Огляд каталогу
- 599 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 599 результатів
Перегляньте сауна у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 599 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 112,640 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає сауна з таких міст як Київ, Бориспіль, Бровари, Біла Церква, Буча та інших міст.
“Із плюсів: чиста й тепла вода, кваліфіковані тренери та приємна адміністрація — завжди йдуть назустріч. З мінусів — ремонт місцями потребує оновлення, але загальне враження хороше.”
“У Zebra Sport є все необхідне для того, щоб підтримувати хорошу фізичну форму. Тут люди будь-якого віку і статі мають чудову можливість покращити свій стан здоров'я, адже фізична активність - це найкращий спосіб це зробити. А компетентні та уважні тренери завжди допоможуть. Достатня кількість різних тренажерів та спортивного обладнання найкращих світових виробників, безкоштовний wi-fi, кондиціонери, зручні перевдягальні, фітнес-кафе, масаж, салон зачісок, косметолог. Окремо варто сказати про зручність, комфорт і чистоту на території всього клубу! Особисто я є клієнтом Zebra Sport понад 3 роки і дуже задоволена!”
“Чисто, уютно. На 5 чоловік максимум”
“Дуже сподобалося! Все чисте, і працююче..”
“Привітний персонал, затишне приміщення, майже ніколи не буває черг. Зручні години роботи та ще й поруч з будинком”
Салон краси Ile De Beaute — салон краси з індивідуальним підходом. Тут надають оформлення брів. У закладі панує затишна атмосфера, персонал привітний та уважний.
«Нутрь» — атмосферний заклад на бульварі Академіка Вернадського у Святошинському районі Києва, куди заходять, щоб переключитися після робочого дня та якісно провести час. Це місце більше про відпочинок у компанії, ніж про «швидко випити каву», із виразною вечірньою подачею та музичним настроєм.
“Відпочивали тут 30.08 ,це був вихідний день,людей було достатньо але територія велика і не було сильного скупчення.Басейн працює до 20:00 чистий і теплий,персонал привітний. Спа зона велика і класно,що працює до 23:00 тому після басейну,ще встигли відпочити і там. Кухня смачна,замовлення виносять швидко. І найголовніше,на що ми звертаємо увагу- це чистота. Чисто скрізь і в номері,і в спа,і біля басейну.Рушнички,халати,капці,засоби гігієни,водичка,чай усе є для вашого комфортного перебування там. Хороша шумоізоляція.Територія велика та зелена.”
“Були з родиною не перший раз. Все сподобалось : відношення, чистота, комфорт та сам процес бані. Рекомендую”
“Чистий, комфортний номер. Сервіс класний, нам дали штопор, чайник, горнятка, келихи) Смачні сніданки)”
“Дуже затишне місце. Їжа смачна, порції великі. Можна приносити алкоголь з собою (cork fee), але там дуже великий вибір коктейлів смачних. Можна з собаками. Офіціанти дуже приємні та спритні. Вже були там не раз, та плануємо відвідувати й надалі.”
“Сьогодні в цьому чудовому закладі,відмічали день народження мого сина,він був зі своїми друзями.Все дуже сподобалося!!! Все на вищому рівні!!!Заклад дуже чистий та охайний,затишна атмосфера,інтер'єр чудовий,басейн,сауна - просто супер, є все необхідне для відпочинку.Дуже гостинні та привітні господарі.Хлопці в захваті!!!!Обов'яково прийдемо ще!!!! Дуже всім рекомендую!!!!Велике дякуюємо!!!!”
“Дуже затишний готель. Все чисто і акуратно. Є конференц-зали. Привітний персонал. І дуже смачна їжа! Гриль-меню чудове, непепевершені супи, смачні десерти. Над сніданками потрібно попрацювати, щоб були вегетаріанські опції. Для організації заміського тренінгу - дуже рекомендую - як зали, так і харчування учасників. Менеджерка Яна Семенівна дуже допомогла і порадила все необхідне.”
“Дуже затишний готель. Все чисто і акуратно. Є конференц-зали. Привітний персонал. І дуже смачна їжа! Гриль-меню чудове, непепевершені супи, смачні десерти. Над сніданками потрібно попрацювати, щоб були вегетаріанські опції. Для організації заміського тренінгу - дуже рекомендую - як зали, так і харчування учасників. Менеджерка Яна Семенівна дуже допомогла і порадила все необхідне.”
“Багатенький район, красива місцевість з дорогих будиночків, поруч водичка)”
“Найкращий зал в місті! Подобається все в ньому: від рівня чистоти до кількості та якості тренажерів. Варто зауважити про наявність кондиціонерів і комфортної температури в залі. Дуже привітний персонал.”
“Дуже вдячна за гарний проведений час.”
“Тихо, чисто, рибалка, закритого типу.”
“Дуже затишний міні-отель розташований безпосередньо на трасі. Номер для 3-4 осіб обійдеться у 1200 грн, а для 2х - 600грн. Номер для 3-4 осіб містить: 1кімнату з двоспальним ліжечком; 1 з великим диваном, каміном, балконом, телевізором, міні-холодильничком; 1ванна кімната з туалетом та душовою кабінкою. Номери мають опалення та теплу воду. Приємна господиня готелю не залишить вас голодними. Нам все сподобалося, дякуємо за комфорт, з вами приємно подорожувати.”
“Хотілося б поділитися найкращими враженнями від нашої подорожі в Sobi Club! Це була та сама ідилія, яку ми так довго шукали. Територія та номер: Готель просто вражає своєю чистотою та зеленню. Територія доглянута, басейни з кристально чистою водою. Наш номер був просторим, щодня прибиралися, завжди були свіжі рушники. Вид з балкона просто зачаровував! Харчування: Це окрема пісня! Ресторани пропонують неймовірний вибір страв на будь-який смак: від свіжих салатів і фруктів до м'ясних делікатесів та авторських десертів. Особливо вразили те що їжа свіжа, смачна і постійно оновлюється. Напої у барах – якісні, а бармени завжди готові змішати щось особливе. Сервіс: Персонал – це золото! Всі завжди посміхаються, готові допомогти. Вся команда персоналу – це просто енергія у чистому вигляді! Нудно не було ні хвилини. Підсумок: Ми повертаємося додому з купою фотографій і морем позитивних емоцій. Однозначно рекомендуємо цей заклад для відпочинку як парам, так і сім'ям з дітьми. Ми обов'язково повернемося!”
“Перше враження про заклад дуже хороше, атмосфера захоплює. Відчуваєш щось українське у кожному елементі декора. Ми замовили справжній червоний борщ з реберцями та пампушки з часником. Було дуже смачно. Так, так ще справжній чай з фруктів. (В багатьох закладах подають пакетик дешевого чаю в кружці, що мене страшне дратує). А тут все чудово , рекомендую.”
“Дуже гарне тихе місце, вномерах чисто охайно, персонал приємний та вічливий ,іжа смачна, по бажанню можуть принести в номер, відпочити з дороги супер”
“Прочитала відгуки вже після того як провели вихідні компанією і була здивована, тому залишу свій відгук. Стосовно відношення до нас як до гостей, взагалі не було нарікань. Ресепшн, бар, басейн, клінінг це всі з ким ми взаємодіяли, враження тільки позитивні. Здивувало, що навіть в мангалі на ранок у нас було чисто. Сміття забирали, міняли рушники. Було питання по сантехніці, та опаленню, вирішили по дзвінку оперативно. В будинку є рушники, капці, халати, гелі для душу та шампуні. На кухні тарілки, стакани, чашки і столові прибори. Ми брали з собою додатково посуд, але на плиті нічого не готували. Ще плюс, що є генератор, було відключення світла, пару хвилин і ми вже зі світлом. Єдине чого нам не вистачало, це ручка на дверях зі сторони вулиці, коли виходиш в мангальну зону. Підсумки: добре відпочили, поплавали в басейні, прогулялися вздовж озера, потискали котиків (вони там шикарні), всі залишились задоволені. А ще я забула деякі речі в шкафу, то мені їх швиденько відправили нп. Персоналу 5 з 5, дяка від нашої банди всім за турботу.”
“Досить гарна банька, єдине що - не всяке таксі туди поїде.”
“Дуже сподобалось ✌️ за таку адекватну вартість - розкішний СПА. Однозначно рекомендую ✌️”
“Чудова атмосфера, доброзичливий персонал. Затишний куточок неподалік від Києва.”
“Нещодавно була із друзями, дуже сподобалося! Лазня під Києвом, їхали хвилин 10 десь. Нагадує будиночок із казки: зі зрубу, на березі озера. Дуже гарна місцевість. Добре відпочила!”
Клуб із продуманим дизайном, високим рівнем комфорту та чистоти. Гості цінують смачну кухню, уважний сервіс і повноцінні спа-процедури.
“Дуже задоволені сервісом ! Дякуємо персоналу !”
“Гарний сервіс, привітний персонал. Номер просторний, чистий. Дуже класне розташування. Кухня - топ. За такі кошти все дуже на пристойному рівні.”