Огляд каталогу
- 578 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 578 результатів
Перегляньте риба в києві у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 578 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 395,792 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає риба в києві з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Буча, Бориспіль та інших міст.
“Дуже хороший магазин. Продавець - супер!”
“Люблю саме цю Фору. Вона зручно розташована для мене, завжди привітні продавці і смачна піца(в іншому магазині Фора брала-не така!). Подобається асортимент, чисто і затишно. Так тримати!❤️”
“Найкраще Сільпо з усіх, в яких бувала. Кулінарія на вищому рівні, все дуууже смачне, як домашнє. Окремої уваги заслуговує внутрішнє оформлення простору, всі ці неймовірні стімпанк інсталяції і малюнки під стелею зачаровують, можна кожен раз знайти щось новеньке. Люблю цей магазин! Дякую за завжди смачну їжу, гарне обслуговування і чудову атмосферу ❤️”
“Чудовий ресторан для проведення свят! Організація, кухня обслуговування - все на найвищому рівні!!! Окреме ВЕЛЕЧЕЗНЕ ДЯКУЮ Аліні, яка супроводжувала наше свято від моменту першої зустрічі (коли ми обирали заклад) і до останнього гостя на нашому святі. В Аліни все чітко, сьруктуровано та організовано, Ви отримаєте відповідь навіть на ті питання, які не встигли поставити. Ми звісно розуміємо, що за її спиною стоїть ціла команда професіоналів, які бездоганно виконують свою роботу, та все ж така організація заслуговує окремого ДЯКУЮ!!!”
“Замовляли піцу та суші бургер. Думаю при порівнянні фото з сайту та з доставки одразу виникає відчуття «очікування та реальність». Ціна/якість не співставляється в даному випадку. Лосось, якого і так кіт наплакав, на смак теж залишає бажати кращого, так само як і 3 смужечки підвявшого огірка, крем сир у складі вказаний Філадельфія, але по смаку, здається то також не вона, а замінник (тут моя субʼєктивна думка тому можу помилятись). А от за рис дякую, не пошкодували) Піца була більш менш, на 3/5. Викладайте на сайт фото, які будуть співпадати з готовими продуктами, або готуйте їх як на фото, претензій буде менше. З нами звʼязались на наступний день, перепросили за незручності та запропонували вирішення ситуації. Ми зробили нове замовлення з тими ж позиціями з меню і цього разу все було дійсно на 5+ і піца і суші-бургер : швидка доставка, все свіже, смачне) У всіх бувають промахи чи невдалі дні і приємно коли бізнес це вміє визнавати і виправляти, дякую)”
“Кожного разу, їдучі в гості, заїзджаю і купую щось смачненьке. Завжди свіже, великий вибір.”
“Є досить цікавий вибір імпортних солодощів)”
“Приємне і вічлеве обслуговування”
“#Про_Бобра Дитина загубила іграшку, повні очі дитячих сліз розказували що трапилось в АТБ, повний возик товарів, відсутня електроенргія та попередження про нестабільну роботу терміналу прийому карт. Нічого не змогли купити, ще й іграшку загубили. я повернувся і попросив переглінти камери і спробувати нам допомогти. Неочікувано написали, що знайшли іграшку, і ви не уявляєте як зраділа дитина. Дякую, працівникам АТБ, що мальнькими зусиллями створили радість дитині. Не залишили справу просто так. Ще раз дякую з маленьких покупок буде гарний дохід.”
“Чудове місце можно замовити піцу дуже смачна великий вибір є парковки, електрична заправка”
Кафе «Колиба» — затишне місце в селі Ревне на Київщині, куди зручно заїхати на вечерю, сімейний відпочинок або святкування. Заклад вирізняється спокійною атмосферою та «домашнім» настроєм, який добре пасує до навколишньої природи. У меню акцент зроблено на ситні страви з великими порціями та зрозумілою, традиційною кухнею.
«АКІТО суші» в Новосілках — це місце, де готують надзвичайно смачні роли. Заклад славиться свіжими та якісними інгредієнтами, щедрою кількістю риби та ідеальною формою ролів. Час очікування замовлення невеликий, а привітні адміністратори завжди готові допомогти.
“Власна випічка, приготовлена з душею та грузинським колоритом!) Стойка з вишнею - чудова!”
“Завжди великий вибір продукції та свіже. Продавці привітні. Є кава”
“Посиділи душевно. Було затишно, жива музика в міру гучна, було чути один одного одного. Кухня цього разу порадувала крильця, реберця в медовому соусі. Ціни вище середнього.”
“Зручний магазин, розташування продукції файне та з дотриманням усіх санітарних норм) Єдине, багато людей під вечір”
“Чисто,все свіже ,гарне обслуговування”
“З викладки товарів можна зробити висновок, що заклад цей для людей з тугим гаманцем. Так що можна знайти продукти на свій смак. Є тут і кулінарія, і розлога викладка сирів. Креветки для місо-супу знайшлися швидко, а от дорогу до сиру тофу довелося питати у люб'язного працівника, який саме сканував товар на вітрині. На експрес-касі привітні дівчата оперативно розрахували. Швидко, приємно і результативно.”
“Чудовий магазин, привітні продавчині, працює при відключеннях”
“Крутезне місце, щоб розслабитися - попити чаю, покурити кальян, потеревенити з друзями або гарно провести час зі своєю половинкою. В даному закладі подобається все, від інтер'єру до подачі страв. Персонал тут максимально привітний та завжди допоможе вам підібрати щось смачненьке. Особливу увагу хочу звернути на кальяни, вони тут ніби зібрані з різних світі - один у вигляді ракети, інший - ніби хімічна установка де відбувається реакція якихось елементів всередині. Такого дива більше по Києву не зустрічав. Табаки, також, знайдете на будь-який смак та від великої кількості різних виробників. --- З мінусів можу виділити надто гучну музику - хотілося б, щоб було трішки тихіше, бо не завжди чути людину навпроти. Другий мінус - гардероб поруч з вбиральнею. А там ще й людина цілий день сидить, слідкує за речима :( --- Якщо любите смачно поїсти, випити екстравагантний коктейль або покурити космічний кальян - обов'язково завітайте, не пожалієте ❤️”
“Чудовий заклад, регулярно відвідую з друзями, завжди приємно радує сезонне меню, смачні коктейлі та уважний персонал.”
“Шановний колективу ресторану "Золотий шафран"! Хочемо висловити щиру подяку за тільки добрі враження від вашого закладу в день святкування ювілейної дати народження 20.09.2025 року нашої мами і дружини. Приготовлені страви були справжніми смачними шедеврами, а робота всього колективу - бездоганна! Особлива подяка за професіоналізм та допомогу в підборі страв адміністратору Єлизаветі! Дякуємо всьому колективу за вашу роботу, яка приносить людям в такий тяжкий час промінь світлої надії на життя! Здоров'я вам, щастя, успіхів, мирного неба над головою!! З найкращими побажаннями Сергій”
“Пропоную неодмінно затриматися у відділі кулінарії. Тут Вам запакують багато смачних готових виробів, якими можна смакувати вдома. Багато оригінальної випічки з національними аспектами. Звичайно, є своя пекарня. Цей NOVUS переважно орієнтовано на змоторизованих покупців - після каси бракує місце, де покупки можна розкласти по торбах. А на візочках легко довезти просто під власний багажник. Доріжки для пішоходів відділено від проїжджої частини паркінгу, добре освітлено темної пори та своєчасно звільняються від порожніх візочків.”
“Окремий респект за доставку в спеку. Замовлення приїхало холодним, свіже, без жодних сумнівів у якості. А я якраз хвилювався через погоду. Тепер точно знаю, що вам можна довіряти.”
“Замовляла неодноразово їх роли і кожен раз інші ,всі сподобались …поки що найкращі в Києві.Але з мінусів лише те,що вибір невеликий і трохи за високі ціни.Та в цілому думка ,що вони найкращі не змінилась.”
“Заклад дуже сподобався. Атмосферно ....Їжа смачна. Офіціанти привітні,завжди підкажуть по меню що краще взяти ,щоб відповідало вимогам. Загалом я задоволений даним закладом. Завітаю ще .”
“Були 28/10/19. Заклад справив дуже гарне враження не дивлячись на те, що в звкладі палять. Але є окремий зал для нормальних людей де ми і сіли. Але двері між залами завжди відкриті тому мінус. Також наприкінці жовтня літала одна муха. Тепер плюси. Офіціан дуже ввічливий і рекомендував нам все дуже прискипливо. Коктейльна карта відмінна, але не вказан вихід, тому перепитуйте офіціанта, чи зможуть вони щось приготувати. Мені, наприклад, зварили глінтвейн, хоча його не було в меню. Ціни трохи високі, але заклад цього вартий. Перслонал дуже гостинний, тому можу рекомендувати цей заклад до відвідування :)”
“Ресторан залишив дуже гарне враження. Нас привітно зустріли, запропонувавши обрати столик біля вікна або в більш приватній зоні закладу. Офіціант Роман люб'язно допоміг із вибором страв, і все було надзвичайно смачно. Атмосфера в ресторані приємна та спокійна. Неочікуваним компліментом стали устриці з томатним соком. Окремо хочеться відзначити, що чоловік заздалегідь попередив про мій День народження, і персонал привітав мене тортиком, що було дуже зворушливо та приємно! На рахунок дрес-коду, дуже багато негативних відгуків, але на собі цього не відчули, ніяких неприємних поглядів чи зневаги, хоча були вдягнуті звичайно (я в сатиновій довгій сукні та піджаку, чоловік в поло та джинсах)”
“Ми користувалися послугою кейтерінгу від закладу і були дуже задоволені . Було смачно , страви готувалися на вогні при нас і подавалися гарячими . Гарно засервірований стіл і дівчата офіціанти додали відчуття ресторану на виїзді . Дуже раджу . Ще раз дякуємо за прекрасний сервіс .”
“Дуже сподобався заклад! Просторо, багато місця та столів, сучасний новий дизайн інтер’єру, чистота на високому рівні. Страви дуже смачні! Однозначно рекомендую!”