Огляд каталогу
- 106 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 106 результатів
Перегляньте святкові акції у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 106 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 65,297 відгуків та оцінок.
“Люблю замовляти томатну чіабату з салямі - не суха, в міру соусу і просто смачна. Також рекомендую круасан з шоколадом! Взагалі Франс.уа дуже класна мережа, подобається що можна замовити їжу як з собою, так і перекусити на місці. З мінусів - немає рукомийника - це річ потрібна в будь-якому місці де можна поїсти на місці”
“Хочу висловити свою подяку Яні, вона дуже гарно розуміється у своїй справі, прихожу вже до неї не перший раз і вона завжди знає, що мені підібрати, завжди усміхнена і дуже ввічлива. Хочеться завжди повертатися до такого продавця☺️”
“Відвідали заклад з подругою спонтанно, і десь за півтори години до закриття. Офіціантки дуже гостинно нас зустріли, хоча і кінець робочого дня, і гостей на терасі було достатньо. Котра нас обслуговувала, нажаль не запам’ятала ім’я, порадила спробувати Зелене тельятелле з креветками і білими грибами — і це було 100% влучання і ідеально приготована страва. Ніжна, насичена по смаку, ідеально відварені інгредієнти, достатня кількість соусу. Ми насолоджувалися весь вечір. Окремо ще хочу зазначити, що дуже сподобалася подача масла. Сама тара, і фігурно викладене масло. Дуже дякую, за прекрасний і смачний вечір у вашому закладі!”
“Солені сирники - відвал всього Дуже смачно, колись щось такого плану було в ідеалісті, але це ще смачніше. Вони не плавають в жирному соусі і тому смачні, а вони просто смачні і це топ. Не пересолені, відчувається смак самих сирників і підсмажені ідеально.”
“Смачно, швидко, чисто, ґречно і зі смаком оформлено. Хороша літня тераса з прекрасним видом на місто. Оскільки вона кругова, можна спостерігати не тільки за дотриманням Жулянами розкладу, а й милуватися краєвидами Батиєвої гори.”
“Новий рівень для Боярки! Смачна кава, десерти, випічка. Привітний персонал.”
“Добре. Чудовий персонал. Смачна їжа.”
“Персонал з 5 ранку вже працює, все швидко і якісно!!”
“Залишаючи авто на цьому СТО я завжди впевнена в якості виконаних робіт. Дуже задоволена якість обслуговування, завжди зрозуміло пояснять що саме було не так і навіть знімали мені відео щоб запевнити в поломці конкретної деталі. Мене особливо радує що я привезла авто і не парю голову де замовити зап.частини ітд, тут все роблять за вас і за приємними цінами. Однозначно раджу.”
“Чудова кухня, привітний персонал та затишний зал. Чудове місце для будь-яких подій.”
“Замовляла 14.12.23 поминальний обід. Трохи, як для поминального кафе, спантеличив дизайн і назва. Але все норм. Адміністратор запропонував меню, порадив скільки чого треба. На обід прийшло більше людей, ніж ми очікували. Офіціанти оперативно вирішили це питання. Доставили столи, стільці, прибори, їжу... Приємно вразили! Всього вистачило! Смачні блюда, ввічливі співробітники, затишна атмосфера, тепло, чисто, охайно. Рекомендую.”
“Неймовірне місце. Сама крута кава тут))”
“Гарний заклад, знаходиться в мальовничому місці, біля пейзажної алеї. Чудове обслуговування, їжа смачна, всередині затишно і лунає новорічна музика”
“Все неймовірно смачно, рівень обслуговування найвищий”
“Можна смачно пообідати. Ціни доступні.Є вибір дисертів.”
“Тут жіночка готує смачну піце з гарних продуктів, і все, краще відразу подзвонити і замовити по телефону. Смаком та ціною задоволена!”
“Моє улюблене місце, щоб ситно поїсти і повчитися!) Локація якраз біля мого універу. Просторо. Дуже багато місця і це супер, тому що я завжди можу знайти де зручно сісти. Є багато розеток, щоб зарядити телефон/ ноутбук( це неодноразово виручало). Персонал привітний.) Дякую вам! Тільки от ніколи не розуміла , чому ескалатор для спуску, хоча він дуже необхідний щоб піднятися зі своїми мисками)))) але то таке. Я все одно люблю це місце”
“Відмінний ресторан. Були тут у вихідні ввечері. Місце обрали на відкритій території. Також можна розміститися і невеличких альтанках. У меню більшість страв української кухні. Замовили борщ, шашлик, котлету по-київськи, деруни, чай. Готувалося все приблизно 15 хвилин, лише борщ попередили що потрібно буде почекати довше бо його ще варили. На смак все дуже смачно. Навіть не знаю що виділити. Шашлик ніжний, борщ з пампушками та часником як домашній, деруни зі скоринкою та сметаною, котлета по-київськи супер. Неочікувано по-домашньому затишний ресторан. Всім дуже раджу. Також тут є дитячий майданчик і кажуть інколи грає жива музика.”
“Не знаю як зараз, але десь декілька тижнів тому назад і ще раніше в цьому Макдональдсі грала дуже класна музика. Унікально гарний плейлист у цього закладу, людина, що відповідає за музику тут має чудовий смак! (в інших закладах такого плейлиста не чула, та і взагалі зараз рідко де почуєте такий стиль)”
“Купував ранковий капуч і сніданок. Смачно. p.s. Іграшки так собі;)”
“Затишний, стильний магазин...якісні речі, і вічливе обслуговування! P.S. Рекомедую;)”
“Приємне кафе. Дуже сподобався салат із різних видів зелені з грушею та сиром. Зелені млинці з горіховою начинкою та жовті млинці мега смачно. Ще цікавий курячий рулет із чорносливом та соус із кинзою.”
“У Гобеленівському замку відзначали наше весілля. Все було на найвищому рівні. Адміністратор Наталія з перших хвилин знайомства оточила турботою, розписала всі моменти та нюанси свята. Взяла на себе багато організаційних моментів. Також, окреме спасибі кухареві Надії Станіславівні, страви просто дивовижні. Офіціанти з уважністю поставилися до гостей, усі залишилися задоволеними. Ми щасливі, що довірили наше свято професіоналам)))”
“Дуже чисто в магазині, продукти свіжі, дівчата на касі молодчинки, піднімають настрій і самі завжди посміхаються)”
“Якісні продукти,гарне обслуговування.”
“Консультант Альона та Марго дуже клієнтоорієнтовані. Велике Вам дякую. За 3 хв до закінчення робочого дня, незважаючи на втому яка була помітна на їх обличчі, знайшли сили та відпустили усю чергу, а також нас, які зайшли в останній момент та ще й знайшли і видали наше замовлення. Від людей для людей.”
“Все просто супер, була зранку. Дуже смачна їжа, люб'язний персонал. Все неперевершено, рекомендую”
“Мені все сподобалось. Замовили два великих меню з дабл-чізбургером і курячим ролом. Смачно, недорого, швидко. Не гірше за МакДоналс, при цьому дешевше і немає черг та натовпу відвідувачів.”
“Рекомендую всім, хто хоче смачно і доступно поїсти!”