Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте спокій у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 143,317 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає спокій з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
“Я живу далеко від цієї аптеки. Але беру безкоштовні ліки тільки в цій аптеці. Подобається ввічливе і якесь по - людські добре ставлення до людей всіх, хто працює в аптеці. Не маю негативного досвіду не професійної роботи всіх працівників цієї аптеки. З великою повагою і шаною до всіх, хто працює тут. Людмила Нечипорук”
“Якісні лабораторні дослідження. Зручно і швидко можна отримати результат. Персонал дуже люб'язний. Ціни набагато приємніші ніж в більшості приватний лабораторій”
“Завжди є вільні номера. На свої гроші ліпше не знайдете. Дешевий єконом. Гаряча вода є, кроваті норм. Супер розташування.”
Стоматологічна клініка «Вегас» у Борисполі — це місце, куди звертаються, коли важливі не лише результат, а й спокій під час лікування. Клініка розташована за адресою: вулиця Київський шлях, 41, тож її зручно відвідати як мешканцям центру міста, так і тим, хто їде головною магістраллю.
“Рекомендую відвідати тренування. Тренування для дітей від 4-х років та дорослих. Групи та індивідуально. У дитячих групах багато уваги приділяється вихованню, старших групах прикладним технікам.”
“Дуже якісно! Майстер Вікторія - приємна і професіонал своєї справи!”
“Все сподобалося, манікюр носився місяць! Була у Марини, майстри рекомендую, все інструменти стерилізувалися при мені)”
“Звичайний державний садок, з добрими та адекватними співробітниками.”
“Садочок дуже подобається дякуємо всім за вашу працю і увагу до діток,дякуємо”
Стоматологія «Смайл 32» розташована на вул. Урлівська, 23 у Дарницькому районі Києва — зручний варіант для мешканців Позняків/Осокорків, які шукають сучасну стоматологію поруч із домом. Клініка фокусується на щоденній терапевтичній допомозі та профілактиці, щоб підтримувати здоров’я зубів у дітей і дорослих.
“Хостел не ідеальний,звісно. Номери,такі як на світлинах інших відвідувачів. Але ставлю такі оцінки за те,як до мене там віднеслись. Все було чемно з моменту дзвінка по телефону туди,і після приїзду. Все роз'яснили,замість замовленного 6-ти місного номера виділили одномісний по тій же ціні. Як раніше писали про сильно неприємні запахи і тарганів,то вже не було. Мабуть зреагували на допис. Душ,туалет,кухня чистенькі були. Проблеми з замком в кімнату,але не критичні. Можливо,з часом виправляться. Відношення було гарне,особливо приємної жіночки. Дякую.”
“Чудовий Хостел. Чисті номери, свіжа постіль, гаряча вода. Є сніданки - не дорого. Все сподобалось ))) дякую персоналу за гарне відношення. Всім рекомендую )))”
“Доброго дня підкажіть актуальний номер як зав'язатись”
“Відмінна атмосфера в Атмосфері) моя дитина ходить на гімнастику до В'ячеслава Борисовича, і ми дуже задоволені! Чекаємо на виступи”
“Подобаються приємна спокійна атмосфера, а також моя Оксана, до якої на перукарські послуги ходжу мабуть більше 5 років”
“Це місце для відпочинку. Спа, медичні послуги, неймовірні страви - є все, щоб відпочити від важких справ. Санаторно-курортні путівки, курсовки, номери подобово все за розумну ціну. Читаю відгуки на різних сайтах і багато з чим не погоджуюсь. Видно, що йде ремонт, все відновлюється, але ж все поступово. Зверніть увагу на розумну ціну. Персонал привітний і намагається виконати свою роботу якомога краще. Виходячи із всього, рекомендую відвідати та відпочити у санаторії-готелі "Феофанія". Прийде час і прийдеться бронювати Вам номери далеко заздалегідь.”
“Шикарний майстер, шикарні роботи!”
“Це те, чим я раджу займатися !!!”
“Дуже душевний салон, і обслужили дуже добре і швидко, спасибі вам.”
“Одне з найкращих відділень на Лук'янівці”
Стоматологія «ПульпДент» розташована в Голосіївському районі Києва, на вулиці Голосіївській, і орієнтована на сучасне та уважне лікування зубів для дорослих і дітей.
“Вчора з хлопцем брали каву, по тону дівчинки баристи було зрозуміло, що втомлена, але ми все розуміємо, бо самі ж в цій сфері працюємо. Кава м'яка, без будь-якого натяку на гірчинку(хоча в багатьох кав'ярнях той самий капучіно гірчить навіть з цукром та сиропом), швидка видача замовлення теж дуже приємний бонус, пінка гарно взбита. Ви топчик!)”
“شركة رائعة جدا ويخدمونك بشكل رائع ويوصلونك محل ماتبغى”