Огляд каталогу
- 789 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 789 результатів
Перегляньте смаколики у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 789 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 334,391 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає смаколики з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Молодці! Дуже смачна випічка, самса, коржики. То тримати!”
“Замовляли шашлик, кєбаб і картоплю. Все дуже дуже смачно!!! Швидка доставка, свіжий шашличок, супер. Дякую!”
“Часто замовляємо в Сушилюбі, бо тут найкращі Скільки ми пробували різних у Вишневому/Крюківщині, ніде немає такого чудового смаку, співвідношення ціни/якості) Дуже рекомендую завжди смачно, якісно та не дорого)”
“Мене звати Антон. Приїжав сюди зі своїм хлопцем. Є чудові парко-місця, моя БМВ 5 серії (540і на stage2) помістился досить легко. Також є місце де можна побути наодинці зі своїм пупсиком)”
“Ми обрали даний ресторанно-готельний комплекс для святкування одного з найважливіших днів - весілля. Перш за все хочеться відмітити локацію: вона велика, красива і комфортна. Можна прогулятися навколо озера, помилуватися лебедями, або ж посидіти в затишку під березами, в альтанці чи біля води. Фотограф зробив багато самих різноманітних фотографій. Особливо запам'яталися шахи ;) Банкетне меню різноманітне, можна обрати страви на різний бюджет і побажання. Їжа була смачна та апетитна на вигляд. Персонал ввічливий, всі були вишукано одягнені і люб'язно вели себе з гостями. В подарунок нам дали люкс-номер, з чудовим видом з балкона і величезною площею. Спати було тихо і комфортно. Душ масажний. Єдине чого не вистачало, це фену в номері. Ми задоволені що обрали Акваріус для святкування, і рекомендуємо.”
“Смачна кухня. Приємний персонал. Сервіс на вищому рівні. Індивідуаььний підхід. Гарний інтер'єр. Зручне розташування.”
“Великий зал, окремий кабінет, будиночок зі зрубу на території подвір'я - все для святкування будь-яких сімейних та корпоративних заходів! Смачна кухня та доступні ціни.”
“Дуже дуже гарне та прекрасне місце для проведення свята, затишне, спокійне, персонал дуже чемний та привітний, позитивні, дуже круто бути в такому колі прекрасних людей які з душею піклуються про ваше свято). Номера в готелі дуже чисті, гарні, все новеньке та чудове, затишне. Басейн чистий та дуже гарне місце для відпочинку в спекотну погоду, прекрасна територія з ландшафтним дизайном. Дякую кожному офіціанту, і робітнику. А також окремо хочу подякувати адміністратору Інні за прекрасну організацію мого весілля, за всі ключові моменти які були зроблені і організовані нею. Grigliata просто супер місце для відпочинку та святкування.”
“Смачна кава, зазвичай молоді привітні баристи. Рекомендую спробувати тістечко картопля - воно найкраще! Під час відключення світла не працює, тому звіряйте графіки.”
“Затишний, атмосферний ресторан. Справжня грузинська кухня. Замовляли хачапурі по аджарськи та по мегрельськи, хінкалі, сакартвело, чанахі, чахракулі, асорті Нікала, смажений Сулугуні. Все дуже смачно! Поціновувачам грузинської кухні обовʼязково раджу до відвідування)”
“Дуже класна кав'ярня. Приємні баристи. Поруч озеро, доволі атмосферно”
“Сонячний настрій подарує смачна, ароматна, освіжаюча "Бджілка"”
“Колоритне і смачне грузинське кафе. Обов'язково відвідаю ще раз”
“Кухня сподобалась, персонал ввічливий і приємний.”
“Млинці дійсно найсмачніші у місті) І полуничний лимонад - будь ласка, залишіть лимонад в меню на зиму! Є і столики надворі, і всередині дивани під кондиціонером. Карбонара теж смачна. І супчик) Але за гарну якість і свіженькі страви і ціна відповідна, розрахована на відвідувачів Добробуту - це треба враховувати заздалегідь”
“Купувала хачапурі по-мігрельські на вечерю Дуже смачний,багато сиру Дякую!”
“Смачний какао, відмінні молочні коктейлі, але, на жаль, молочні коктейлі тільки влітку роблять. Зазвичай людей небагато і можна спокійно посидіти, хоч і мало місця. Привітний персонал. Прислухаються до побажань, тому можна скоригувати рецепт під свій смак. Багато хто бере напої на виніс. Є різні ласощі, зокрема багато всього для здорового харчування. Можна придбати сувенірну продукцію.”
“Улюблений магазин моєї родини. Найсмачніша кава на Подолі. Привітний персонал.”
“Дуже гарний пляж для сімейного відпочинку. Чистий, затишний, досить великий, поруч багато місця для паркування. З 10-ї години - спостереження рятувальників. Є водні велосипеди у прокаті. Порівняно з 2017 р., зараз тут у неділю море людей.”
“Затишний ресторан японської кухні. Все смачно і гарно виглядає. Раджу.”
“Добре. Чудовий персонал. Смачна їжа.”
“Замовили піцу (4 сири з гострим медом +додали пепероні), ньоки з лисичками, бурата з печеним перцем, лимонад ананас-грейпфрут та коктейль breeze. Чек 1744(з чайовими) Коктейлі непогані - вибір є і доволі цікавий. Закуска та основна страва - не розчарували, але спеціально за ними не повернемось. А от піца це те, заради чого повернусь і не один раз - Дуже смачно ! Офіціант приємний, але після того, як нам винесли страви більше до нас не підходив, хоча запари не було. О 18:00 місце на терасі знайти важко, але всередині є вільні столики.”
“Замовляла вперше. Персонал приємний. Ціни розумні. Піца смачна. Чекати зовсім недовго. Їли «чотири сири» і «баварську». Свіженька-смачненька.”
“Ще до того, як В'єт кухня стала Мейн стримом, цей ресторан вже пропонував традиційні страви В'єт кухні, і досі тримають марку: фо бо і нім були на ура, cam on ban!”
“Багато вже куштували їхню продукцію, найкраща виявилася на КПІ. Завжди свіжа начинка, хрусткі та пухкі круасани, дуже смачно і привітні працівники. На вокзалі завжди розчарування в круасанах та персоналу”
“Дуже класне кафе. Відмінна і дуже смачна кухня, уважний і швидкий персонал, затишна атмосфера, помірні ціни. Прекрасне місце і для того, щоб смачно поїсти, і просто випити кави чи коктейлю або пива або просто посидіти на диванчиках за грою. Дуже рекомендую. Так тримати.”
“Смачна кава illy, круті бариста і класний посуд. Затишна атмосфера, стильний дизайн кав'ярні. Нам сподобалося!”
“Дивовижний смачну каву, дуже приємна атмосфера. Найкращі бариста які професіоналки своєї справи. Буду приходити знову і знову”