Огляд каталогу
- 352 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 352 результатів
Перегляньте спогади у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 352 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 156,672 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає спогади з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“7.12.2025 «Відвідування кафе «Рідна Хата» на Софіївській площі залишило неймовірні враження! Атмосфера тут справді нагадує рідні Карпати: етно-стиль інтер’єру, затишок та тепла атмосфера подарували справжнє відчуття дому. Музика була спокійною, обслуговування – на високому рівні, а персонал був привітним і уважним. Як людина, яка народилася в Карпатах, я відчула дуже теплий зв’язок із цим місцем, і мені було надзвичайно приємно тут проводити час. Щиро рекомендую всім, хто хоче поринути в автентичну українську атмосферу та насолодитися справжнім гостинним сервісом!»”
“Заклад і його персонал заслуговує 5 зірок! Усім хто пише про хамовитий персонал - бажаю відкрити свої кавʼярні і ходити тільки туди. Адже тільки там ви будете ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ і тільки там, персонал буде знати ваше замовлення як тільки ви відкриєте двері кавʼярні. Хамовитим гостям - хамовиті відповіді ) Всім іншим , кавʼярню рекомендую”
“Найкращий ресторан як для відпочинку чи просто випити келих після роботи так і для застілля. Відсвяткували хрестини, 15 чоловік було і всі дуже задоволені. Смачне меню, привітний персонал та смачний кальян. Дуже дякую, рекомендую. Ще й фотозону для доці зробили, супер!!!”
“Швидке осбслуговування, ввічливе відношення”
“Дуже смачні стейки з картоплею та соусами. Затишно, класна музика)!”
“Гарне місце, природа, приємний персонал.”
“Це літній майданчик більярдного клубу. Тут можна посидіти з компом (біляткожного столика розетки), достатньо смачна кава, можна посидіти попрацювати, якщо потрібно. Тут курять.”
“Гарна лісова територія, кухня надзвичайно смачна, святкували 1 рік донечці у великому будиночку з панорамними вікнами, кондиціонером, плазмою. Дівчата з персоналу дуже приємні, турботливі, навіть пропонували забавити дітей доки батьки потанцюють. Жива музика. Все сподобалося, а ціна дуже приємно здивувала, так як у Святошинському районі в них найдешевше, а рівень вищий. Ми задоволені і вражені. Особлива подяка Юлії.”
“Мені дуже подобається, хороший ввічливий персонал,гарне обслуговування,завжди свіжа продукція.Часто купую в цьому магазині.Дякую їм)”
“Привітний персонал, хороший вибір”
“Їжа смачна, обслуговування на висоті, як завжди. Люблю це місце. Дякую!!!”
“Смачна піца та сидр! Потрапив на підпільний стендап, я взахваті) Для центра міста, ціні адекватні!”
“Досить привітна атмосфера, смачна їжа та напої.”
“Кафе більше всеж таки схоже на ресторан, в самому центрі міста, відповідно у вихідний в обідній час людей було багато, але вільні місця були. Невеликий, але багато місць біля вікна, саме те що всі завжди хотять. Це засклена тераса, всередині взимку тепло, нарахувала 3 обігрівачі. Обслуговування добре, час очікування приготування адекватний, їжа смачна та гаряча, зимою це було важливо. Приємно, що овочі гриль можна вибирати. Трохи неприємно, що всі дуже близько, сидять чужі люди за сусідніми столиками і упираються стільцями, і слухають одне одного, навіть якщо і не говорять особливо гучно. Мабуть в інший час, коли людей меньше, то таке і не помітиш.”
“Мій улюблений магазин,після ремонту він став світліше, найкращі товари і любимі покупці”
“Класний паб з хорошим вибором пива, різноманіттям риби (копченої, сушеної) гарною компанією. Господарю плюс.”
«Ностальгія» — це заклад з чудовою кухнею та хорошим персоналом. Тут смачна піца та картопля фрі, а ціни приємні.
“Кафе "Вікторія" як на нас з дружиною супер! Зняли номер на 3 доби. Номер добрий і цін а адекватна(750гр.) Навколишній пейзаж супер. Ставки, містки, протоки, кругом місця для відпочинку. Все охайно, персонал чуйний до клієнтів. Нам з дружиною дуже сподобалося. Власникам цього закладу респект і повага”
“Дуже гарне місце, ціни як і скрізь. Шашлик з риби та м'яса смачний.”
“Відмінна сауна, як на мене на всі 5+ відпочиваємо компанією щотижня”
“Гарний магазин, доброзичливі продавці”
“Дуже смачно. Ціни демократичні.”
“Зупинились на 2 дні у Bogdan Hall, і залишились задоволені сервісом. Номери чисті, охайні. Є склянки, чайник, мікрохвильова, пральна машинка, праска - все для комфорту після тривалої подорожі. Рушники чисті, ліжка зручні)) Гарний вид із вікна. Прибиральниця ввічлива пані, з якою було приємно вітатися) Невеличкий мінус : слабенька шумоізоляція, та це не становило проблеми) Дякуємо за гостинність)”
“Нові АТБ в м Буча класні. Зроблені за зразком Німецьких маркетів "Lidl" Широкі проходи, комфортно розташовані полиці. Соціально адаптовані ціни!!!)”
“Хочу поділитися чудовими враженнями про цей заклад . Були декілька разів , в перший раз ми обрали місце на терасі в цей день було трохи прохолодно, офіціант Поліна одразу запропонувала пледи , дякую за уважність ) Порекомендувала і розповіла про вина , та яке обрати до обраних страв . Їжа : було смачно, але більш за все сподобались хінкалії з бараниною , соку було багато , все як треба . Швидко подають обрані страви та входять в обіцяні терміни очікування. Атомсфера приємна , не навʼязлива музика , привітний персонал ) Хочеться повертатися знову ❤️”
“Хоч і інтер'єр у даному кафе доволі простенький, але персонал дуже привітний, а кухня тут однозначно "на висоті"! Якщо ви хочете смачненько поїсти і доволі затишно провести час, однозначно рекомендую всім дане місце!”
“Комфортні умови для житла, приємні сусіди, низька ціна, можливість платити частинами, чистота та порядок, ввічливість працівників.”
“Щиро дякуємо!!! Диван дуже гарний!!! Дуже сподобався!! Від а інне обслуговування! Ввічливі продавці та персонал магазину! Як і було домовлено, дуже швидко привезли! Склали буквально за десь 10 хвилин таий ще хлопці прибрали упаковку диаану після складання! Ще раз дякуємо! Рекомендуємо!”
“Дуже хороший перевізник. Замовляю через нього тривалий час. І хочу сказати, що ніколи особливих проблем не було. Так, можливо, інколи посилки їдуть на пару днів довше, ніж у деяких, але все доїжджає. У мене була ситуація, коли посилка згубилась, але все вирішилось. І винен там був не перевізник, а поштовий сервіс США. Співробітники - всі супер, працюють тривалий час. І завжди відповідають на всі питання. Від себе додам, що навіть, коли були форс-мажори (а таке інколи буває під свята в США) - при нормальному спілкуванні (без грубощів і іншого) завжди все розрулюється.”