Огляд каталогу
- 52 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 52 результатів
Перегляньте сто в центрі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 52 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 3,354 відгуків та оцінок.
“Чудова якість ремонту, дотримання обіцяних термінів, невисока вартість. Рекомендую!”
“Найкращі професіонали.обслуговуюсь 20 років.навіть немає з ким порівняти!!!Костя,Тарас,вмім хлопцям дякую!!!”
“Звертавсь по причині гулу під час руху// Діагностуючи авто підтвердили мої здогадки у виході з ладу підшипника ступиці. Ще знайшли несправну подушку двигуна. Все замінити вийшло не дорого, і швидко(мають свій магазин з запчастинами)”
“Все чудово! Рекомендую! Роботу свою знають, виконують якісно. Зробили все в оговорені строки. Ціни не завищені. Є кімната для чекання.”
“Гарний сервіс Дуже ввічлива комунікація з замовников Можливість спілкуватись безпосередньо з майстрами які займаються ремонтом Персонал уважний до всіх побажань і пропозицій Успіхів та процвітання Вам”
“Супер сервіс, супер майстер. Обслуговую свій мот тільки тут. Рекомендую всім кому треба якісно та в адекватні терміни зробити ТО чи будь-які види ремонтних робіт. Ціни – приємно здивують.”
“Ремонтували мені стартер. Не з першого разу машина заводилась. Зробили все за один день. Навіть відео звіт скинули. Зараз все добре. Заводиться майже від сили думки. Рекомендую дане сто.”
“Доброго дня. СТО рекомендую однозначно. З СТО працюємо з 2014 року, починали хлопці обслуговувати нам Mercedes, але плавно перейшли на всю нашу техніку: MAN, Iveco, TATA, Volkswagen, Mercedes, ГАЗ (парк 19 одиниць техніки). Хлопці навчаються та розвиваються, закуповують сучасне обладнання. Ціни середні, обслуговування на висоті.”
“Був на різних СТО, а тут сподобалось абсолютно все. Адекватна ціна та гарні специ свого діла. Знайшли що зломане та замінили за годину. Вдячний!”
“Вперше був у хлопців на діагностиці за порадою знайомих. Перевіряв форсунки, бо під час навантаження був тріск з мотора. Виявилося, що недоливала одна з чотирьох форсунок. Купив нормальну робочу і хлопці поміняли. Зараз все працює супер. Рекомендую.”
“Дуже задоволений проробленою роботою!”
“Дякую співробітникам сервіса за їх професійну майстерність”
“Супер сто!!!!!! Подзвонила розповіла свою проблему, приїхав автоелектрик зробив за 15 хвилин. Містера звати Саша. Дякую вам величезне.!!!!”
“нормальні фахівці в своїй кваліфікації”
“Електрик супер! Дякую за домомогу!”
“Майстри своєї справи. Рекомендую.”
“Отличный специалист. Очень отзывчивый. В выходной ремонтировал машинку с клином тормозов. Случайно сломалась рядом. Не отказал в помощи в свой выходной. С проблемой разобрался быстро. Цены адекватные, специалист отличный. Спасибо♥”
“Якісна допомога 4 Smart. Професіонали+Люди”
“Згадав, шиномонтаж у них точно норм”
“Дуже тямущі спеціалісти і головне не крихобори. Не намагаються впарити що дорожче. Вибір 5+”
“Відремонтували авто якісно та швидко”
“Відмінне СТО, привітний персонал, якісний ремонт авто.”
“Дуже задоволений якістю роботи. Ходова, заміна зчеплення, заміна ГРМ – все зроблено швидко та якісно. Також можна домовитися за купівлю запчастин прямо на місці. Дякую хлопцям!”
“Дуже задоволені обслуговуванням.Проблему вирішили менше, чим за годину, при тому, що запчастин не було в наявності.Комфортна кімната очікування, надзвичайно швидкий сервіс, приємно здивували ціни. Однозначно рекомендую!!!”
“Попав на СТО по страховкі . Зробили все дуже гарно . Задоволений . Тепер вся родина обслуговується тут . Рекомендую всім знайомим .”
“Мені сподобалося як хлопці працюють, все супер, полагодили, було холодно на вулиці так як чекали коли закінчиться ремонт, запропонували погрітися в кімнатці:)”
“Міг би потрапити на ходову у розмірі 7000 грн. Але, спасибі хлопцям, що розповіли і показали про реальні проблеми ходової. І обійшлося все в копійки! Дякую велике що заощадили мої гроші 8)”