Огляд каталогу
- 19 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 100% З фото
Знайдено 19 результатів
Перегляньте столик у Броварах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 19 результатів у Броварах. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 10,201 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно, замовили якийсь великий сет за 1300 За 40 хвилин зробили та доставили Курʼєр приємний Роли смачні, багато риби та креветок Все дуже свіже, як риба, наче з ранку ще плавала Так і овочі, огірки, авокадо та інше Рис чітко як треба, без зайвих присмаків Дуже приємне місце буду замовляти далі”
“Взяли піццу барбекю,вона нереально велика і смачна!В Броварах саме конкурентів вам нема!Дівчата привітливі починаючи з прийому замовлення і закінчуючи видачею замовлення.Процвітання вам)”
“Невперше святкуємо сімейне свято в цьому ресторані. Але цього разу була особлива подія- перший день народження нашої доні. Все було на найвищому рівні, починаючи з організації замовлення, смачні страви, гарні порції, доступні ціни, приємні офіціанти та першокласні адміністратори. Отримали задоволення всі гості! Однозначно рекомендуємо Фермер! А ми обов'язково до вас ще завітаємо”
“Дуже гарний ресторан, красивий, затишний інтер'єр, смачнюща кухня: шашлики, салати, соління... Ми чудово з колективом відгуляли новорічний корпоратив. Хочу відзначити також привітний персонал та гарну музику і пісні, які виконувалися вживу...”
“Шикарне місце, найсмачніші бургери в Броварах) найсмачніші бургери які коли небуть їв)”
“Замовляємо суші вже не вперше, і щоразу сервіс на висоті! Роли завжди свіжі, дуже смачні й красиво оформлені. Улюблені — сирний рол з лососем, теплий з креветкою, рол манекі - бо у всіх ідеальний баланс інгредієнтів і неймовірний смак. Доставка завжди швидка, навіть у годину пік, а страви приїжджають теплими та охайно запакованими. Приємно, що якість залишається стабільно високою. Дуже рекомендуємо цей сервіс усім поціновувачам суші!”
“Робили 2 рази замовлення і обидва рази залишились задоволені результатом. Вичливо та зрозуміло консультують, по цінах не заввищують і вчасна доставка. Рекомендую!”
“Часто з чоловіком приходимо на каву. Все подобається.”
“Дійсно смачні роли, приємно порадували якісні соуси. Смачна кава та приємне обслуговування. За ролами прийду ще) Єдине,що не сподобалося,це інтер'єр закладу. Яскраві рожеві стіни зовсім ні під що не пасують, виникає відчуття "дєшовки, жлобства", реально не гарно. Розпис на стінах не поганий.”
“Склад- магазин Дивоцін.Відкриття 30.05.2025. Магазин продовольчих товарів. Низькі ціни кожного дня!”
“Дуже смачні коктейлі та нові лимонади на натуральних пюрешках,окремо хочу відмітити офіціанта Максима,попри молодий вік осбслуговування на вищому рівні,кухня також виконує свою роботу на відмінно.Рекомендую цей заклад,затишно гарно та спокійно.”
“Неочікувано душевне місце, де готують смачну каву”
“Чудове місце! Всі смачно і красиво! Величезне спасибі шеф-кухарю за відповідальний підхід до своєї роботи. Приємно, коли тебе хочуть нагодувати смачно!”
“Дуже приємна бариста, смачна кава та чудова атмосфера”
“Доброго дня!В цей магазин хожу постійо і навіть не тому,що він біля мого дому,а тому що в цьому магазині працюють ЛЮДИ!!Працівники завжди привітливі.І доброго дня побажають ,і за покупки дякують,но я не про це хотіла написать.Я людина похилого віку і важко ходить,а ще і торбину носить,то тільки в цьому магазині мені допомагають мої покупки до каси донести і якщо я щось забула купить і згадала це вже на касі,то не тре6а повертатися все збігають і швидко принесуть!!За це моя велика подяка хлопцю з молочного відділу!В м'ясному відділі дівчата завжди виберуть те що мені потрібно і хоч маленькій кусок але відріжуть .В відділу кулінарії завжди щось купую,навіть якщо і не планувала,бо настільки все смачно пахне )Була свідком коли в хлібному відділі покупець,жіночка пенсійного віку рахувала гроші бо її не вистачало на хліб і питала продавця скількі коштує пів батона?Коли я здійснила покупки і складала їх ,то поряд стояла і ця жіночка і сказала,що продавщиця купила їй цілий батон,а ще йогурт,кефір,пряники,сир і пачку сосисок!!! Доречі про охорону.Я хожу з візочком і залишаю його біля охорони,хлопці дуже уважні до покупців,бачать що мені важко ходити,то і візочок підвезуть до столу де я складаю покупки і завжди при вході турнікет придержать .Від мене всім співробітникам Варусу,керівнику моя велика подяка за вашу ЛЮДЯНІСТЬ і вашу важку працю!! Ми живемо в дуже важкі часи.І повірте в наші часи головне ,що не пiдлога брудна,а до душа чиста!”
“Це так смачно, що просто не передати словами. Роли дуже великі, причому багато не рису, а риби та начинки. Нам сподобалося абсолютно все.”