Огляд каталогу
- 1,336 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 1336 результатів
Перегляньте сто в києві у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,336 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 107,002 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає сто в києві з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Якісно Швидко Професійно . В Тундрі спускало колесо приблизно за три години . Поїзжав повз заїхав , монтажник все робив немов під шкірою в нього робот андроїд , поки я сходив на заправку по воду і повернувся він вже балансував”
“На сто працюють професіонали своєї справи!”
“Тут є гарний майстер з ремонту двигунів Віталій. Звертався до нього. Роботу зробив дуже якісно та швидко. Рекомендую!”
“Звернувся з питанням заміни підшипника вала компресора кондиціонера на Шкоді Октавії. Офіціали таким не займаються, а розрекламований Генстар загнув за роботу більше 10-ти тис. В Майстер Сервіс мені порахували 5 тис. заміна і до 7-ми тис. кап. ремонт. Я вибрав кап. ремонт, а по факту все обійшлось мені в 6 тис., а не так, як багато СТО рахують по максимуму. Звертаюсь до цієї компанії не вперше, - раджу!”
“Я відвідала автосервіс для проведення розвалу-сходження, і хочу висловити свою подяку фахівцю, який виконував цю роботу. З самого початку мене приємно здивувало увагу до деталей та професіоналізму майстра. Він ретельно перевірив усі параметри та пояснив мені, які саме налаштування будуть виконані та чому це важливо для мого автомобіля.”
“Хлопці молодці та явно професіонали своєї справи. Будь-яку проблему з моїм примхливим ситроєном просікають. Роблять усі роботи: від ТО до ремонту двигуна та електрики.”
“Гарний шиномонтаж. Вже кілька років користуюся іх послугами, ще жодного разу не розчарували. Працюють швидко. Роман (власник) комунікабельна і чесна людина.”
“Круті хлопці Познайомився рік тому, купляв туарега і вирішив заїхати до них на перевірку. За не великі гроші (схоже щось 1300грн) зробили таку ретельну перевірку, що засмутили продавця. Тим самим допомогли мені знайти кращій варіант, за ті самі гроші. Після купівлі іншого туарега, загнав одразу до них на заміну всіх мастил (мотор, коробка, редуктор, диференціали). З моменту заміни пройшов вже рік, проїхав 34.000км, звісно що в моторі міняв вже декілька разів, але по коробці і іншому взагалі без нарікань! Хлопці роблять свою роботу добре, і порівняно з іншими сервісами реально дешевше”
“Шукав цей автосервіс в Гугл бо не залишився номер телефону. Почитав відгуки вирішив свій залишити. Робив авто Тесла модель 3 на цьому сто десь 2,5 роки тому . По фото з аукціону хлопці майже вгадали ціну ремонту та звичайно розчарували мене. Але я не вірю відгукам попереднім . Тому що мені зробили попередній наряд заказ в процесі роботи він збільшився тільки на захист якого не було і кліпси, але попередили перед тим як купувати. Авто я нещодавно продав дивилися і перекупи звичайно знали що бита , але пальцями ніхто не тикав … так що рекомендую.”
“Паркінг, мийка та автосервіс в одному місці. Ціни помірні і з паркомісцями проблем немає”
«Амперіс» — це автосервіс у Києві (Солом’янський район), куди звертаються, коли потрібна швидка та професійна діагностика й ремонт вузлів авто. Розташований на вулиці Олекси Тихого, 99, сервіс спеціалізується на роботах, де важливі точність, досвід і оперативність.
Сервісний центр Suzuki у Києві, на вулиці Новокостянтинівській у Подільському районі, — це зручне місце для тих, хто хоче обслуговувати авто без зайвих клопотів. Тут поєднуються формат автосалону та СТО, тож клієнти можуть отримати повний супровід для свого автомобіля в одному місці.
«Ремонт Центр» у Києві — це спеціалізована майстерня з відновлення деталей двигуна, куди звертаються, коли потрібна точність і промисловий рівень виконання. Розташований на Відрадному проспекті, сервіс працює для тих, хто цінує професійний підхід до капітального ремонту моторів.
“Зробили дуже якісну диагностику! Хлопці ви молодці! Дякую!”
“Рідкісно добросовісні і чемні люди. Сумлінно розбираються з кожною проблемою, лишнього не візьмуть, допоможуть, порадять. Рекомендую однозначно.”
“Дуже сподобався сервіс! Ввічливі менеджери, та взагалі весь персонал! Всюди частенько, є нормальна кімната, де можна почекати до закінчення робіт по авто. Зробили розвал-сходження, все супер! Автівка іде рівненько, всім раджу це СТО.”
“Звернувся з приводу заміни віскомуфти на Subaru forester. Пригнав авто в 11.43 ранку , все готово вже було в 16.48 того ж дня ! Вражений оперативністю і реально помірним прайсом на роботи . Колектив максимально привітний , і професійний. Роботою і сервісом задоволений і рекомендую до співпраці.”
“Хороший автоэлектрик ,взялся за починку которую в Буче и Ирпене никто не хотел решать.Оперативно,спасибо)”
“Робив ремонт кондиціонера. Заморочилися, все зробили якісно, ще й бонусом повипраляли дрібні косяки в авто.”
“Користуюся послугами цього сервісу вже 2 роки і дуже задоволений тим, що нарешті знайшов місце, де дійсно можу довірити обслуговування свого авто. Персонал клієнтоорієнтований, все швидко і не за всі гроші світу. В разі необхідності ремонту акцентують увагу виключно на тому, що треба замінити, а не напарюють замінити ще купу всього, аби тільки розвести клієнта на гроші.”
“Робив ТО на додж джорней! Швиденько підібрали фільтра масла і замінили! І не дорого!”
“Прочитавши відгуки про даний шиномонтаж хочу зі свого боку висловити вдячність, нажаль у нас виходить так що десять людей задоволені а один ні, і пише негатив, насправді там майстри своєї справи, пів року шукав в Борисполі чому у мене спускає колесо, а на віанорі знайшли, як виявилося банальна наклейка на шині застрягла між диском) таке теж буває)”
“Дуже класне СТО. Гарні фахівці, професіонали свого діла. В приміщенні дуже все охайно, затишно і тепло.”
“На протязі чотирьох років користуюсь послугами автосервісу "АвтоСтимул". Дуже кваліфіковані спеціалісти, роботи виконуються якісно та вчасно. Велика подяка! РЕКОМЕНДУЮ...”
“Чудовий сервіс.За копійки дали під хвіст моїй машині.Рекомендую.Ауді А4 олроуд 2011 р 2.0 tfsi роздупляють екологію та викидають сажовик.все їде без проблем.”
“Прекрасний сервіс з крутими спеціалістами.”
“Чудове СТО! Гарні стенди та хороший підхід до діагностики. Тут мені вперше по-людськи зробили огляд. Приїжджав із різними дрібними проблемами по авто (зайві шуми під час їзди та за різних ситуацій), знайшли причини, допомогли виправити. Без проблем здвійснюється запис за телефоном. Можна в комфорті посидіти та попрацювати за ноутом/телефоном, поки відбувається огляд авто. Ціни дуже навіть прийнятні. Високий рівень професіоналізму.”
“Компетентне майстри, гарне обслуговування. Рекомендую”
“Раджу! Гарні фахівці і завжди допоможуть!”
“Був сьогодні у Михалича, зробили розвал, все як завжди окей. На шиномонтажі взяли нового хлопця , зробив все дуже добре. Дмитру з Вовою реальний конкурент!!!”