Огляд каталогу
- 15 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 100% З фото
Знайдено 15 результатів
Перегляньте суші в трц у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 15 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 25,991 відгуків та оцінок.
“Класний заклад . Рекомендую будемо з сім'єю ходити щє”
“Вперше замовляли у Сушия. Через Глово. Хоча суші їмо постійно, маємо навіть рідкісні віп карти деяких закладів. І приємно здивовані, гарна подача, професійна нарізка та компановка. Замовили два сети "із го" та "хітовий" роли не великі, але гарно подані. Зважили з коробками і вийшло 1800грам рівно, без коробок думаю 1500 що нормально за таку ціну. В Сушия був кілька разів, дуже давно і завжди цей заклад відносив до преміум сегменту (мабуть тому що тоді щє був студентом). Зараз з праймом у Глово та знижкою -30 та -20 відсотків, це топ! Дякую! Якщо будете підтримувати таку якість - будемо постійними клієнтами!”
“Дуже смачні та свіжі суши. Як раз була акція (чорна п'ятниця) 27.11.25 сет із 4 видів роду по 8 шт. Дуже вигідно. Замовили салати з оріховим соусом, та напої. Окрема подяка Івану( нас обслуговивал) Манери: Він був надзвичайно ввічливим, усміхненим та привітним протягом усього часу. Комунікація: Іван спілкувався тактовно, не був нав'язливим, але завжди був поруч, коли це було потрібно. Створення атмосфери: Він допоміг створити приємну та комфортну атмосферу для відпочинку. Всім раджу суші СУШІЯ Є знижки при замовленні -10%(на самовивоз)”
“Рис з овочами неймовірно смачний”
“Нам все дуже сподобалось. Вдячні персоналу ресторану за смачну їжу і чудово проведений час. У вас дуже милі та уважні офіціанти.”
“Хочу подякувати офіціантуМарині, за швидке і дуже приємне обслуговування. Мій день народження звадякі її було було бездоганним. Прошу Вас авдмітети її працю. Дякую!”
“Вирішили спробувати вперше азіатську кухню. Дуже сподобалася дівчинка яка змогла добре допомогти у виборі страви. Приготували дуже швидко та коли очікували звернули увагу, що любителів гостренького багато. Місо-суп з креветкою просто бомба. Дякуємо за вічливий персонал.”
“Були в цьому ресторані декілька разів. Гарний інтер'єр. Дуже великі зали на дві сторони. Є дитяча зона. VIP кімната з караоке. Великий вибір в меню. Страви смачні. Можна замовити без офіціанта у застосунку та заплатити. Знаходиться поруч з кінотеатром.”
«Євразія» — це популярний ресторан у Києві, в Оболонському районі, де зручно зайти як на швидкий перекус, так і на повноцінний обід. Заклад цінують за просторий, затишний формат і можливість спокійно посидіти з видом на міський простір поблизу Мінської площі.
“Все було просто бомбезно, дуже смачно, найсвіжіша риба й вершковий сир, привітне обслуговування. Акція 1+1 у цьому закладі — найкраще, що я зустрічала в ресторанній індустрії) Раджу всім, хто любить смачнющі суші й роли! Єдине, що можна зауважити — довге очікування замовлення, але воно компенсувалось іншими плюсами) P.S. Раджу спробувати мандариновий глінтвейн)”
“Класний заклад. Завжди беру тут місо суп з куркою. Завжди смачно, але було один раз ніби зіпсований бульйон. Також, одного разу попалась шкаралупа від яйця. Перед нами вибачились десертом та анулювали суп у чеку, було приємно! Загалом приємний заклад та персонал. Дякую!”
“Найсмачніші суші ,новинки взагалі нереально смачні ,збалансовані,дуже ситні і неймовірно гарні )”
“3 лютого були вперше в 2021 році. До цього два останні рази були просто жахливі. Але новий підхід Містер Кет просто вразив. Кардинально інше відношення до гостей. Все було супер. Одне із найкращих обслуговувань. Нас було 6 чоловік і 4 дітей. Ми сиділи за різними столами. Офіціант Олександр, просто вразив своєю харизмою і щирим відношенням до нас і саме головне, до дітей. Сьогодні ми наче потрапили у свою домівку, до родини. Швидкий прийом замовлення, а також подача смачних страв та напоїв, не змогли не порадувати. За вечір, офіціант та адміністратор разів 6 запитали чи у нас все добре, на що отримали задовільні відгуки. Дуже рада, що змінилась концепція персоналу в Містер Кет. Адже ми зможемо сюди повертатись знову з великим задоволенням, як було раніше. P.S. Офіціант Олександр просто супер. Керівництву раджу придивитись до нього і запропонувати одну з керівних посад :) Дякую закладу Містер Кет. Сьгодні було мега класно.”