Огляд каталогу
- 352 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 352 результатів
Перегляньте спогади у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 352 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 156,672 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає спогади з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Замовляли торт на день народження дітей. Класний сервіс, комунікація і зручне замовлення. Всім дуже сподобався смак та зовнішній вигляд. Дуже смачно, щиро вдячні за сервіс та смачні солодощі! Вже не вперше замовляємо тут, і точно будемо робити це далі!”
“Все добре нас зустріли все показали напоїли чаем чемний балакучий хазяїн .із мінусів дуже скрипуче ліжко”
“Чудовий ресторан з надзвичайно чуйним та компетентним персоналом та затишною атмосферою! Дуже смачна їжа! Вам завжди підкажуть, що саме обрати до Вашого смаку. Досить зручно, що є 2 поверх з відкритою терасою та літній майданчик. Територія доглянута, є власна паркувальна зона. Рекомендую до відвідування.”
“Чудовий новий ресторан. Всередині приємний інтер'єр, чисто та затишно, гарна посадка столів. Ввічливий та товариський персонал. Зі страв взяли 2 піци, пасту, сирний суп і каву з десертом. Все було дуже смачно, але особливо сподобався суп. Меню більше та різноманітніше, хочеться спробувати все. Обов'язково повернемося!”
“Насправді цікаве місце, як для дітей так і для дорослих. Зараз уже нікого не здивуєш суперсучасними ігровими майданчиками з металу пластика і гуми. В цьому ж місці відчувається деяка казковість і нотки власних дитячих спогадів. Словом цей комплекс має душу.”
“Затишне місце для відпочинку. Смачні напої та паніні. Кожного разу, коли буваю в цих місцях, завжди навідуюсь в Персик, ажде все сприяє тому, щоб сюди приємно було повертатися!!! :-)”
“Улюблене місце сімейних посиденьок: завжди доброзичливе обслуговування, ароматна і смачна кава і ніжна якась. Перед роботою забігти на філіжанку і привітатися з хлопцями – саме воно. Дітки наші теж люблять відвідувати цю кав'ярню. Рекомендую!”
“Отелло. Україна. Фейсбук - раджу. Потужний гумор, гостра сатира, абсурд, сум, радість - суміш неймовірна. Нетрадиційна сцена обіграна зі смаком, світло, звук - все на висоті. Окрема подяка акторам, які грають, як дихають. Дуже задоволений, що потрапив у цей театр і на цю виставу. Вражений. Дуже дякую за 2 години насолоди.”
“Дуже хороше місце з захопливим краєвидом. Тут тихо, зручно, гарно. Ідеальне місце для важливих подій: як бізнес, так і урочистих.”
“Чудовий заклад, приємна атмосфера та музика. Смачні страви за приємними цінами. Дуже привітні офіціанти і можна дивитися як працюють кухарі. Загалом заклад дуже сподобався, відвідували не один раз. Рекомендую скуштувати тірамісу!!!Але столик краще бронювати заздалегідь)))”
“Дуже смачна піца з морепродуктами. Багато начинки, висока якість. Роли також смачні.”
“Дуже дякуємо колективу ресторану в особі пана Олександра за організацію чудового банкету! Ми були в захваті від асортименту страв, усе було дуже смачно) Дуже вдячні за допомогу у виборі страв та комфортне перебування! Обслуговування на найвищому рівні, пані Марина була винятково люб'язна у спілкуванні з усіма гостями! Окремо хочемо відмітити велику територію закладу та затишний і дуже красивий зал, в якому комфортно було і дорослим, і малечі (також був доступний дитячий майданчик))) Ще раз дякуємо за чудове свято у стінах вашого закладу) з радістю повернемося ще)))”
“дуже люблю вері вел за хороші ціни , і смачну їжу , дуже часто там буваю , так як живу поруч , а з відключеннями світла це стало супер актуально але щоразу більше і більше розчаровує обслуговування свого офіціанта катерину бачила тільки при замовленні , весь інший час біля мене крутилась аріна і я їй за це дякую в будь якому випадку сервіс у вас прям дуже хромає попрацюйте над цим ви мережа , мають бути якісь стандарти для офіціантів для прийому замовлень і так далі обслуговування я була в обід була не дуже велика посадка і можна гостям приділити трошки більше сервісу бажання повертатися залишається тільки через їжу”
“Одне з найкращих місць для обіду на Майдані. Є бізнес ланчі, але деякі з них - справа смаку. Протягом обіду, якщо не забронювати завчасно столик, доведеться чекати до 10 хв в живій черзі. У закладі завжди в цей час повна посадка. Швидке обслуговування, смачні страви, приємна атмосфера. Мережа Very Well Cafe тримає високу планку багато років (як мінімум у 3 їх закладах все було на висоті). Успіхів!”
“Являюсь частим клієнтом, так як в моєму будинку знаходиться цей заклад) Сервіс завжди хороший, готують на якісній каві медхедс. Якщо кава десь якось не вдало вийде, завжди з любʼязностю перероблять. + петфрендлі Сніданки смачні, є фаворити!”
“Гарний магазин,доволі цікавий асортимент,персонал на вищому рівні ,там один бородатий провів чудову консультацію за яку я вдячний , допоміг .Дякую”
“Я думаю, усі вже знають, що то найкращі ребра в столиці”
“Святкували день народження. Дуже сподобалось♥️Їжа смачна,атмосфера тепла,сервіс на висоті. Окрема подяка адміністратору Світлані,дуже приємна людина)”
“Чудове, атмосферне місце; Смачні страви, що гарно подані; Сервіровка крута; Місце розташування суперове, поруч парк; Дякую адміну Ользі!”
“Приємне місце, гарна кухня (Іван Пиліпенко молодець!), кальян дуже "довгий" та смачний, дуже уважний персонал, ціни я б не сказав що занадто доступні, але ненайвищі: кальян від 350, на ананасі 600. Салати від 180. Пляшка просеко 500 чи 700. Жива музика, без "хітів" потапа, вінника та інш. Грають кавери Фарела, Уікенд, Бруно Марс... Для мене це важливо)))”
“Атмосферне та затишне місце. Неймовірний вид!”
“Каффка - це одне з кращих кафе Солом'янського району. Тут можна ситно перекусити і випити ароматної та смачної кави.”
“Дуже затишне і тематичне місце. Дуже смачні і цікаві страви з жолудів. Музика приємна . Офіціант ввічлива і приємна. Дуже гарна розслаблююча атмосфера. 100% буду ще заходити”
“Дуже смачні бургери, рекомендую. Швидко готують, більше 10 хв нам не доводилось чекати за 5 разів що тут були. Персонал завжди привітний! Не знаю чому ми раніше сюди не ходили, але тепер ми точно будемо сюди заглядати коли вечерю готовити немає бажання)”
“Рекомендую перукарню Анна, а саме майстера Світланку. Все на високому рівні, супер.”
“Сьогодні відвідали Суши-Бар "LUCKY", дуже вдячні за високий рівень обслуговування. Замовляли суши та піцу. Дуже смачно, затишна атмосфера, приємний персонал. Дякуємо за гостинність.”
“Загалов все добре, по кухні хочеться відмітити теплий салат - просто супер. Заклад розрахований на банкети, зручно проводити невеликі заходи. Обслуговування добре, атмосфера непогана, але не таке відчуття що чогось бракує в інтер'єрі, хочя можливо це суб'єктивна думка.”
“Розміри порцій вражають. Дуже смачні сирники та кава! Привітний персонал. Дякую!”
“Добрий день, хотілось би ще раз подякувати співробітникам та власникам за гарний рівень сервісу та приємну роботу персоналу. Чудовий варіант із нормальною ціною для центральної частини міста. Чистота та затишок. Окрема подяка адміністратору, прийняла як довгоочікуваних гостей, залишила однозначне бажання повернутися”
“Гарно, затишно, дуже чисто. Рушники, постіль білосніжні.”