Огляд каталогу
- 203 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 203 результатів
Перегляньте стейки у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 203 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 109,929 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає стейки з таких міст як Київ, Бровари, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“дуже люблю це місце, атмосфера супер, персонал теж дуже привітливий, їду приносять швидка та дуже смачно, інтерʼєр супер❤️”
“Так приємно було, що нарешті в цьому районі відкрилось класне місце з дуже смачним пивом. Широкий вибір пива, смачна кухня (крильця просто супер), привітний персонал. Дуже подобається це місце. Плюс вони розширились і з'явились кальяни, що дуже тішить”
“Дуже смачно, великі порції і красива та швидка побача. Вечеряли сім'єю, всі залишилися дуже задоволені, а від найменшої, подяка за смачні пельмені, давно таких не їла. Бажаємо успіху!”
“Святкували хрестини дитини! Все дуже сподобалось, приємна атмосфера, смачна та ситна кухня, адекватні ціни, жива музика! Для дітей багато місця, що дуже зручно, є дитяча кімната на 3 поверсі, дуже гарний сад на вулиці! Рекомендую”
“Сюди хочеться повертатись знову й знову.”
“Класний заклад . Рекомендую будемо з сім'єю ходити щє”
“Рекомендую , якщо хочете спробувати насправді смачні та якісні коктейлі )”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Хочу поділитись враженнями від куштування дійсно правильних стейків. За порадою друзів поїхали на Столичний ринок в -Т-Бон спеціально за ними, приготували за рецептом - вийшло надзвичайно смачно. Такого соковитого стейку не їли навіть в столичніх ресторанах. Будемо тепер вашими клієнтами))”
“Все на найвищому рівні. Дякую за гарно проведенийчас в цьому закладі. Офіціант Глєб - суперпрофесіонал своєї справи. Все було супер”
“Гарне місце. Обслуговування - супер. Дуже турботливі та приємні офіціанти. Смачна їжа, коктейлі. Цінова політика - вище середнього. Вечір прикрасила чудова музика ді-джея. Раджу бронювати столик завчасно.”
“Дуже смачні стейки. Скіль там бував все залишається на високому рівні. Нам довго не несли замовлений салат Цезарь. Ми сказали, що вже і не потрібно, але перед нами вибачилися за затримку і подарували нам цей салат :) Навідаємося ще.”
“Найкращий ресторан як для відпочинку чи просто випити келих після роботи так і для застілля. Відсвяткували хрестини, 15 чоловік було і всі дуже задоволені. Смачне меню, привітний персонал та смачний кальян. Дуже дякую, рекомендую. Ще й фотозону для доці зробили, супер!!!”
“Відмічали цієї суботи радісну дату усією сімʼєю. Були дуже задоволені! Кухня, обслуговування, атмосфера, інтерʼєр, чистота, і що дуже важливо - чітке розуміння в адміністрації всіх нюансів та тонкощів справи. Це був чудовий день від початку й до кінця, і ключовою складовою був ваш заклад і те як ви це робите. Дякую! Родіон.”
“Дуже смачно! Швидке та приємне обслуговування, ціни низькі порівняно з іншими закладами. Рекомендую.”
“Деруни дуже смачні. Борщ справжній з печі. Обслуговування класу лакшері. Рекомендую!”
“Піцерія «Pizza Lorenzo» у селі Гора Бориспільського району Київської області- це саме те, що потрібно для швидкого перекусу. Зручне розташування (при в'їзді в населений пункт, є невелика парковка), є столики із диванчиками, ввічливий персонал. Помірні ціни. А головне смачно і швидко!”
“Замовляли банкет. Все дуже сподобалось. Не дивлячись на відключення світла, все дуже смачно і добре організовано. Всі гості задоволені. Ми теж. Дякуємо”
“Найсмачніша піцца 4 сири, якщо по простому ) Захоплює, що в Києві можуть бути такі доступні ціни, і при цьому якість та смак страв - на високому рівні. До кухні зауважень не маю ! Трішки гіркувата кава на мій смак , але то на мій смак . Офіціанти уважні та гарно знають меню. Порції великі ! Дуже раджу прям піцу 4 сири, але великого розміру , вона ТОП ! Дякую, за сервіс ❤️”
“Дуже, ну дуже смачний Том Ям!!! Затишне місце з ЧУДОВИМ обслуговуванням❤ P.S. приємлева цінова політика !!”
“Їли рамени - смачно, продукти якісні і свіжі.”
“Сьогодні завітав з Дружиною до цього зпкладу і да, це саме ті бургери, які я шукав. Смакота. Замовляли Чотири сири та Чері плюс лукові кільця. Отримали більше ніж очікували - бургери реально великі. Колись їх заклад був біля озера Тельбін, але нажаль його закрили. Висновок: готують одні з кращих бургерів у Києві. Варто сюди завітати. Мені сподобалось тут.”
«Ахіллес і Черепаха» — сучасний ресторан у Дніпровському районі Києва, на вулиці Березневій, де роблять ставку на поєднання смаку, атмосфери й естетики. Заклад вирізняється стильним інтер’єром і затишною посадкою, тож підходить і для сімейних візитів, і для вечора з друзями.
«Sorry Vegans» — м’ясний ресторан у Києві, розташований у Солом’янському районі на вул. Солом’янська 4/2. Це заклад для тих, хто свідомо обирає страви з м’яса та хоче отримати яскравий смак, щедрі порції й невимушену атмосферу.
Ми — просторий ресторан-бар «Dobro», що має декілька залів з різним оформленням, зокрема, у стилі «Італійської мафії». Наша кухня не має одного вузького напрямку, ми пропонуємо різноманітне меню.
“Чудове та затишне місце. Відвідую це місце - раз на рік. І завжди залишаються приємні враження. Цього разу все було ще краще! Офіціант - дуже дбайливо ставився до своїх обов'язків - наливав декому вино, шампанське (іноді навіть горілку). Слідкував за грізними тарілками та вчасно міняв їх та та забирав брудні серветки. Та й ще купа дрібниць, які не залишили мене без уваги. Нажаль ім'я не спитав( Кухня теж смачна. М'ясо, салати (особливо є не стандартні, які теж приємно здивували), закуски - все було смачно приготовано та виглядало апетитно! Рекомендую до відвідування.”
“Були в неділю вдень, людей не було. Офіціант був уважний, і швидко обслуговував. Піца 4х4 смачна, на тонкому тісті, без пухких бортиків. Супи були свіжі, а борщ з шикарною подачею. Лимонади були чесні, без великої кількості льоду (фото додав). В туалеті чисто і без смороду. Ціни помірні.”
“Дуже привітливий колектив, завжди підкажуть та допоможуть, бариста робить дуже смачну каву і с посмішкою, що в наш час велика рідкість. Заклад дуже сподобався, обов'язково приїду ще”