Огляд каталогу
- 789 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 789 результатів
Перегляньте смаколики у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 789 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 334,391 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає смаколики з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Якщо я хожу сюди вже 3 три роки, отже мені тут подобається. Круасани відповідають технологічним картам. Меню оновлюється, атмосфера приємна, персонал чемний є акції, які не ради акцій, а реально корисні”
“Чудовий заклад, персонал дуже привітний, смачна кава та десерти, особливо раджу мигдалевий бумцик ❤️”
“Дуже часто буваю в цьому кафе в Скаймолі. Мочі дуже смачні, дівчата допоможуть підібрати на ваш смак будь який десерт та напій. Обслуговування на високому рівні, дівчата дуже професійно працюють, приємно ще раз приходити, все якісно та смачно))”
“Сьогодні були з кіндерами 8-11 років на мультфільмі "Клітина". Ми приємно вражені, мультфільм пізнавально-документально-розважальний! Сиділи не тільки діти з відкритими ротами, а навіть і ми з чоловіком "залипли" від цікавої подачі інформації. Дякую! Р.S. Зал чистий, теплий, просторний. Особливо сподобалися м'які крісла, діти дивились лежачи на пуфіках!))”
“Приємна дівчина обслуговує відділення. Розрахунок готівкою або терміналом”
“Пироги смачні. Кава не відмінна, просто хороша”
“Це відкриття! Сервіс на вищому рівні. Дякую за бізнес ланч.”
“Найкраща піцерія на районі, доступні ціни і реально смачна піца, дуже щедро кладуть інгредієнтів та не економлять, це дуже радує. Беремо часто і завжди подобається ❤️”
“Чудовий заклад майже в центрі міста, ціни приємні, дуже смачна піца та картопля! Обслуговування також чудове, ніяких мінусів не видно. Заклад сучасний, чистий, світлий, саме те що треба щоб зайти дешево перекусити з друзями.”
“Смачна їжа, зрозуміле меню, швидке обслуговування. Зайшли перекусити в суботу в мамою і отримали велике задоволення. Затишно, смачно і неймовірний краєвид на Золоті Ворота, що безперечно додає зірочку закладу.”
“Моя мандрівка ресторанами Євразія продовжується. Цього разу мені пощастило відвідати олімп кулінарної думки в світі азіатської кухні в Україні, що знаходиться на проспекті перемоги, біля метро Нивки. Кожного разу, як відвідую ресторани Євразія, переконуюся в професіоналізмі персоналу і цей не став виключенням. Особливо хочу подякувати офіціанту Ярославу, що став моїм особистим провідником до гастрономічного раю на Землі. Якщо потрапите до цього ресторану і не знатимете чого саме вам хочеться, то можете бути впевнені, ви в надійних руках. Також, неможливо не звернути увагу на ідеально підібраний інтер'єр. Прийшовши сюди, забуваєш про час. Отже, інтер'єр як і якість обслуговування, на найвищому рівні”
“Дуже затишне і приємне місце. Чудова атмосфера, чисто, затишно і смачно. Дуже привітний персонал, офіціантка Ірина допомогла вибрати смачний суші сет, розповіла про новинки меню і весь час щиро посміхалась.”
“Затишна атмосфера, смачна кухня, неймовірно приємне обслуговування від Дарʼї зробив наше перебування в закладі дуже комфортним та святковим! У день народження чоловіка нам зробили приємний сюрприз - принесли тортик зі свічкою ! Мило і затишно, дуже рекомендуємо ♥️”
“найбільш затишне і атмосферне місце в цьому районі. все свіже і смачне. дуже раджу”
“Чудова кухня! Сиділи на літній терасі, коло басейну. Є приватні альтанки. Велика зелена територія.”
“Тільки що отримали замовлення, відпишу свої впечетления: Замовлення приїхав досить швидко, все було тепле (не дивлячись на коричневу зону доставки), і все дуже смачне. Хінкалі і кубдарі з сиром - суппер. P.S. Фото шаурми в булці на сайті не відповідають реальності. В реальності м'яса прям сильно більше :) Краща шаурма що я пробував)”
“Я зайшла подивитися на інтер'єр, створений Євою Бассано та Іриною Сівак, а залишилась на каву з тістечком та повернулась ще раз за смачною, найніжнішою запіканкою з буйловиного сиру, тобто молока. Раджу, якщо любите чізкейки і легкі та смачні тістечка. Можна і пообідати, але я не встигла, можливо наступного разу)”
“Дуже смачний сніданок з ростбіфом! На моє прохання зробили омлет замість яєчні. Всередині заклад дуже симпатичний, офіціанти привітні. Мені все сподобалось!”
“Дуже класна адміністраторка! Чесно кажучи, давно не зустрічала такого ставлення до клієнтів. Я думала, що забронювала столик і зробила передзамовлення, насправді, переплутала і пепедзамовлення чекало у Песто на Майдані. Коли прийшли гості й з'ясувалося, що нічого не готове, оскільки не замовлене в іншому ресторані, адміністраторка мега-швидко все організувала, гості навіть не поиітили конфузу. Дуже людяне ставлення, надзвичайно приємно! Дякую!”
“Заклад мережі Пузата Хата на Лук'янівці. Як і у всіх закладах цієї мережі, дуже смачна їжа, майже домашня. Завжди великий вибір страв. Особливо смачні вареники та млинці з різними начинками. Всередині тематичний інтер'єр, комфортні місця. Є чисті вбиральні. Працівники ввічливі, каси працюють швидко.”
“Дуже смачна їжа, все подають швидко. Сам заклад має гарний інтер'єр, офіціантки тут привітні. Єдине невелике зауваження - лише один десерт, а хотілося б мати кілька варіантів на вибір”
“Приємне, затишне місце з комфортною атмосферою, привітним персоналом та смачною кухнею. Рекомендую!!!”
“Ну дуже смачно!!! Кожна страва смачна по-своєму. Реально смачна кухня, коли з кожним шматочком відчуваєш насолоду. Давно не зустрічала такого. Дякую. ❤️”
“Дуже приемна дівчина,вічлива завжди з посмішкою. Каву робить смачну . Раджу....”
“Сервіс приємний, заклад великий тому при майже повній посадці трохи шумно бо сі розмовляють. Подруга замовила рибний burger так як не їсть мʼясо - їй все сподобалось, я замовила боул. При оплаті можна залишити відгук - я написала, що мені не сподобалась зелена молода фасоль в боулі, вона була дуже дивна на смак (не в хорошу сторону). Я про це зазначила і хвилин через 15 мене вже набрав адміністратор закладу Holy Burger, вибачилась і попросила більш детально описати що саме було не так - і це мені дуже сподобалось, виявляється на ці коментарі хтось звертає увагу, і мало того що звертають, так одразу реагують на це! П.С. Фасоль виглядала гарно, а на смак наче вона не достигла її зірвали, заморозили, потім розморозили і поклали до страви”
“Часто тут вечеряємо. Смачні блюда та гарне обслуговування.”
“Чудове розташування на території парку Правіка. Смачна кава. На додачу у кав'ярні продають різні смаколики та,звісно, каву у пакетах (зернову та мелену).”
“Взяли сет 2, дуже смачні, гармонійні, тануть в роті. Дуже ситні”
“дуже смачна їжа, красива атмосфера та доброзичливі офіціанти”
“Ресторан чудовий , залишились позитивні емоції, буваю періодично, але доброзичливість і відданість до роботи адміністратора Каріни це взагалі неперевершено, круто що у вас працюють такі чудові люди.”