Онлайн-суші
“Суші середнього розміру, проте дуже смачні!) Кожна рисинка відділяється одна від одної, суші тримають форму та не розвалюються. Окремо хочеться відмітити пакування!Дякую”
Знайдено 13 результатів
“Суші середнього розміру, проте дуже смачні!) Кожна рисинка відділяється одна від одної, суші тримають форму та не розвалюються. Окремо хочеться відмітити пакування!Дякую”
“З друзями відпочивали і курили дуже крутий кальян, справжнім поціновувачам раджу відвідати заклад і спробувати їхні смачні кальяни, Руслан (кальянщик і бармен) майстер своєї справи. Офіціанти Настя і Лія просто бомба, привітні, ввічливі і уважні. Приємна атмосфера і музика))”
“Великі ролли, багато риби, не жаліють начинки. Було смачно ) Замовляла доставкою, кур'єр був привітний. Не знаю яка обстановка в закладах, але доставку рекомендую !”
“Замовляли "набір філадельфія сет" – смачно неймовірно. По піці - пробували гавайську, тропічну, класичну, мисливську. Найсмачніша – класична. Тісто тонке, як обіцяно. Начинки цілком і не суха. Просочена дуже смачним соусом. І ціни не надхмарні. Ось би ще оплата карткою стала б можливою (приват24 або термінал) була б вам вірна завжди)”
“Найсмачніша піца і суші в Вишгороді! Приємний персонал, дуже уважні до клієнта)”
“Найкращі суші, що я їла в Києві і не лише. Так, це одна точка, але мені пощастило їх спробувати вперше буквально під домом на Академмістечку і далі вже навіть їх переїзд на Теремки не завадив повертатись до них. Це справді зроблено з душею.”
“Кращі суші в Фастові. Ось актуальне меню 29.12.18.”
“Яке ж я в цей раз вчора отримала смакове задоволення! Давно так дуже смачно не було в ЯМ! Останні рази якось посередньо,але все одно замовляємо тільки у них завжди. Не знаю,де їх робили-в Ірпені чи в Бучі в цей раз,але,нарешті,вони такі ж смачні як з самого початку. Все свіжесеньке,спіле,доготоване. Привезли в цей раз на хв 30-40 раніше,кур'єр мужчинка в роках такий,-дуже ввічливий. АЛЕ! Вибісило те,що не вказано на жодному їхньому сайті,що в Гостомель доставка від 600 безкоштовна. Завжди виходила більша сума,а в цей раз для 1 замовляла,то вийшла менше 600. І оце потім віднімання часу, передзвони ці,думати що ще додати до суми... То і перехочеться потім ті суші. Неважко ж написати цю інформацію. Але дякую в цей раз за безкоштовну доставку і за смак.”
“Замовляли і гарячі та холодні суші – і ті й ті просто пальчики оближеш. Великі, смачні, багато лосося та вугра. Реально рекомендую і сам ще замовлятиму.”
“Дуже смачні суші на Оболоні,найкращі,багато риби завжди свіжі та смачнв”
“Відвідала цей ресторан і залишилась надзвичайно задоволена! Атмосфера дуже затишна й приємна — ідеальне місце як для романтичної вечері, так і для зустрічі з друзями. Обслуговування на найвищому рівні: персонал привітний, уважний і професійний. Обов’язково повернуся ще раз і рекомендую всім.”