Огляд каталогу
- 468 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 468 результатів
Перегляньте тераса кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 468 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 120,446 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає тераса кафе з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Фастів та інших міст.
“Гарна кав’ярня на фудкорті. Кава доволі смачна, але справжній захват викликають десерти - свіжі, ніжні, дуже смачні! Приємне місце, щоб зробити перерву”
“Страусова українська кухня, краєвидний літній майданчик”
“Смачно. Смажене м'ясо завжди смачно. А в хорошій компанії - множимо на 3”
“Приємно коли твій робочий ранок починається з чашки ароматної кави у затишній обстановці з дорогими людьми!”
“Долма і шашлик з баранини супер величезне дякую”
“Класне місце, ще б макаронси завжди були в наявності у гарному асортименті, то ціни б вам не було”
“Найкращі на ринку! Категоричні сумлінні, надійні. Все завжди вчасно.”
“Юля каже, що там дуже смачно. Я їй вірю”
“Дуже приємне і затишне місце, якісні більярдні столи, лазня також на висоті, всім раджу!”
“Замовляв у цьому магазині трек із машинками Carrera Go, і залишився дуже задоволений! Оперативна доставка, якісне пакування – товар приїхав у відмінному стані. Сам трек чудовий, зібрали за кілька хвилин, і тепер всією сім’єю влаштовуємо справжні перегони! Дякую магазину за чудовий сервіс! Буду рекомендувати друзям і замовляти ще!”
“Тут завжди приємно, привітно, затишно і смачно. Дякую за сервіс.”
“Тут можна взяти кави на винос і перекусити. Ціни на каву адекватніше порівняно з сусідніми кав'ярнями. За бажанням можна додати в каві сироп. Є різні види Panini Grill, маленькі - 18, великі - 27 грн. Розташування: знаходиться всередині будівлі біля магазину "Море Пива". Потрапити до кав'ярні можна через вхід в АТБ; також є вхід з боку двору житлового будинку.”
“Супер заклад! Дуже дружний колектив і дуже приємні ціни. Залишився задоволений. Раджу.”
“Рідко ставлю 5ки, але тут чимось зачепило. У цілому нині звичайна кафешка. Сам підходиш і вибираєш їжу, у стилі пузатої хати. Вибір не дуже великий, але різноманітний і все по-домашньому смачно! Брав суп харчо, смажену картоплю з беконом, салат із солоними огірками. На десерт тарта або якось так ... просто неповторна штука! Віддав 160 грн. Для Києва непогано, хоч і трохи завищено. Зала невелика, але не багатолюдна. З однієї зі сторін відкривається чудовий краєвид на місто. Персонал привітний. Тиха ненав'язлива музика. Я дуже задоволений! Рекомендую! Якщо мій відгук вам допоміг, будь ласка, поставте палець вгору!;)”
“Була вчора в вечері Цікаве місце, затишно))) Брала какао з м'ятою та перцем, було дуже смачно))))”
“Сьогодні вперше відвідала кав'ярню CoffeRest отримала надзвичайне задоволення сервісом обслуговування, смаком кави, затишком веранди. Так тримати і буде вам щастя”
“Кава Відмінно Їжа Відмінно Персонал Відмінно РЕКОМЕНДУЮ!!”
“Хороший магазин, якісне обслуговування і приємні ціни. Купував тут телефон задоволений всім і магазином в цілому і роботою персоналу.”
“Приїхали вчасно, доставили швидко в аеропорт Бориспіль, ОК!”
“Відмінне місце. Хороша домашня кухня, низькі ціни, старомодний та затишний інтер'єр. Рекомендую”
“Сама душевна кав'ярня! Барісти молодці!”
“Ми з дружиною та дитиною дуже раді, що поряд з будинком відкрилася ця кавова. Кав'ярня поряд дуже багато, але вони в основному на свіжому повітрі, а тут можна посидіти в приміщенні. Особливо порадувало, що тут готують дуже смачний капучино – таку густу пінку роблять тільки тут та ще одне кафе у центрі Києва. І ще дуже рекомендую спробувати макаронси - не пошкодуєте ;-)”
“Дуже рекомендована кав'ярня з дружньою атмосферою на історичному узвозі Києва. Кава міцна, її готує бариста-ентузіаст. На додачу до цього дуже широкий вибір веганських солодощів (не фанат, але на смак!)”
“Смачна кава! Хороша випічка. Бариста відмінний фахівець. Навіть додому у них зерна купую”
“Місце знаходиться на терасі фудкорту. Хлопці ввічливі й акуратні. Чізкейк, ймовірно, кращий, що я пробував на лівому березі”
“Не розумію чому такі зірочки, бо все працює, відчинено вчасно, обслуговування швидке, оплату карткою приймають, технічні збії у робочій системі можуть статись у кожному магазині, до цього треба з розумінням підходити) ставлю 5, бажаю гарного розвитку”