Огляд каталогу
- 203 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 203 результатів
Перегляньте стейки у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 203 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 109,929 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає стейки з таких міст як Київ, Бровари, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Завжди привітні і кава найсмачніша! Новизна сосиска гриль у лаваші - чудова знахідка, булки немає, чудовий варіант. Дякую, всі позитивні і з гарним настроєм.”
“Весь час купуємо продукти,солодощі та каву тут,помідори, огірки . Магазин невеликий ,а асортимент дуже великий для такої площі приміщення. Дякую що Ви є та працюєте для Нас. Раджу всім”
“Вражений асортиментом магазину та професійною роботою персоналу. Чисто, охайно. До нових зустрічей.”
“Не повірила спочатку що може бути ну дуже смачно! Сумнівалася до останнього))) Хлопець за касою дуже привітний та вміє зацікавити без нав'язування. Раджу до солодких брати соус, мені були трохи сухуваті. Мак і все що поруч відпочиває. Бажаю вашій команді розвитку та приємних гостей!”
“Непогана кавʼярня. Хотів би відзначити баристу Анну: дуже ввічлива і уважна.”
“Зайшли до вас перекусити, дуже смачно, привітний персонал, швидке обслуговування, хотілося б побачити змін в інтер'єрі, ремонт не робили дуже давно.”
“На мою суб'єктивну думку смак і ціна краще, ніж у домінос)”
“Смачна піца. Швидко та недорого”
“Найсмачніші бургери евер! Коли уже буде доставка на Борщагівку!?”
“Люблю Оболоньку!) Дуже смачні і вона, і пиво. Особливо сподобався останній Живчик малина. Із пива раджу Германаріх, свіже 7-дневне, Хайк синій... Надзвичайно недорого і смачно. І саме, як на мене, головне - пиво справжнє, зварене, а не якісь там порошки. Відповідно і на ранок прогнозований результат) Успіхів і розвитку!)”
«Гарнізон» – це паб, розташований у підвальному приміщенні історичного Пасажу на Хрещатику. Концепція закладу поєднує в собі атмосферу класичного англійського пабу з унікальним військовим антуражем. Інтер'єр пабу нагадує справжній музей, де зібрано безліч військових артефактів та фотографій.
“Всі позиції пробував Все сподобалось)”
“Дякую за смачнючу їжу для моїх діток! ❤️”
“Сподобався сервіс і швидка реакція на мої зауваження Шеф Микита сам зателефонував і ми обговорили замовлення та деталі Замовлятиму ще”
“Дуже смачна піца,багато начинки, и в цілому дуже задоволений магазином”
“Не можу висловити свою вдячність команді Кухні Великого Міста за неперевершені кулінарні моменти! Участь у їхніх кулінарних майстер-класах перетворила мої кулінарні навички і відкрила для мене світ справжніх смаколиків. Окрім того, наша компанія вирішила провести корпоративний захід, обравши Кухню Великого Міста для кулінарного тімбілдінгу. Це був неймовірно захоплюючий досвід, який об'єднав нас веселими конкурсами та смачними експериментами. Рекомендую Кухню Великого Міста кожному, хто цінує високу якість, теплу атмосферу та незабутні кулінарні пригоди!”
“Надзвичайно! Швидко, дуже смачно і недорого! Все, що треба!!!! Взяли з сином філє міньйон і тбон - отримали задоволення!”
“Зручне розташування, поруч метро, ЖД вокзал. Відправлення майже по всіх напрямках України.”
“Затишний ресторан італійської кухні. Гарна подача і неймовірно смачно. Залишились дуже задоволені!”
“Дуже смачно, за цінами теж цілком влаштовує, періодично ходимо у гості”
“Відмінне відділення, черги немає, швидко знайшли посилки та віддали.”
“Зручне розташування і гарне обслуговування.”
“Це так смачно, що просто не передати словами. Роли дуже великі, причому багато не рису, а риби та начинки. Нам сподобалося абсолютно все.”
“Відмінна кава та смачні круасани”
“Доброго вечора) Кожного разу смачні салати, сьогодні навіть при замовленні грецького салату був відсутній сир фета, але нам у заміну запропонували моцарелу, у скажу не погано так вийшло! Продавець максимально намагався ідентифікувати вподабання і у нього це добре вийшло) приємно кожного разу отримувати гарний сервіс! Дякую)”
“Робили замовлення з доставкою. Доставка приїхала вчасно, піца смачна! Все сподобалось! Буду рекомендувати друзям!”