Огляд каталогу
- 708 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 708 результатів
Перегляньте столики у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 708 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 416,183 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає столики з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Шикарне місце, найсмачніші бургери в Броварах) найсмачніші бургери які коли небуть їв)”
“Дуже сподобалося, дуже приємне обслуговування, смачно нагодували за прийнятні гроші, санітарія на висоті, всюди чистенько, акуратно, загалом рекомендую.”
“Дуже смачна піца, особливо подобається Жульєн та Карбонара. Що стосується сервісу - треба власникам звернути увагу, дівчатка ніколи нікуди не спішать, навіть якщо черга,ну і звичайно ж питання із телефонним звʼязком в Святопетрівькому.”
“Завжди чисто та охайно, файний персонал, чудова кухня, помірні ціни як для такого закладу, дякую що з'явились в нашому місті!!”
“Смачна їжа! Дійсно грузинський смак. Правильний шашлик, правильні хінкалі) Дуже хотіли повечеряти нарешті в цьому ресторані, але не встигали до закриття кухні. У нас прийняли замовлення по телефону і ми все встигли) Дякуємо.”
“Хороший магазин Чемний привітливий персонал Зробіть працівникам нормальне світло У мене за дві хвилини очі почали боліти А люди там ціли день працюють Блимає наче на дискотеці”
“Ми не знали що поруч є будівельний магазин який вражае осортиментом і порадував цінами і нетреба іхать до міста”
“Обрали для дітей багато гарного одягу. Саме період знижок. Речі на весну взагалі велика любов - дуже гарні кольори, все приємне на дотик. Chicco користуємся більше 3 років, впевнені в якості на всі 100”
“Добра кав’ярня зі смачними тістечками. Рекомендую!”
“Найкраще олів'є в Києві, дуже смачна кухня - дійсно по-домашньому!!!”
“Класс,супер.смачно і не дорого.свіже все”
“Був тиждень тому Чудовий заклад Сервіс відмінний Їжа смачна Рекомендую”
“Найсмачніший шашлик та кебаб! І куштували на роботі з доставкою, дуже зручно”
“Дуже чудове, затишне місце. Їжа смачна і доступна по ціні, приємний, ввічливий персонал. Готують швидко та смачно, завжди все свіже. Гарне оздоблення закладу квітами та деревами. Влітку на вулиці- гарна тераса. Але і в прохолодну пору-всередині дуже атмосферно! Дякуємо, відвідуємо вже не вперше і будемо далі до вас заходити! І ваша доставка теж на хорошому рівні☺️”
“Не дуже подобається система «квитків», запозичену в іншому закладі, але в результаті чек виходить такий самий, як і було би без квитків. Їжа та напої дуже смачні, обслуговування теж сподобалось. До речі, з меню практично повністю прибрали колишню «фішку» закладу - сирнички та панкейки, але є багато інших цікавих страв в меню.”
“Доступні ціни. Смачно. Широкий вибір.”
“Неймовірне місце. Сама крута кава тут))”
“Цікавий і колоритний заклад з величезними порціями за не великою ціною. Заклад розрахований на студентів, тому не очікуйте супер сервісу. Наші улюблені страви: салат гостра сира картопля, локшина з овочами, свинина в кисло-солодкому соусі, риба "білка", салат з пророщених бобів, десерти - смажене молоко і Таньюань!”
“Все дуже смачно, як завжди. Паста з креветками у вершковому соусі неперевершена, улюблена страва. Піца супер, взагалі повару респект, все супер. Син дуже полюбляє асорті закусок, особливо сирні кульки. Приємні і усміхнені офіціанти, дякую.”
“Із задоволенням ділимося відгуком про ресторан Mister Bo Проводили тут корпоратив — усе пройшло на найвищому рівні Чудова атмосфера, смачна кухня, уважний сервіс і відчуття, що про тебе справді подбали. Окрема щира подяка Діані за бездоганну організацію заходу — все було чітко, спокійно і професійно. Також величезне дякуємо офіціантці Тетяні за її професіоналізм, харизму та неймовірну гостинність — вона зробила наш вечір ще теплішим. Обов’язково повернемося ще й із задоволенням рекомендуємо Mister Bo для подій та приємних зустрічей ❤️”
“Дуже гарний, затишний заклад зі смачною кухнею)”
“Дуже смачна їжа та ситні порції. Місце в котре завжди приємно завітати”
“Найулюбленіший заклад французької кухні в Києві вже багато років! Дуже затишно і смачно, персонал дуже ввічливий - рівень топ.”
“Неймовірно смачно і затишно! Це кафе стало для мене справжнім відкриттям! Тихе і затишне місце. Приємні ціни. І при цьому дуже смачно. Меню не належить до конкретної кухні, але має гарний асортимент. Нам дуже сподобались пікантний Том Ям, шикарна локшина і запашні деруни. Привітний персонал і швидке обслуговування зробили мій візит максимально приємним. Дівчина Дарʼя допомогла з вибором страв для дітей (порадила прибирати цибулю з локшини - навіть врахувала такий момент). Чудове місце для тих, хто хоче спробувати щось нове, але з любов’ю до знайомої класики. Обов’язково повернуся й порекомендую друзям!”
“Чудове місце, де можна поїсти смачний ланч і попити кави. 5 зірок ставлю”
“Подобається місце та страви. Не надто великий вибір в меню, але завжди все свіже та дуже смачно приготоване. Затишний інтер'єр та привітний персонал. Єдине, що дуже засмучує - персонал/кухар має знати наявність основних алергенів у стравах, ще краще було б їх вказувати у меню.”
“Смачна кава.Маленький заклад на першому поверсі.Декілька виносних столів по центру ТРЦ.Середні ціни. Можна розрахуватись картою.”
“Один з моїх улюблених магазинів. Великий асортимент. Завжди стильні і якісні речі доя дому.”
“Приємний персонал, особливо працівник Роман у фіолетовій футболці. Дуже ввічливий, швидко приніс замовлення і допоміг з певними питаннями) Ще повернемося”