Огляд каталогу
- 789 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 789 результатів
Перегляньте смаколики у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 789 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 334,391 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає смаколики з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Нещодавно святкували важливу подію для нашої родини, яка зʼїхалася із заходу і сходу. Ми вже були в ресторані і залишилися під враженнями від кухні і сервісу, тому вирішили святкувати саме тут. Гості сказали, що не було жодної страви (а їх було достатньо), яка була не смачною; атмосфера перевершила очікування; персонал - Вадим і Максим подарували такі приємні емоції, які не забудемо ще довго. Хлопці старалися, щоб всім було зручно і смачно, всі маленькі прохання гостей були виконані, страви виносили чітко по таймінгу, спілкувалися ніби ми всі одна велика дружня родина. Ми неймовірно вдячні персоналу ресторану Отаманша, керівнику і адміністратору, що змогли зробити наше свято атмосферним, смачним і незабутнім. Ще не раз замовимо їжу і відсвяткуємо не одне свято! Дякуємо ❤️”
“Хочу поділитись своїм досвідом про похід в даний заклад, була сьогодні там, кава неймовірна. В цьому закладі окрім смачної кави, є крута атмосфера та класний сервіс, кудрява дівчинка дуже приємна та сюди хочеться повертатися”
“Неймовірно атмосферне, затишне місце. Якщо шукаєте, де попити каву, то це місце Вас не розчарує !”
“Чудовий ресторан з надзвичайно чуйним та компетентним персоналом та затишною атмосферою! Дуже смачна їжа! Вам завжди підкажуть, що саме обрати до Вашого смаку. Досить зручно, що є 2 поверх з відкритою терасою та літній майданчик. Територія доглянута, є власна паркувальна зона. Рекомендую до відвідування.”
“Шановні власники, робітники та робітниці заміського клубу "Тернопільське сонце" ! Хочемо від усього серця подякувати вам за той час, що ми провели у вас! Посмішка, привітне вітання адміністраторів, їх щире бажання вирішити наші питання одразу стали чудовою візитною карткою. Стильний інтер'єр номеру, білосніжна постіль, щоденне ретельне прибирання дуже вразило. Неможливо передати захоплення від самої території.. Банкетки з білими скатертинами, ландшафт з різноманітними топіарі, відкритий акваріум та зручні гамаки- це все, і не тільки, додавало естетичного задоволення) Дуже смачна їжа, щедрість та різноманіття страв фуршету принесло фізичну насолоду) Велика подяка власникам, що змогли створити таке місце, де особлива атмосфера тепла і затишку, і всім працівникам, що сприяють цьому калориту! Бажаємо вам подальшого успіху і можливості радіти кожному дню, як написано: "Світло приємне, і сонце милує очі. Якщо людина живе багато років, то хай насолоджується всіма цими роками" (Екклезіаст 11:7-8)”
“Відповідає своїй назві Смак! Дуже смачно і якісно готують. Всім, хто подорожує, або повертається до Києва, раджу зупинитися і підкріпитися!”
“Затишна кав'ярня біля дому і для "посидіти", і для "купити з собою". Смачна кава, асортимент молока до кави, смаколики, перекуси, сендвічі/бутерброди - все смачне та свіженьке. Побажання - ще одна людина за стійкою не завадила б, хоча б на години, коли великий потік гостей, особливо коли зранку треба швиденько на роботу.”
“Дуже затишна кав'ярня, з дуже смачною кавою, і дружелюбним баристом! Не пошкодував, що зайшов, і обов'язково повернуся!)”
“Прекрасне кафе, гарний персонал, смачні напої та гарний інтер'єр)”
“Найприємніше кафе, домашня обстановка, дуже смачна кава, домашня випічка!”
“Привітний персонал, помірні ціни, є wi-fi.”
“Коли кафе вздовж проспекту можна спокійно оцінити на рівні ресторану, миле затишне місце з дуже смачною кухнею)))”
“Дуже затишне місце для відпочинку,кавʼярня знаходиться неподалік від метро Тараса Шевченка,дуже смачна кава,та не тільки,є дуже багато різноманітних літніх напоїв,а також є дуже смачна їжа,яку готують максимально швидко.Дуже раджу вам якось сюди завітати.”
“Лате смачний, персонал привітний, диванчики зручні Влітку можна розташуватися на вулиці”
“На жаль, чаклуна брю в наявності не виявилося (сказали, буде через півтори години). Взяла замість нього еспресо тонік – чудово, сподобалося! Баріста дуже милий і привітний :)”
“Дуже хороше місце з захопливим краєвидом. Тут тихо, зручно, гарно. Ідеальне місце для важливих подій: як бізнес, так і урочистих.”
“Просто неймовірна піца. Особливо смачна у середу так як є акційні пропозиції.”
“Я ще ніколи не була в магазині але заморожені торти які купляє чоловік це просто диво. Дякую.”
“Дуже дякуємо колективу ресторану в особі пана Олександра за організацію чудового банкету! Ми були в захваті від асортименту страв, усе було дуже смачно) Дуже вдячні за допомогу у виборі страв та комфортне перебування! Обслуговування на найвищому рівні, пані Марина була винятково люб'язна у спілкуванні з усіма гостями! Окремо хочемо відмітити велику територію закладу та затишний і дуже красивий зал, в якому комфортно було і дорослим, і малечі (також був доступний дитячий майданчик))) Ще раз дякуємо за чудове свято у стінах вашого закладу) з радістю повернемося ще)))”
“Симпатичний заклад з хіпстерським ухилом, хороший сервіс, смачно”
“Чудовий заклад з приємною атмосферою та уважним, ненав’язливим обслуговуванням. Меню складене гарно і продумано. Дуже сподобався десерт «Карпатська ікра». Також відзначу винний поп-ап та сет до нього. Наступного разу обов’язково будемо куштувати еклери. Дуже рекомендую!)”
“Два просторі зали, чемний україномовний персонал. смачні цукерки, сувеніри, книги. Атмосфера краще ніж у Львові, бо менше людей. Можна в спокої зустрітись з друзями або пригостити смаколиками дітей. Теалети чисті та охайні. З нюансів - вуличний майданчик лише на декілька столиків і взагалі немає парковки.”
“Вперше брав таємний бокс, я задоволений. Саме місце дуже гарне і смачне”
“Полюбилось мені це місце дуже сильно. Тут особлива атмосфера. На вибір завжди є дві фільтр-кави, зварених на різних зернах, на ваш смак точно щось випаде. Альтернативу варять смачно. Щодо молочних напоїв не можу сказати за все, але флет-уайт не сподобався: пробувала два рази і обидва він був занадто молочний на смак, міцності подвійного еспресо не відчувалось. В асортименті є смачні веганські десерти. Тут грає неймовірна електронна музика, яка максимально дозволяє сконцентруватися (ну особисто мені :) ). Саме приміщення хоч і невеличке, але будь-де сидіти зручно; звичайно що місце на підвіконнику - особливе. Обслуговування у 90% випадках приємне, деякі баристи прямо підбивають на те, щоб любити цю кав'ярню ще більше, особливо дівчата-баристи. Ціни не високі.”
“Замовили майстер клас для 6 дітей на День народження донечки. Залишились дуже задоволені і діти, і дорослі. Було цікаво і пізнавально. По закінченню майстер класу всіх пригостили смачними напоями на вибір, видали сертифікати шоколатьє. Все, що зробили на майстер класі діти забрали з собою, попередньо поклавши у фірмові коробочки.”
“Дуже смачна кава та правильна матча. Сама кавʼярня дуже атмосферна”
“Абсолютно спокійне місце, приємна обстановка, смачна кава і десерти. Мінімум відвідувачів, - для кав'ярні може не айс, а от для тих, хто хоче спокою і усамітнення - прекрасно ))”
“Смачна кава, приємне обслуговування, можна присісти як в середині, так і на дворі. До напоїв є смаколики.”
“Класна сімейна кав'ярня, приємна атмосфера, персонал дуже привітний, смачна кава і великий вибір смаколиків та подарунків!”
“Доброго дня. Хочу висловити велику подяку за найсмачніший шашлик! М'ясо просто тане в роті, це щось неперевершене! Соуси до м'яса, теж дуже смачні, особливо Такемалі. Замовляли також пироги з м'ясом та хачапурі. Все просто супер! Замовляйте, не пошкодуєте.❤️❤️❤️❤️”