буде натуральною. Да в загалом змінилось ставлення до такої кухні. Від страв отримав задоволення, ( не просто перекусив) При можливості раджу завітати та насолодитись дійсно смачною тс корисною їжею.”
“Замовляю суші лише тут, вже довго часу, бо тут дійсно хороший сервіс, швидка доставка, суші із якісних продуктів і дуже смачні! На фото суші з доставки які тільки приїхали додому, свіжі, смачні і гарно оформлені.”