Огляд каталогу
- 1,957 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1957 результатів
Перегляньте рецепт у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,957 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 620,708 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає рецепт з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Чудова фірмова кава Усік. Тепла атмосфера. Завжди свіжі сезонні квіти на столиках.”
“Дуже смачно та душевно. Ресторан тільки-но відкрився, але видно, що люди намагаються!”
“Незважаючи на вельми невеликі розміри, у кав'ярні продумано все. Простір заповнений теплим світлом, яке гармонійно поєднується з обраною стилістикою, пастельними та темними тонами. Стриманий декор ненав'язливий, дає можливість подумки відпочити. Ну і звісно ж кави. При правильному поєднанні багатьох складових, ви можете скуштувати не просто смачну каву, але й зрозуміти що таке кава насправді!”
“Дуже зручно ходити туди з дітьми, поки вони зайняті іграшками, яких там о-х-х як не мало, є шанс спокійно попити каву і почитати книгу.”
“Класний заклад, дуже сподобалась затишна атмосфера та ввічливий персонал. Все неймовірно смачно, з чудовою подачею.”
“Ресторан справив неймовірне враження! Дуже смачне м’ясо — ідеально прожарене, ароматне й соковите. А ще справжній бонус — чарівний сад на вулиці. Затишна атмосфера, свіже повітря, багато зелені — ідеальне місце для вечері на відкритому повітрі. Обслуговування на висоті, персонал привітний і уважний. Обов’язково повернуся ще раз!”
“14.02.21. Сьогодні замовивши вчергове роли,були так вражені не тільки розміром ,а й свіжістю і смакотою! То була любов! Ми були дуже дуже задоволені! Смакували аж очі закривали від насолоди! Ви круті! Дякуємо Вам! Дуже просимо не змінюйте свій рівень і напрямок !”
“Дійсно смачно! Чистенько та затишна атмосфера, позитивні працівникі! Наполеон взагалі топ!) Дякую Вам!”
“Люблю цей заклад і його атмосферу, особливо влітку на терасі з фонтанчиком) Вечеряли тут на день закоханих, все дуже смачно) готували швидко, подавали з посмішкою, цікавилися чи сподобалося - сервіс як годиться) а келих ігристого у подарунок і живий саксофон додали романтичного настрою) дякую”
«ДІМ 1969» – це заміський ресторанний комплекс неподалік Білої Церкви, у Кожениках. Заклад пропонує атмосферу домашнього затишку, засновану на давніх традиціях. Кухня використовує продукти найвищої якості, більшість з яких походить із власних господарств.
“Чула про це місце від свого знайомого дуже нахвалював шашлик, вирішили з подругою спробувати й собі!!! Шлунковий сік почав вироблятися ще на вулиці, запах смаженого м’яса стоїть на весь куточок, ледве дочекались замовлення! Ми не витримала замовили ще й шаурму, яку роблять на грилі! Такої смакоти ніколи не їли, шаурма з овочами гриль - це блаженство!!! Ми з подругою ледве не побились за неї! Шашлик тає у роті, тепер по черзі заїжджаємо в це місце і робимо собі такі смачнющі чітміли!!!☺️ До-речі, персонал дуже привітний, особливо хлопець який виконував замовлення, видно що людина любить свою роботу! Раджу 100%”
“Якщо хочеться поїсти смачно, та відпочити серед великого та гучного міста, рекомендую цей заклад, який розташований в самому центрі Києва. Хінкалі, які тут готують - найсвіжіші, великі, смачні. Соуси, які я замовила -аджика та сацібелі - були якісні, свіжі та сиачнющі, класичного смаку. Чай в заварнику порадував якістю та ароматом. Персонал- уважні та ввічливі. В закладі охайно та чисто. Атмосфера доповнюється грузинською музикою, гучність її комфортна для ведення неспішної приємної бесіди. Треба розраховувати час на приготування хінкалі, це займає від 15 хвилин. Рекомендую, 5 зірок!”
“Найкращий еспресо на метро Бориспільська. Вам тут не приготують американо, бо "смак буде втрачено та напій втратить кофеїн". Хороший інтер'єр, є прихована кімната в підземеллі. Чисто, хоча на Бориспільській могло бути по всякому. Найкращий вибір!”
“Все чудово. Майже завжди знаходжу потрібні ліки. Дякую.”
“Приємне кафе, смачна кава і смаколики. Є літній майданчик. Я задоволений цим закладом.”
“Обслуговуємо автопарк вже третій рік. Кваліфікований персонал, увага до клієнта, швидка доставка запчастин, помірні ціни при гарній якості робіт! Рекомендую”
“Дуже приємний і професійний персонал!”
“Подобається ця аптека. Зручне місцерозташування. Всередині є столик, де можна поставити свої речі та спакувати покупки. В який час я б не зайшла завжди працює всі три каси. Фармацевти завжди на місці. Та і саме замовлення (замовляю тільки онлайн) завжди готове. Зазвичай в інших аптеках його збирають по факту, а тут все зроблено для економії часу. Зручний додаток. Спочатку було не зручно, що бонусами можна розплачуватись тільки офлайн і тільки якщо особисто забираєш замовлення. Але це задля того, щоб ніхто інший не міг скористатися. Ціни також одні з найнижчих плюс доволі часто є знижки на доглядову косметику та кешбек від лабораторії Діла. Лікомат взагалі знахідка. Максимально зручно, швидко та без зайвого контакту з людьми)”
“"Місце, куди хочеться приходити знову і знову. Швидке обслуговування, доступні ціни і справді якісна кухня. Рекомендую всім друзям!"”
“Кава, яка заслуговує вашої уваги. Смачно все, приємне обслуговування!”
“Затишна кафешка з цікавим задумом писати цитати з дитячих книг на стінах. Приємний бармен, смачне лате. Інтер'єр святково новорічний, оскільки заходили перед святами. Круто!”
“Атмосферне місце, смачна кава, офігенний бариста”
“Для дітей чудова вистава "Майстри чудес". Цікава, весела, молоді талановиті актори. Сонечко-аніматор теж молодець! Обов'язково прийдемо ще раз!”
“Святкували весілля дітей!!! Дуже гарна атмосфера, велика зала, затишна територія, дитячий майданчик, а кухня - просто супер!!! Персоналу і адміністатору Оксані - наша вдячність! Все на вищому рівні. Дякуємо!”
“Кращого та більш затишного місця, де перевести подих та просто зробити паузу годі шукати. Нагодують, нальють, зроблять чудовий кальян. Завжди все від душі. Зайшовши один раз, сюди захочеться повертатися ще та ще)”
“Кава, яка мені подобається - а це геть не скрізь )”
“Esco.bar — це місце, де хочеться залишитись надовго: стильний інтер’єр, вайб «їж, пий, танцюй» і велика літня тераса, на якій затишно і з кавою, і з ноутом, і з друзями. Обслуговування — на вищому рівні: тепле, уважне, щире. І кухня тут на всі настрії — від легкого шніцеля з пюре з горошку до потужних картопляних оладок з беконом і яйцем пашот, які заряджають з першої ложки. Сирники з манговим соусом — то просто ранок у тропіках, а міні-чіз Лотос — десерт, що обіймає. Атмосфера ненапружена, сучасна й доброзичлива, ще й pet-friendly. Прекрасна локація для тих, хто хоче якісного відпочинку.”
“Після прогулянки по Хрещатику ми з мусили зайти на перекусу в Київську перепічку. В після нього, пішли в цікавий музей, який знаходиться чуть вище по дорозі. В ньому велика кількість різних тварин, скелетів, динозаврів, зі всієї України і різних частин світу. Після двох годинної екскурсії по чотирьох поверхах, я знову пішов до Перепічки!”
“Ми нещодавно відвідали цей ресторан із чоловіком та дітьми. Ми лишилися під враженням! Обстановка тут затишна, з приємним освітленням та зручними столами. Особливо хочу відзначити обслуговування: офіціанта який нас обслуговував, був неймовірно уважним та доброзичливим, завжди з усмішкою та готовий допомогти з вибором страви. Цей ресторан став для нас справжнім відкриттям, ми із задоволенням прийдем сюди знову, щоб спробувати ще щось з їхнього меню. Рекомендую всім, хто цінує якісну кухню та відмінний сервіс!”
“Робили “Gender Party” в ресторані «Hayloft 2.0” Щиро дякуємо Анні та всій команді! Усі гості відзначили, що кухня була дуже смачна, атмосфера — затишна та тепла, не дивлячись на погоду за вікном, а окрема віп зала нам чудово підійшла для нашого свята. Особлива подяка офіціанту Ярославу — дуже чемний, приємний хлопець, який уважно реагував на всі наші прохання та постійно допомагав. Нам було надзвичайно приємно, що таке миле та важливе свято ми провели у Вас! Обов’язково повернемось знов! Дякуємо за чудовий прийом ❤️”