Огляд каталогу
- 42 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 42 результатів
Перегляньте статус establishment у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 42 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 2,046 відгуків та оцінок.
“Моя донька вчиться в цій школі. При виборі навчального закладу важливими були критерії - україномовне середовище, затишна атмосфера, якість навчання, індивідуальний підхід та повага до дитини. Маю зазначити, що школа не тільки відповідає даним критеріям, але й перевершує набагато мої очікування. Донька сумує за школою на вихідних та канікулах і розказує про навчання із захопленням.”
Поліклініка «Мамин Дом» — це сучасний медичний простір у Солом’янському районі Києва, створений з акцентом на комфорт батьків і турботу про дітей. Заклад розташований на вул. Василя Липківського та пропонує зручний формат відвідування без зайвих черг і стресу.
“Чудова аптека, чиста, часто гарні акційна позиції і низькі ціни на асортимент”
“Здаю аналізи тільки в Діла. Задоволена кожним закладом і на Здановській 52/3 не виключення) дякую за сервіс)) Єдиним поки невеликим мінусом є, це відсутність додатку. Потрібно постійно вводити дані на сайті. Трішки не зручно, але якщо вводиш то подобається, що можна повторити минуле замовлення, або подивитись результати, які відмічені зеленим або червоним)”
Салон красоты Юлия — салон краси у вулиця Симиренка 1/2. Тут надають манікюр, педикюр, перукарські послуги та стрижки та фарбування та тонування волосся.
“Плюсів багато: персонал, швидкість, вміння вирішувати проблеми і тд. З мінусів для мене - дуже маленька парковка. В цьому плані місце вибране не дуже вдало”
“Нещодавно відвідала стоматологію Аполлонію і залишилась дуже задоволена обслуговуванням. Персонал був доброзичливий і професійний, а лікар докладно пояснив кожну процедуру і відповів на всі запитання. Особливо порадувало відсутність тривалого очікування та уважне ставлення до пацієнтів. Рекомендую цю стоматологію всім, хто шукає якісне та уважне лікування зубів.”
“Поруч аптека є дорожча, але я краще сюди, бо тут і ціни нормальні, і люди приємні.”
“Завжди вічливі фармацевти, порадять що краще купити і як використовувати. Дякую за вашу працю!”
“Обслуговування на належному рівні. Як пропозиція, то треба зробити онлайнзапис більш доступний та за можливості відкрити ще одну лабораторію в Ірпіні.”
“Велика подяка всім працівникам IVR на вул. Здановської 46/1. Я звертаюсь вже втретє. Після масажу та голкотерапії відновлююсь. Хочу подякувати лікарю Гльонику Герману Юрійовичу , Мартинюку Костянтину Сергійовичу та особиста подяка масажистам Ковбасі Богдану , Закусило Олегу, та реабілітологу Весочіну Андрію, вони справжні професіонали своєї справи. Ще раз дякую всім за професіоналізм, поради, та чуйне ставлення до пацієнтів . Жук Валентина”
“Хочу подякувати співробітників клініки за те, що вони просто врятували мій зуб, який всі попередні лікарі радили удаліть.В протягом трьох місяців мені вилікували гранульому, поставили пломбу і тепер зуб, як новий! Всім раджу!”
“Здавав день назад , алергопроби все було нормально результати прийшли .”
“Вчуся тут і мені все подобається P.S ♢ Агаева Ельміра 7- А”
“Вова Гайдук - неперевершений Майстер ножиць, гребінця і фарби. Він відмінний фахівець і дуууже уважний майстер , який не допустить жодного "браку" ні в стрижці, а ні в фарбуванні!! Завжди задоволена його роботою !!!!”
“Взагалі хороша школа вчуся все круто правда уроки інформатики як на мене застарілі і здається треба прибирати позначку "з поглиблення Вивчення інформаційних технологій"”
“Гарна школа,хоч і стара але добре реставрована.Повністю оновлено поле та майданчики.Гарні вчителі.”
“Гарний садок, турботоиві вихователі. Будуть нове комфортне укриття.”
“Хороша атмосфера, все із любов'ю до дітей. Син пройшов багато приватних садків, і це єдине місце, яке він називає Раєм для дітей))) І згадує будучи в першому класі. Рекомендую.”
“Доброго вечора. Хочу залишити свій відгук про садок Vedu Preschool. Моя дитина ходить у цей сад уже другий рік, він обожнює свій сад, своїх вихователів та педагогів. Я як мама щодня радію, що він ходить у сад із задоволенням. Для мене дуже важливо було, це якісне харчування, тому що син алергік (алергія на білок коров'ячого молока). Не у всіх приватних садках готують кашу на рослинному молоці. У Vedu Preschool готують та готують дуже смачно. Ми щодня поспішаємо в сад поїсти смачну кашу вранці. На день народження дитині теж приготували безмолочний торт, син був у захваті. Ще в цьому садочку немає ЦУКРУ ... його замінює Стевія. Готують смузі де у складі малина, шпинат, авокадо, рослинне молоко та багато корисного. Мою дитину в цьому садку чують, поважають, розуміють. Завжди є зворотний зв'язок із вихователями. Дівчатка дуже уважні та завжди з усмішкою на обличчі. Хочу окремо відзначити дуже якісні заняття. Коли дитина приходить додому, вона розповідає дуже багато цікавого, співає англійські пісеньки, французькі пісеньки, приносить багато різних виробів, аплікацій. Рекомендуємо Vedu Preschool - це сад вищого рівня.”
“Відмінні викладачі, хороша школа”
“Мені дуууже подобається підхід вчителів до учнів, з початку першого класу в перше півріччя багато майстер-класів: виготовлення мила, кексів, шоколадних цукерок, це дуже класно, екскурсії для розвитку діток, безкоштовні гуртки, і, що саме важливе охорона! Дуже важливо, що ця школа за пропискою і нова☺️”
“Шукаю одногрупників 93го (може 94го) року”
“У цій аптеці працюють чудові дівчинки-провізори, дуже компетентні, завжди допоможуть та підкажуть з підбором необхідних ліків!”
“Дуже привітний персонал: терплячі, привітні, готові допомогти. Знайшла тут ті ліки, які дуже мало є де у місті і за хорошими цінами. Дякую”
“Рекомендую! Хороша аптека, вічливий персонал завжди порекомендують те що потрібно. Якщо немає товару в аптеці , завжди пропонують замовити на наступний день.”
“Сьогодні відвідала цей магазин. Дуже вічливий персонал, також хочу відмітити, що можна вибрати гарні окуляри по дуже приємній ціні. Тепер знаю де можно купити кльові окуляри)”
“Черги немає, персонал виконує свою роботу швидко та якісно, одне задоволення відправлятиме та отримуватиме посилки на цьому відділенні.”