Огляд каталогу
- 749 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 749 результатів
Перегляньте сукні у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 749 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 54,087 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає сукні з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Магазин просто супер і продавці хороші,рекомедую”
“Магазин працює як завжди на першому поверсі, пропонуючи колекції своєї якісної продукції. Після невеличкої релокації він знаходиться у тому ж DreamTown 1 на Оболоні біля атріуму "Китай". Зазначена інформація про "Зачинено назавжди" НЕДОСТОВІРНА. Ото ж прихильники M&S майте це на увазі та завітайте в свій улюблений магазин. Що працює з 10:00 до 22:00 щодня, без вихідних.”
“Чудовий вибір суконь. Знайшла саме те, що треба для розпису в ЗАГСі та й ще придбала одну вечірню сукню. Дівчина Юля, дуже приємна та сильно допомогла з вибором оскільки я була там сама, без подружок. Гарний сервіс, приємні ціни та тепле спілкування з клієнтами. Залишились лише приємні враження.”
“Сьгодні купила 2 пальто, куртку, спідницю та сукню)) просто щаслива))”
“Була на примірці у салоні 17 травня — і це був один із найприємніших досвідів за весь період підготовки до весілля! Після того, як в іншому салоні мені відмовили через відсутність мого розміру, ми з подругами вирішили навмання зайти сюди без запису. І не пошкодували ні на секунду! Попри щільний графік, дівчата знайшли для нас час, були надзвичайно доброзичливими, уважними й створили таку теплу атмосферу, що день одразу наповнився радістю. Примірка пройшла легко, весело й невимушено. Дякую вам за турботу та підтримку — ви найкращі, що може трапитись з нервовою нареченою!”
“Класний українській бренд. З якісним одягом і приємною комунікацією. Моя покупка була дійсно приємною”
“Дякую за чудову консультацію Катуніній Тетяні, яка професійно провела консультацію і допомогла з вибором аромату. Ми з чоловіком залишилися дуже задоволені!!! Тепер постійно будемо приходити до вашого магазину.”
“VIMMA ☝️ салон вишуканого українського дизайнерського одягу. Зручне місце розсташуввння в центрі столиці. Розмаїття асортименту вражає кількістю моделей одягу але не перевищує розумну пропозицію. Якісно. Консультанти охоче не навязливо та привітно сформують ваш образ. Рекомендую завітати за покупками ☝️обовязково!”
“Звернулись вперше( і тепер впевнена, що не в останнє) й залишились дуже задоволені! Приємне спілкування, усе швидко обговорили й було зроблено замовлення. Замовляли вишивку на кепках — приємно вражені швидкістю та якістю. Усе виконано охайно, кольори насичені, виглядає супер. Дякуємо за чудову роботу!”
“Не вперше звертаємось в Ательє Модний город на Чавдар, 22. Цього разу вкорочували спортивні брюки. Робота виконана вчасно, швидко, дуже якісно, акуратно, шви після підрублення кращі, ніж були до нього (перші три фото брюки До вкорочення, 2 останні фото - після). В ательє-хімчистці завжди приємні акції, якщо підписаний на їх сторінку в інстаграмі.”
“О!!! Це щось неперевершене!!! Навіть писати не можу, сльози заважають говорити))). А якщо серйозно, то тут красиве усе: одяг, сумки, навіть посуд, з якого п’єш запропоновану кава. А особливо привітний персонал. Ніби в казку потрапляєш!!!”
“Приємний, привітний персонал. Дуже допомогли з вибором джинсів”
“Демократичні ціни, непоганий асортимент дитячого одягу”
“Регулярно відвідую Студію К&К. Завжди виходиш від них з гарним настроєм. Користуюсь багатьма послугами (стрижка, фарбування, манікюр, педикюр, брови). Дякую Катюші, господині закладу, яка зібрала чудову команду. Всі дівчата чудові майстри. Мені особисто Катя допомогла свого часу безболісно пофарбувати волосся з темного каштана в благородний блонд (хто перефарбовувався, знає як це). Сама підібрала потрібний колір та відтінок. Тепер я завжди отримую компліменти і за зачіску, і за кольор волосся. Майстер своєї справи, і не лише вона. Хочу також відзначити Аліну, майстра з манікюру. Дякую. Ні на кого не проміняю вас дівчата.”
“Отримала море позитивних вражень! Асортимент великий, усе акуратно розкладено. Дівчата-консультанти просто золоті — швидкі, привітні та професійні. Рекомендую всім! ✨”
“Випадково відкрила для себе цей магазин і дуже задоволена! Речі якісні, красиві, реально пошиті для дівчат з любовʼю. Буду повертатися ще та ще!!”
“Купив 2 білі футболки. Продавець ввічливий, допоміг у виборі. + Непогана ціна”
“Велике дякую Іванці за допомогу і терпіння! Перебрали купу варіантів джинсів і поло, поки не знайшов те, що справді підійшло. Дуже приємне, щире ставлення — після такого хочеться повертатися.”
“Подобається цей шоурум на воздвиженці, завжди великий вибір джинсів, консультант допомагає підібрати розмір, купую тут вчетверте”
“Хочу щиро подякувати за допомогу в придбанні речей для однієї сім'ї (мами і донечки), яка постраждала від обстрілів москалів в дитячій лікарні Охмадіт. Сім'я лишилась всього. Дякувати Богові живі! Звернувшись з одним питанням для розуміння розміру, менеджер залу відразу ж почала допомагати у виборі речей. Низький уклін працівникам даного магазину, особливо цій дівчині. Окремо хочу подякувати за надання знижки за білизну. Речі купувались для зовсім мені не знайомої людини, але за проханням дуже рідної для мене людини. Дякую магазину і працівникам за їх підхід до покупців. Завжди любила і любитиму Waikiki. Процвітання вам мої хороші. Перемоги нам! Бережіть себе та рідних!”
“Чудово. Дякуємо Вам велике. Відмінне обслуговування + осудні ціни!”
“Вже не вперше купуємо у вас чоловіку речі, і кожен раз хочеться знову до вас повертатись. Дівчатка з чоловічого відділу супер. Завжди привітні,уважні і з посмішкою на обличчі. А саме головне, зможуть підібрати для вас все що потрібно. Дякуємо за вашу працю.”
“Дуже шикарне обслуговування, особлива вдячність консультанту Лілії, касуру Юлії. Обов'язково ще завітаю, всім рекомендую..”
“Зробила замовлення онлайн із самовивозом із магазину. Доставили швидко, пальто сподобалося, ціна резонна, обслуговування на рівні”
“Все супер! Сервісом задоволений. Інна неперевершена продавець! Допомогла обрати все, що мені потрібно.”
“Дівчина ваш постійний клієнт) спасибі вам величезне за стиль”
“Якісна продукція та обслуговування”
“Прийшла повернути товар,який не підійшов, і отримати гроші не вийшло,бо в касі о 14.00 немає готівки.Дівчатка супер ввічливі і любʼязні,що в магазині,що на гарячій лінії, пояснили,що зателефонують,як буде готівка. Але ж ви розумієте,що ваші клієнти не живуть в трц,і не можуть зʼявитись по першому дзвінку.Тому компанії варто попрацювати над тим, щоб завжди були ліміти в касі, або вже тоді вказуйте,що оплата лише картою. Персоналу дякую за професійність і людяність.”
“Магазин подобається, широкий асортимент товару, але завжди, коли прийду, стоїть черга і обслуговує один касир-продавець. Можливо то мені так щастить, чи дійсно продавці не активні. Сьогодні, наприклад, приймала лише одна продавчиня, в той час, коли поруч крутились троє FaйNi продавці”
“Чудовий магазин українського одягу, заходьте!”