Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте спокій у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 143,317 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає спокій з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
«Салон красоты Sole Luna» — салон краси у Києві. Серед послуг: манікюр. Команда дотримується охайності й приділяє увагу деталям.
Сталкер стиль — сучасний салон краси. Тут надають манікюр. У закладі підтримують чистоту та гігієну, панує затишна атмосфера.
“Дуже люблю цю косметику! Вона чарівна!”
“Дуже класний дитячий майданчик, приїжджаємо сюди із Бучі.”
“Хороший садок з прекрасними вихователями! Вважаю групу 11 санаторно одну з кращих, так як хрещеників водив в дві інших в тому ж садку і є з чим порівняти. Ірина Василівна - старший методист садочка, мені здається, найуважнішим і трепетним вихователем в цьому заведеніі.Преклоняюсь перед її любові до дітей! Страются організовувати відвідування театру, так і лялькового до них. Постаянно фото від хорошого фотографа дітей. Організація навчання діток до школи теж неспроможна не порадувати. Директор садка реогранізовивает старе спадщина садка.”
beauty studio St — сучасний салон краси. Тут надають педикюр. У закладі підтримують чистоту та гігієну.
“З дня відкриття аптеки є постійним клієнтом, дуже подобається обслуговування, завідувачка аптеки дуже класна, асортимент хороший і ціни середні. Резервувати зручно на сайті і відразу забирати не потрібно чекати, відразу видно наявність товару, якщо навіть резерв не підтверджений так персонал допоможе.”
“Дякуємо, все сподобалось і смачно. Приємно здивували подарунком.”
“простір миру та свідомості. і дуже смачна і корисна вода, крім того, тут ви можете знайти відповіді на всі питання”
Салон Красоты — сучасний салон краси. Тут надають манікюр, педикюр, перукарські послуги та стрижки та доглядові та косметологічні процедури.
“Дуже добрі суші, ціна-якість відмінно! Вчасна доставка. Рекомендую!”
“2007-2012, 9 поверх, по-моєму 907, зліва перші двері))) обожнюю той час, і всіх хто був у тому періоді нашого життя. Дуже добре було тоді за проживання та за умовами.”
“Затишно та романтично. Адекватні ціни.”
“Бачу соплі розпускають,,,да СССР,але природа компенсує все,,ви куди їхали в будиночку сидіти то сидіть дома,,Рибалка,природа,водичка ,шашлик ,уха,,комарі ??дик куди ви їхали ??добре відпочили,нитіків походу не було ,база була заповнена,,бронювали за неділю будинки,,адміністрації форевер!!!”
“Я завжди користуюсь вашим відділенням. Все супер.Але зараз я не в Україні, не можу вчасно отримати свою посилку. Як з вами списатись?. Хочу сусідці доручити отримати мою посилку. Які потрібні її дані для отримання?”
“Люблю цей салон. Він невеликий, але там привітний персонал, хороші майстри по стрижок, все чисто і охайно, стоять симпатичні картини, які намалював власник”
“Новорічна ніч -прекрасна! Смачна кухня, гарно підібране меню і напої! Прекрасна шоу програма DJ і ведучий! Офіціанти не в рівні! Дівчата на рецепції прекрасно справляються з потоком гостей! Номерний фонд і СПА розчарував(( Витяжки в ванній нема( столика нема, з меблів в номері на трьох ( ліжко, прикроватна тумбочка і міні шкаф на 2 куртки! Все.. ні стола ні стільців.. нічого слизька плитка в номері, без ковра… наче в лікарні! Спа-холодно всюди, міні сауна і міні хамам на такий великий комплекс.. зато барний відділ великий.. ну смішить таке жлобство! Ресторан ледве справляється з потоком гостей, наче не знали що в них повне заселення! Авто одних паркують в доль забору… інших пускають на територію.. на питання як це працює-відповіді нема! Даю 5 зірок за гарні емоції під час святкування і те що в відключення світла і мороз -13 в принципі все гуд! Сніг і краса все згладили! Чи повернусь я сюди… напевно ні(”
“У зв'язку з переїздами змінили кілька садків. На наш досвід, Індіго найкращий. Я б навіть сказав на кілька голів вище за все те, що ми бачили. Чому: 1. Професійний колектив, який любить дітей 2. Діти люблять вихователів 3. Спокійна атмосфера в садочку та в колективі батьків/дітей 4. Дуже хороша ціна Рекомендуємо”
“Їжджу на своєму авто, все влаштовує, низька комісія 6%, технічна підтримка 24/7, виплати стабільні”
“Добре, що є така амбулаторія недалеко, не треба їхати чорт знає куди в поліклініку. У той же час обмежує спілкування з великою кількістю хворих людей, які є в поліклініці. А так записався або прийшов на прийом до сімейного лікаря, а він вже направить тебе куди треба, зручно. Ну а так в амбулаторії завжди чисто, без суєти, і що ні моловажно НЕ багатолюдно. Сімейний лікар працює завжди чітко. Прийме, розповість, пояснить і проконсультує. Причому проконсультуватись можна і по телефону, не втрачаючи час в будь-який час.”
“Студія дуже гарна! Тренер Аліна, просто розумничка! Ціни дуже доступні, взагалі одні ++++++++++++”
“Замовляли вперше, сет приємно здивував к-стю начинки і риби, взагалі чудові оригінальні смаки, є з чого вибирати, до дня народження поклали філадельфію дякуємо, будемо замовляти ще)”
“Тут працюють найкращі фахівці з авіаперевезень :)”
“Є постійними клієнтами. Ціни та якість обслуговування на висоті. Завжди йдуть на зустріч. Працюють навіть у суботу, що дуже зручно. Єдиний мінус – розташування, але він нівелюється атмосферою, цінами та якістю обслуговування.”