Огляд каталогу
- 178 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 178 результатів
Перегляньте сорти кави у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 178 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 13,763 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає сорти кави з таких міст як Київ, Вишневе, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари та інших міст.
“Чудове та затишне місце) дуже смачна кава, а обидва баріста такі милі і люб'язні, що хочеться ще повернутись)))”
“Дуже класний ресторан, смачна їжа, якісне обслуговування.”
“Неймовірно смачна кава!) Тепер п'ю її тільки тут)”
“Дуже смачна кава. Привабливі ціни, але головне сервіс та особливе обслуговування.”
“Дуже гарне місце, завжди зустрічають зі словами «Добрий день», а проводжають «Доброго дня, заходьте ще». Бариста охайно одягнені, приємні люди, роблять дуже смачну каву, хоч ціни кусаються, але заради такої кави коштує зайти. Видно що власник вкладаємо всього себе сюди, кожен раз щось новеньке, різні акції. Все на хорошому рівні. Хочу відзначити хорошого хлопця з сережкою, видно що живе цією роботою, завжди ввічливий і робить хорошу каву. Об'язательно варто зайти! Не пошкодуєте”
“Найсмачніша кава ☕️ Дякую за швидкість, оперативність і ввічливість!”
“Зайшов сюди випадково і мене приємно здивували Дуже смачна кава і приємні баристи”
“Ідеально! Смачна кава, арабіка. Милий інтер'єр. І обов'язково пораджу круасани, я фанат цієї випічки, пробую скрізь, поки, на жаль, в Україні знайти такі, як у Відні чи Парижі, вдалося тільки в Paul, але в La Petite France вони дуже близько до мого ідеалу, ходжу тепер тільки сюди!”
“Дуже сподобалось. Команда професіоналів. Особливо Влад і Микита. Готують швидко і смачно. Раджу брати матча тонік і сирний сендвіч з куркою.”
“Доброго дня, хочу подякувати дівчатам. Чудове обслуговування, завжди посміхаються, завжди допоможуть обрати щось солоденьке, чи перекусити. Марина взагалі в сердечко. Дуже відповідально ставиться до своєї роботи, може підтримати розмову, пожартувати, підняти настрій. Дуже люблю саме цю кавʼярню через баристу Щодо відгука про те що хтось хотів прийти а було зачинено, я постійниця, яка приходить сюди на день по 4-5 разів, щей веду за собою знайомих і колег саме до Вас у кавʼярню і якщо в неї перерва — висить на дверях «перерва», те що потім їй починають розказувати «ой, я дуже довго чекав (ла)» говорить про те що вона дуже терпляча сама по собі особистість)) Тож керівництво я дуже прошу не реагувати і не псувати дівчатам настрій на весь день, через ці «недовідгуки». Я думала що вже пройшов час «гість завжди правий» в сфері обслуговування, а як виявляється ні, і стає таке враження начебто дівчата щось ще комусь винні через те що вони працюють баристою, і складається враження нібито керівництво це підтримує. Зверніть на це увагу будь ласка, дякую”
“Одне з найулюбленіших місць в Києві. Не дивлячись на жваву дорогу поруч в кав'ярні досить затишно. Кава тут однозначно топ :) З їжі мало що коштував. Але салати теж топчик.”
“Дуже рідко потрапляю в цей магазинчик, але завжди щось купую. Нещодавнє придбання фаршированих сиром перчиків та вʼяленої хурми також порадували. Приємно обслуговують, чудова атмосфера.”
“Все дуже сподобалося! Бариста приємна в розмові, розповість, порадить. Атмосфера чудова, сама кафа також. Капучіно зроблено по пропорціям, молоко взбито чудово, температура правильна, дуже смачно)”
“Чи готові їхати сюди з лівого берега такий смачний у вас капучино) У кав'ярні красиво і чисто, дуже прикольно що є шахи і всякі книжечки щоб погортати поки п'єш каву (не прикольно тільки що шахи одні і вони часто зайняті))”
“Звана вечеря в Pesto Cafe - це справжня магія , атмосфера , вино , страви - все було вишукано і смачно . А вау- подачі страв були дивовижні .”
“Пиво найсмачніше. Обслуговування привітне!”
“Бариста Валентина дуже приємна в спілкуванні,кава топ”
“Чудова затишна кав'ярня. Невеликий вибір десертів, але все свіже та дуже смачне. Кава відмінна. ЦА - офісні працівники, тож заклад не працює ввечері та у вихідні. Але чудове місце для ранкової кави перед роботою. Є зал для курців, немає вбиральні.”
“Дуже смачна кухня , персонал привітливий . Смачні бізнес ланчі ❤️”
“Неймовірно класна кавʼярня, всім рекомендую відвідати. Обслуговування найкраще, бариста Оля неймовірно привітна та компетентна дівчина яка викликає бажання приходити знову та знову❤️”
“Кав'ярня-острівок на першому вході до Republika Park. Попри маленьку площу, та знаходження прямо на проході, комфортний заклад, можна як взяти з собою, так й присісти без дискомфорту. Напої смачні, персонал привітний й не токсичний. Просто кав'ярня на 5/5.”
“Відмінне місце, щоб випити смачну каву з коханим чоловіком. Плюс у тому, що є по візитці кожна 7 чашка безкоштовно. Рекомендую!”
“Улюблена кав’ярня! Великий вибір напоїв, смачна кава та завжди привітний персонал. Однозначно варто відвідати.”
“Це був наш перший візит дівчинки той-пуделя до грумера, після якого і ми і песик залишилися задоволеними. Дуже професійний підхід, увага до деталей і супер-вміння комунікувати з тваринами :)”
“Кава, морозиво та макаруни. І дуже душевна власниця у кавомашини)”
“Дуже смачна кава, свіжі макаруни, привітний барист.”
“Бариста засмутила своєю дуже смачною кавою. Залишила їй на чайові 100 доларів. Такі радісні та позитивні люди стоять всього на світі. дуже задоволена вашим обслуговуванням та швидкості приготування кави”