Огляд каталогу
- 106 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 106 результатів
Перегляньте святкові акції у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 106 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 65,297 відгуків та оцінок.
“Гарний просторий магазин цієї мережі. Завжди уважні консультанти та касири. Широкий вибір товарів.”
“Якщо чесно, я дивуюсь негативним відгукам на цю компанію. За кілька днів я в буквальному сенсі зачіпала їхню службу клієнтської підтримки дзвінками з питаннями, при цьому завжди додзвонювалася без проблем і незмінно отримувала ввічливу і релевовану відповідь. Більше того, відправивши документи з Києва до Москви за стандартним тарифом (доставка займає 3-4 робочі дні; при цьому ціна доставки в 10 (!!!) разів нижча, ніж у DHL або Нової пошти) з доставкою до пункту видачі вчора вранці, вже сьогодні адресат отримав смс повідомлення про те, що можна приїжджати та забирати папери. Вважаючи, що це може бути глюк системи, я зв'язалася зі службою клієнтської підтримки знову, і мені підтвердили, що документи справді вже в Москві. Агент пояснив, що мені просто пощастило: відправлення пішло того ж дня разом із терміновими посилками. Але це все одно дуже приємно. Загалом, досвід роботи з цією компанією більш ніж просто приємний, і я обов'язково користуватимуся її послугами в майбутньому.”
“14.02.24 Вони виправились тепер все ідеально як так 02.24 Що не зайду немає всіх інгредієнтів, в цей раз замість картоплі лапша, замість нормального мʼяса погане інше, замість нормальних грибів погані гриби, комбо три відсутніх і замінених інгредієнтів, оливки не тільки з банки і висохлі. В салаті таракан.”
“Заїхав на макДрайв, замовив меню і попросив щоб дали максимально гарячу картоплю(не люблю коли дають ледь теплу, весь кайф їжі втрачається а з ним і настрій) дівчина на тому боці сказала що більше ніж на 148 градусів нагріти не можуть))) Під'їхав забирати замовлення, попросили трішки почекати у карманчику щоб не затримувати чергу) винесли так як і просив з гарячою, смачною картоплею)ще й дали бонусик Дуже вдячний працівникам за те що прислуховуються до клієнтів)) Тепер маю гарний настрій, такого ж і бажаю вам,щодня)”
“Типовий магазин компанії "АТБ-Маркет". Зручне розташування, нормальний асортимент товарів, адекватні ціни.”
“Дуже смачно, ціни доступні, готують швидко. Приємний персонал. Інтер'єр не новий, багато очікувати не варто, але чистенько. Однозначно варто відвідати.”
“Хороший невеликий торговий центр. Тепло, затишно, чисто. Багато товарів та послуг.”
“Дуже навіть непогано Кухня пристойна (все дуже смачно, тепле подається теплим, а холодне холодним, а не навпаки, подається все вчасно) Загалом мені особисто все сподобалося Тверда п'ятірка”
“Мені подобаються прозора лапша (будь яка - курка яловичина чи морепродукти), смачні мені супи том ям обидва, бульйон курячий та суп гострий з яловичиною; також дуже смачний салат з креветками та авокадо Лапша склянка гостра - найсмачніша яку я їла будь де”
“Асортимен і ціни, акційні товари. Цей мупермаркет найкращий в цьому оайоні!!!”
“Придбав парфуми, розпакувавши вдома виявилось що це не ті, які були на тестері, підкажіть, будь ласка, чи можливо обміняти на інші?”
“Скільки років Району, стільки і років відвідую магазин Дитячі Мрії. Купую абсолютно все: від білизни і до...., персонал магазину змінювався, але це ніколи і не відчувалося:)), завжди гарна атмосфера, привітний персонал, допоможуть , підкажуть:)). Навіть і виділити немає когось, бо до кого не звернусь, ніхто не сказав ТАМ, ІДІТЬ чи тому подібне. Асортимент одягу, взуття, іграшок ДУЖЕ хороший, знаходжу в цьому магазині ВСЕ що забажаю. Ціни адекватні. Дякую Вам!!! Ціную кожного)))хто дарує гарний настрій Дорослим та Дітям”
“Замовили вчора сет та рол, іще один рол вийшов в подарунок. Не пожалкували що замовили в Sushitto! Приємно здивували що нам не відмовили, хоча замовлення було за 15 хв до закриття. Ролли були великого розміру, тримали гарну форму, мали свіжі продукти. Замовлення виконали швидко, фактично за 30 хв замовлення вже було у нас. Тож рекомендую Sushitto по якості, часу виконання, вічливості персоналу. І дякую Вам за чудовий вечір, завдяки вашій роботі! (фото на жаль не маю, не встигла сфотографувати, все було смачним)”
“Дякуємо за обслуговування і смачну їжу. Побажання: хотілося б шашличне м'ясо м'якшим. Особлива подяка офіціантці Вікторії. Дуже щира і привітлива дівчина. Хочеться відвідати заклад ще раз.”
“Дуже зручний та швидкий пункт самовивезення.”
“Досить затишно, смачна кава, непогано для перепочинку після довгих прогулок по супермаркету.”
“Приємне обслуговування, смачна кава та все на висоті”
“Запрошую Всіх, відвідати мій магазин)”
“швидка доставка. часто беремо на роботу”
“Відвідали сьогодні цей закла по рекомендації Віктора Татача, все сподобалось, обслуговування на найвищому рівні, офіціант Дарина допомогла у виборі меню, та створила неймовірну атмосферу, неймовірна смачна їжа, чудові напої, обов’язково раджу для відвідування”
“Якісний одяг за дуже приємними цінами.”
“Магазин екологічно чистих продуктів. М'ясна, молочна органічна продукція, макаронні вироби, крупи, морозиво, солодощі, косметичні засоби. Продукція як вітчизняних виробників, так і європейських. Ввічливе обслуговування. За представленою в магазині продукції консультують.”
“Гарний магазин, чудові праціники які завджи привітні, а також готові проконсультувати стосовно товару. Загалом дуже задоволений”
Маникюр Левобережная / студия красоты Varvanskaya — салон краси, де поєднують професійність і простоту. Заклад пропонує послуги догляду за зовнішністю.
“Ціни хороші, персонал привітний”
“Магазин з гарним вибором і низькими цінами. Є практично все для ремонту. Ціни багато разів звіряла з інтернетом - можна не смикатися і купувати в Будмаркеты, прийнятно та не дорого. З поверненнями і обмінами ніколи проблем не було. Продавці нормальні, радять, підказують. Дуже зручно - біля будинку, нікуди їхати не потрібно. РЕКОМЕНДУЮ!”