Огляд каталогу
- 578 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 578 результатів
Перегляньте риба в києві у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 578 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 395,792 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає риба в києві з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Буча, Бориспіль та інших міст.
“Вперше тут спробували роли.Залишилися МЕГА-задоволені!!!! Суші сет "Незламний"-це просто величезна порція і смачнющі роли!!! Дуже класний сервіс! Окрема подяка кур'єру(доставив швидко і був дуже доброзичливий) Дякуємо Вам! Будемо рекомендувати друзям!!!”
“РЕКОМЕНДУЮ! Тримали в телефонному режимі в курсі подій з приводу стану обробки замовлення. Кожна замовлена страва була смачною, свіжою, гарячою, надійно запакованою в гарну тару, яку можна спокійно виставляти на святковий стіл (соковий шашлик, смачний соус до нього, меганіжний люля-кебаб з курочкою (особисто для мене був відкриттям), соковиті печериці, запечена скумбрія, гарячі хачапурі). Стіл був шикарним, смачним та красивим, за що величезне ДЯКУЮ! Щодо доставки: в центр міста доставили вчасною та..... особливо, бо мені вперше доставив замовлення статний гарний водій, одягнений в сорочку з брюками, на красивій чистій машині. Як бонус від душі привітав зі святом теплими словами. Це було більше ніж замовлення. Дякую всій Вашій команді, Ви молодчинки!!! Успіхів Вам!!! P.S. Фото я не встигла зробити, бо вклали все швидко)))”
«Черноморка» — це мережевий ресторан морепродуктів у Києві, розташований у Шевченківському районі на вулиці Данила Щербаківського. Заклад робить акцент на рибі та дарах моря у форматі невимушеної, «морської» гастрономії, куди однаково доречно зайти і на швидку вечерю, і на романтичну зустріч.
«Сажа. Ресторація на вугіллі» — це атмосферний заклад у Петропавлівській Борщагівці на Великій Кільцевій, де акцент зроблено на страви з вогню та гриля. Сюди приходять як на сімейні святкування, так і на компанійні зустрічі, коли хочеться щедрої кухні та затишного простору.
“Єдиний норм магазин в цій місцині. До інших топтати далеченько”
“Досить часто овочі і фрукти вже розібрані і полиці породні. Напевно тут не встигає логістична служба. Дуже приємно, що коли нестає світла на районі, то вони оперативно привозять генератори, щоб люди могли собі купити щось попоїсти. Це дуже приємно тішить!”
“Все було дуже смачно, кожному гості сподобалось))) ми у захваті від обслуговування та щирості персоналу)))”
“Кримська атмосфера. Все вуглеводне і соковите, боляче фігурі, але приємно серцю”
“Дуже гарний магазин,ї персонал бомба, дівчатка дякую вам!”
“Асортимент великий, чисто, привітні продавці. Смачне і свіже власне виробництво м'яса та риби!”
“Новус дуже класний маркет. Топовий в Бучі. Ніколи не економлять на опаленні чи кондиціюванні - там завжди комфортно. Просрочки на полках не попадалось. Багато касирів на касах і завжди знаходиться місце припаркуватись - поруч нема ніякого ЖК і ніхто не лишає свої авто на ніч як це біля авеніру в сільпо. І ніколи не треба їздити на цеглину!!! Водії уважно!”
“Вечеря у цьому ресторані – це не просто їжа, а справжній театральний перформанс. Кожен курс подається як частина сюжету: актори (офіціанти) взаємодіють з гостями, декорації змінюються, а музика та світло створюють драматичний ефект. Страви є "репліками" з кулінарної п'єси, що робить кожен візит незабутнім”
“Затишне місце зі смачною кухнею. Зручне розташування.”
“Великий вибір товару, дуже смачна випічка”
“Новий магазин АТБ на кордоні Вишневого і Святопетрівського. Магазин розташований при самій дорозі біля розвилки на Боярку та Святопетрівське. Зручно заїхати з дороги, велика парковка. Просторі зали з традиційними товарами притаманними цій мережі маркетів. В обідню пору людей було мало. Всі магазини АТБ екологічно орієнтовані, цей не виняток. Є скринька для збору використаних батарейок, велопарковка, паперові пакети.”
“Гарна клініка, чудовий персонал,якісне обслуговування, завжди звертаємось до лікаря за потреби.А також чудові грумери,дуже вдячна всім за обслуговування”
“Сільпо мій улюблений магазин))) Атмосферне місце, відчуваєш себе як в казці. Завжди великий асортимент товарів, діють знижки, акції. Просторі ряди, зручне розташування товарів, привітний та ввічливий персонал. Обожнюю власну випічку пекарні. Так тримати Ви всі супер крута команда ❤️❤️❤️”
“Професійний підхід вет.лікаря кожного разу при відвідуванні. Рекомендую.”
“Подобається розташування магазину Хороший вибір та широкий асортимент Завжди чисто та охайно Товар відповідає ціннику!”
“Швидше обслуговування, замовляли не один раз вже , як з подругою так і з чоловіком . Замовлення завжди було готове в зазначений час.”
“Магазин дуже чистий та охайний, полиці заповнені, товар акуратно виставлений, цінники присутні та відповідають товару.Товар свіжий та якісний. Працює цілодобово. Присутній туалет.”
“У Гобеленівському замку відзначали наше весілля. Все було на найвищому рівні. Адміністратор Наталія з перших хвилин знайомства оточила турботою, розписала всі моменти та нюанси свята. Взяла на себе багато організаційних моментів. Також, окреме спасибі кухареві Надії Станіславівні, страви просто дивовижні. Офіціанти з уважністю поставилися до гостей, усі залишилися задоволеними. Ми щасливі, що довірили наше свято професіоналам)))”
“Буваю дуже рідко в цьому супермаркеті, тому можу написати лише про загальне враження. Просторий магазин, широкі вільні проходи, нічого не заставлено під ногами, можна вільно пересуватися з тележкою. Зазвичай в супермаркетах всі проходи заставлені палєтами з товарами, що дуже сильно дратує. В цьому магазині такого нема. Ще відмітила для себе- неймовірно чистий пол у торгівельному залі!”
“Дуже чисто в магазині, продукти свіжі, дівчата на касі молодчинки, піднімають настрій і самі завжди посміхаються)”
“Зручне розташування магазину. Приміщення велике одноповерхове, з двома входами. Біля входу з вул.Бориспільської є невеликий облаштований паркінг. Пандуси наявні. Використовується нове обладнання для зберігання та викладки товару. Є "Власна випічка" та "Власна кав'ярня". В асортименті є горщики з квітами. Приємне освітлення, ввічливий персонал!”
“Чудовий заклад! Приємний персонал, дуже смачна їжа. Порції великі, а ціни приємні!) Буду приходити ще!”
“Гарне місце для мілонг - зараз вже вилікували підлогу (лежить ламінат).”
“Кафешка просто пушка! Хочете скуштувати китайської кухні - вам шлях туди! Рекомендація - гостра телятина, свинячий шлунок з часником та гостра свиняча нирка. Приємний бонус - алкоголь можна приносити з собою! Короче: 10 із 10!”